Dodaj do ulubionych

fuzbalszkoua

24.02.13, 22:00
"Akademia Futbolu Tomasza Hajty wiosną rozpocznie działalność w Gliwicach. Będą w niej trenować dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Najzdolniejsi trafią do lokalnych klubów piłkarskich.

Młodzi adepci piłki nożnej mieliby możliwość rozpoczęcia treningów już w kwietniu. Zajęcia pod okiem profesjonalnych szkoleniowców będą się odbywać na Orliku przy ul. Jasnej. Stefan Potocki, koordynator projektu, informuje, że jest już wyselekcjonowana grupa trenerów na Śląsk, ale podanie dokładnych nazwisk nie jest póki co możliwe.

- Nie wiemy ilu będzie chętnych. Wiadomo natomiast, że treningi odbywać dwa razy w tygodniu. Dzieci powyżej 7 lat będą dodatkowo występować w wewnętrznej lidze, organizowanej przez wojewódzkie związki piłki nożnej w danych miastach. Naszym celem jest odciągnięcie dzieci od komputerów i zachęcenie ich do uprawiania sportu- mówi.

Akademia Tomasza Hajty zamierza podjąć współpracę z lokalnymi klubami, do których trafialiby najzdolniejsi zawodnicy. Dlatego treningi prowadzone będą pod kątem przygotowania do zawodu piłkarza.

- Pasja do piłki nożnej i myśl o młodych pasjonatach, którzy już dziś szukają profesjonalnej szkółki piłkarskiej w Polsce, skłoniły mnie do utworzenia akademii. Inspiracją dla jej powstania były najlepsze szkółki z Niemiec. W tym kraju dba się o szkolenie i rozwój przyszłych piłkarzy od najmłodszych lat - mówi Tomasz Hajto, były reprezentant Polski.

Zapisy do gliwickiej filii AF już ruszyły. Zainteresowani znajdą niezbędne informacje na stronie akademiapilki.pl.
.

Cały tekst: gliwice.gazeta.pl/gazetagliwice/1,95519,13442376,Byly_reprezentant_Polski_otworzy_szkolke_pilkarska.html#ixzz2LquzeMky"
Obserwuj wątek
  • cahal2 Re: fuzbalszkoua 24.02.13, 22:40
   Hajto to gorol, a mje moj fatyr i opa zowdy godali, coby niy ufac ZODNYM gorolom, bo uoniy som zue i niy majom zodnych zasad!

   Pamintejcie, chopy!

   Pyrsk!
   • dede99 Re: fuzbalszkoua 24.02.13, 22:56
    cahal2 napisał(a):

    > Hajto to gorol, a mje moj fatyr i opa zowdy godali, coby niy ufac ZODNYM gorolo
    > m, bo uoniy som zue i niy majom zodnych zasad!

    te czubek- a tys z jaki choinki sie urwol??
    • rico_srola_hozuf1 Re: fuzbalszkoua 24.02.13, 23:39
     Czubek nie czubek ale Hajto je u mie spalony.
     Po piyrwsze- uobrażoł noszygo Franza Smudy
     Po drugie- przemycoł cigarety do Niymiec
     Po trzecie - jeżdził jak gupielok swoim Mercydesem i zabioł kobieta.
  • berncik Re: fuzbalszkoua 24.02.13, 23:25
   Nareszcie zaczynajom sami dzieci uczyc a niy za granicom szukac eli taj jakis synek abo ojciec niy miou jakegos owczarka podchalanskego zeby mog grac we Polskyj reprezentacji .Tak jak np.Bönisch co po Polsku nie poradzi,albo Piszczek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka