Gość: Laiczka
IP: *.opera-mini.net
03.12.14, 10:29
Jakie cwiczenia wykonywac na silowni
aby pozbyc sie boczkow i brzucha ?
Co wam daje najlepsze rezultaty. Ja
rozgrzewam sie 20 min na orbiterku
potem 1 seria cwiczen (na lydki z
przodu i z tylu barki na atlasie
podciagniecia nog brzuszki na
maszynie. Skrety na maszynie i uda z
dwoch stron) potem rowerek 20 min i
2 seria cwiczen znowu jakis rowerek i
3 seria a na koniec 20 min biegania
serie cwiczen 25 powtorzen. Dobrze
robie ? Cos zmieniac dodac ?