Dodaj do ulubionych

Edith Piaf and luis armstrong

08.07.07, 15:17
szukam MP3wykonanych przez ten duet
Obserwuj wątek
    • hanys_hans Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 15:50
      rybniker napisał:

      > szukam MP3wykonanych przez ten duet

      jusz ci se jooudlowanie zmierzuo
      • rybniker Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 15:58
        a kaj tam :)
        mom juz chyba ze 100 mp3
        i zaczynom sie uczyc :)
        • szmiejka Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 15:59
          tylko kobity joduuja
          • bratjakuba Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 16:10
            szmiejka napisała:

            > tylko kobity joduuja

            Poco zabierac głos i to tak autorytatywnie w sprawie,o ktorej sie nie ma zielonego
            pojęcia.Pojawioł sie jeszcze jedyn bebłok.
    • szmiejka Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 16:19
      Pańska irytacja zdradza nam już pewne Pańskie cechy charakteru. Otóż moim
      zdaniem jodłujący facet nie jest męski….

      Dlaczego tak NIEZNOSZĘ ludzi Pańskiego pokroju!!!!!!!!!!!!!!! ECH!!!!!!!!!!!!
      • hanys_hans Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 21:10
        szmiejka napisała:

        > Pańska irytacja zdradza nam już pewne Pańskie cechy charakteru. Otóż moim
        > zdaniem jodłujący facet nie jest męski….
        >
        > Dlaczego tak NIEZNOSZĘ ludzi Pańskiego pokroju!!!!!!!!!!!!!!! ECH!!!!!!!!!!!!

        widza dziocha, rze niy mosz anongu o jooudlowaniu...

        schlesien.nwgw.de/hubert/05_Goisern.mp3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka