antonio-fifarafa
10.06.19, 13:41
hmm, myślę że fajny chłopak, szczupły, wysportowany, uśmiechnięty ale ostatnio trochę w kryzysie... ciągle dom praca dom praca.. żadnej frajdy z życia, bliskości cielesnej której mi brakuje ostatnio :( Może zechcesz mnie trochę rozweselić swoja osobą? Jeśli tak to pisz na antoni.szpak@onet.pl. Licze na odzew kobiet z Bydgoszczy i okolic. Myślę że się dogadamy :P