rybniker 08.07.07, 15:17 szukam MP3wykonanych przez ten duet Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanys_hans Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 15:50 rybniker napisał: > szukam MP3wykonanych przez ten duet jusz ci se jooudlowanie zmierzuo Odpowiedz Link
rybniker Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 15:58 a kaj tam :) mom juz chyba ze 100 mp3 i zaczynom sie uczyc :) Odpowiedz Link
bratjakuba Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 16:10 szmiejka napisała: > tylko kobity joduuja Poco zabierac głos i to tak autorytatywnie w sprawie,o ktorej sie nie ma zielonego pojęcia.Pojawioł sie jeszcze jedyn bebłok. Odpowiedz Link
szmiejka Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 16:19 Pańska irytacja zdradza nam już pewne Pańskie cechy charakteru. Otóż moim zdaniem jodłujący facet nie jest męski…. Dlaczego tak NIEZNOSZĘ ludzi Pańskiego pokroju!!!!!!!!!!!!!!! ECH!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Edith Piaf and luis armstrong 08.07.07, 21:10 szmiejka napisała: > Pańska irytacja zdradza nam już pewne Pańskie cechy charakteru. Otóż moim > zdaniem jodłujący facet nie jest męski…. > > Dlaczego tak NIEZNOSZĘ ludzi Pańskiego pokroju!!!!!!!!!!!!!!! ECH!!!!!!!!!!!! widza dziocha, rze niy mosz anongu o jooudlowaniu... schlesien.nwgw.de/hubert/05_Goisern.mp3 Odpowiedz Link