04.08.06, 22:05
Gdzie w Pruszczu są bankomaty?
Obserwuj wątek
    • dankazaba Re: Bankomaty 11.08.06, 08:44
      wkurza mnie że jest tylko jeden bankomat pko. i wiecznie do niego kolejka. a
      jak się zepsuje to kiszka! jak na takie duże miasto to stanowczo za mało. z
      dobrze poinformowanego źródła wiem że niestety w najbliższym czasie nie ma mowy
      o powiekszeniu ich liczby.
      a jak jest z bankomatami innych banków - też tak skąpo?
      • migia Re: Bankomaty 11.08.06, 09:42
        dwa banki są w dawnej rotundzie obok sklepu "Trykot" czy jakoś tak, przy
        ośrodku... ale jaki banki? chyba jeden to jakaś odmiana PKO a drugi... nie
        pamiętam... moze ktoś natknął się na bankomaty Eurobanku?
        • dankazaba Re: Bankomaty 11.08.06, 10:12
          migia napisała:

> dwa banki są w dawnej rotundzie obok sklepu "Trykot" czy jakoś tak, przy
          > ośrodku... ale jaki banki? chyba jeden to jakaś odmiana PKO a drugi... nie
          > pamiętam... moze ktoś natknął się na bankomaty Eurobanku?

przy rotundzie jest PeKaO SA/z żubrem/ natomiasta przy pogotowiu Millennium.
          Jest jeszcze Bank Spółdzielczy przy Biedronce i w nowym bloku przy Kossaka
          chyba BGŻ. Eurobanku niestety nie spotkałam
      • kikka77 Re: Bankomaty 30.09.06, 23:32
        jeszcze jeden bankomat jest na pewno za wiaduktem w centrum handlowym - chyba
        Millenium.pewnie są jeszcze jakieś na Osiedlu Wschód.. a dla zainteresowanych to
        kina były kiedyś nawet dwa. Oprócz kina Krakus był jeszcze Ikar po drugiej
        stronie torów... ach, gdzie te czsy kiedy czekało się w Ikarze godzinę w kolejce
        żeby się dostać na Tarzana..smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka