niedzwiedzica_sousie 08.05.08, 09:20 ospa!! ((((( biedny Staszonek, milion krostek!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
six_a Re: :((((((( 08.05.08, 09:25 spoko maroko, oprócz krostek przebieg zwykle łagodny. puder w płynie można kupić - zmniejsza swędzenie, poza tym można się popaćkać na biało, zawsze to jakaś rozrywka w chorobie. Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 09:51 smaruję gencjaną, wygląda ja strusie jajo żal mi go, ale wiadomo, lepiej teraz niż później Odpowiedz Link
raduch Re: :((((((( 08.05.08, 09:32 Oj tam, Cinek akurat też ma. Przecież to najlepszy moment. Wolałabyś w listopadzie np? Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 09:52 o! no to nieźle. Wiem, że moment dobry, ale mógłby łagodniej przechodzić!! Odpowiedz Link
raduch Re: :((((((( 08.05.08, 09:57 No trudno, ja przechodziłem kilka lat temu. Gębę miałem jak pizza mrożona. U Marcina naliczyłem 9 większych plam. Świat nie jest sprawiedliwy. Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 10:21 jak to nie jest, niewinne dziecko przechodziło łagodnie, a ty staremu capowi dało popalić!! )) Odpowiedz Link
raduch Re: :((((((( 08.05.08, 09:46 dzikoozka napisała: > szcziepionke było kupić ( Yhy, a gaśnice należy sprawdzić godzinę przed pożarem. Wyluzujcie, latem się opali, zimą zblednie i będzie jak nowy. Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 09:50 e tam, jestem przeciwniczką szczepionek, szczepię tylko na to, co niezbędne. wiesz, że szczepionki są dobre z perspektywy społeczeństwa a nie jednostki, lekarze rzadko szczepią własne dzieci! Odpowiedz Link
six_a Re: :((((((( 08.05.08, 10:42 dokładnie tak jest, moją znajomą okulistkę przychodnia rejonowa ścigała za brak szczepień jej dziecka. zresztą ospę akurat lepiej przejść za młodu, niż później. Odpowiedz Link
aasiula1 Re: :((((((( 08.05.08, 09:54 oooo Moja Julka przeszła ospę bardzo łagodnie. Miała w sumie moze 20 krostek. Niestety jedna miała na buzi i ja bardzo drapała. Ma slad do dziś Stasiątko ucałować od nas Odpowiedz Link
marzenie_ciapatego Re: :((((((( 08.05.08, 10:26 bidulek, swedzia go bardzo? ja mialam na starosc (znaczy pod koniec podstawowki) to se chociaz nie rozdrapywalam. Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 10:42 też miałam na starość, niby nie drapałam, ale dwie blizny na czole mam Odpowiedz Link
baba_krk Re: :((((((( 08.05.08, 10:38 Ja miałam ospę będąc w podobnym wieku do Stasia, no i wszyscy mnie bardzo pilnowali, żebym nie drapała. W efekcie tylko jedna poospowa blizna na stanie Dacie radę! Odpowiedz Link
dr.verte Re: :((((((( 08.05.08, 15:48 z tego co pamiętam przy ospie nie można się kąpać przez trzy tygodnie Staszonek-śmierdziuszek będzie Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: moja córka miała moze z 10 krostek:0 nt 09.05.08, 09:33 mój ma z 10... tysięcy. ale już przestały wyłazić nowe, na szczęście. ale ma wszędzie!!! Odpowiedz Link
dr.verte Re: :((((((( 08.05.08, 17:31 to jeszcze tylko odra ,świnka ,półpasiec ,różyczka ,szkarlatyna, rumień ,heine-medina, żółta febra i bedzie spokój Odpowiedz Link