08.05.08, 09:20
ospa!! sad((((( biedny Staszonek, milion krostek!!!!
Obserwuj wątek
    • six_a Re: :((((((( 08.05.08, 09:25
      spoko maroko, oprócz krostek przebieg zwykle łagodny.
      puder w płynie można kupić - zmniejsza swędzenie, poza tym można się
      popaćkać na biało, zawsze to jakaś rozrywka w chorobie.
      • niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 09:51
        smaruję gencjaną, wygląda ja strusie jajo
        żal mi go, ale wiadomo, lepiej teraz niż później
    • raduch Re: :((((((( 08.05.08, 09:32
      Oj tam, Cinek akurat też ma. Przecież to najlepszy moment. Wolałabyś
      w listopadzie np?
      • niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 09:52
        o! no to nieźle. Wiem, że moment dobry, ale mógłby łagodniej
        przechodzić!!
        • raduch Re: :((((((( 08.05.08, 09:57
          No trudno, ja przechodziłem kilka lat temu. Gębę miałem jak pizza
          mrożona. suspicious U Marcina naliczyłem 9 większych plam. Świat nie jest
          sprawiedliwy.
          • niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 10:21
            jak to nie jest, niewinne dziecko przechodziło łagodnie, a ty
            staremu capowi dało popalić!! smile))
            • raduch Re: :((((((( 08.05.08, 10:38
              Dzięki. Ja Ciebie też. smile
              • niedzwiedzica_sousie :* 08.05.08, 10:43

    • dzikoozka Re: :((((((( 08.05.08, 09:41
      szcziepionke było kupić sad(
      • raduch Re: :((((((( 08.05.08, 09:46
        dzikoozka napisała:

        > szcziepionke było kupić sad(

        Yhy, a gaśnice należy sprawdzić godzinę przed pożarem. wink
        Wyluzujcie, latem się opali, zimą zblednie i będzie jak nowy.
      • niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 09:50
        e tam, jestem przeciwniczką szczepionek, szczepię tylko na to, co
        niezbędne.
        wiesz, że szczepionki są dobre z perspektywy społeczeństwa a nie
        jednostki, lekarze rzadko szczepią własne dzieci!
        • six_a Re: :((((((( 08.05.08, 10:42
          smile dokładnie tak jest, moją znajomą okulistkę przychodnia rejonowa
          ścigała za brak szczepień jej dziecka.
          zresztą ospę akurat lepiej przejść za młodu, niż później.
    • aasiula1 Re: :((((((( 08.05.08, 09:54
      oooo Moja Julka przeszła ospę bardzo łagodnie. Miała w sumie moze 20
      krostek. Niestety jedna miała na buzi i ja bardzo drapała. Ma slad
      do dziś sad
      Stasiątko ucałować od nas kiss
      • niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 10:22
        dzięki za całuska!
    • marzenie_ciapatego Re: :((((((( 08.05.08, 10:26
      bidulek, swedzia go bardzo? sad
      ja mialam na starosc (znaczy pod koniec podstawowki) to se chociaz nie
      rozdrapywalam.
      • niedzwiedzica_sousie Re: :((((((( 08.05.08, 10:42
        też miałam na starość, niby nie drapałam, ale dwie blizny na czole
        mam
    • baba_krk Re: :((((((( 08.05.08, 10:38
      Ja miałam ospę będąc w podobnym wieku do Stasia, no i wszyscy mnie
      bardzo pilnowali, żebym nie drapała. W efekcie tylko jedna poospowa
      blizna na stanie smile Dacie radę!
    • dr.verte Re: :((((((( 08.05.08, 15:48

      z tego co pamiętam przy ospie nie można się kąpać przez trzy tygodnie

      Staszonek-śmierdziuszek będzie
      • mmagi pisiora siem chsuteczka 08.05.08, 16:17
        przetrzebig_grin
    • lajton Re: :((((((( 08.05.08, 16:16
      Ojoj, biedaczeksad
    • mmagi moja córka miała moze z 10 krostek:0 nt 08.05.08, 16:18

      • niedzwiedzica_sousie Re: moja córka miała moze z 10 krostek:0 nt 09.05.08, 09:33
        mój ma z 10... tysięcy. ale już przestały wyłazić nowe, na
        szczęście. ale ma wszędzie!!!
    • dr.verte Re: :((((((( 08.05.08, 17:31

      to jeszcze tylko odra ,świnka ,półpasiec ,różyczka ,szkarlatyna,
      rumień ,heine-medina, żółta febra i bedzie spokój

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka