Dodaj do ulubionych

NA POŁUDNIE WŁOCH

IP: *.pl 06.07.04, 23:34
Szukam osób które wybierają się na południe Włoch w okolice Reggio di Calabria
Termin - koniec lipca. Środek transportu - obojętny. Byle szybko i stosunkowo
tanio, a przede wszystkim ciekawie! Nie kręci mnie tłuc się klimatyzowanym
autobusem. Na miejscu chcę spędzić tylko kilka dni i wracać, ale już z
dziewczyną która tam właśnie przebywa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka