Dodaj do ulubionych

Karpacz,willa Astor?

01.01.09, 22:14
witam,
czy moge prosic o opinie.

pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • Gość: Kamila Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.09, 12:09
        Może pomyliłaś obiekty, bo ja tu byłam we wrześniu i jestem naprawdę
        zadowolona. Spedziłam ty tydzień i pokoje są naprawdę ładne, po
        remoncie. Restauracja super, palone w kominku a jedzenie smaczne i
        świetne podane...
        Widok na góry znakomity...
        A jeśli chodzi o włścicieli to powiem poznłam ich i są naprawdę
        sympatyczni i wkładają dużo serca w ten obiekt...
        Jak widać ludzie są różni i mozna robić wszystko, starać się a i tak
        znajdzie się ktoś kto ma problem ale z samym sobą i tak się mu nie
        dogodzi...
      • Gość: Ania Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.11, 10:52
        Byliśmy tam w czerwcu tego roku kilka dni z dziećmi - w ramach wyjazdu z pracy. Bardzo mnie dziwią te negatywne komentarze - są fałszywe lub nie dotyczą tego obiektu. W każdym razie jeżeli ktoś tam był to na pewno nie napisałby negatywa. Willa przyjemna, pokoje ładne jak na zdjęciach, niektóre z balkonami, karczma przytulna, jedzenie smaczne i duuuużo a obsługa miła. Jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy z czystym sumieniem polecić tą willę.
    • Gość: Kamila Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.09, 12:03
      Powiem tak... wysoka jakość za niską cenę!!!
      W Karpaczu ceny są podobne ale standardy duzo gorsze. Widać , że
      właściele wkładają tu dużo pracy, obiekt jest remontowany na
      bierząco.
      A obsłu miła, sympatyczna, jedzenie bardzo dobre...
      Pokoje przytulne, ładne i wygodne!!!
      I ten wspaniały widok na gór.
      Nam sie bardzo podobało...
    • oneziuta Re: Karpacz,willa Astor? 22.03.10, 16:21
      moi znajomi właśnie wrócili z Karpacza nie byli w Astor ale bardzo pozytywnie
      wypowiadali się o tym obiekcie www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid=1649.
      podbno niesamowita architektura i fajne warunki
    • Gość: andrzej Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.ip.netia.com.pl 27.01.11, 10:37
      Byłem z rodziną w październiku 2010. wytrzymaliśmy jedną noc, a i tak tylko dlatego, że późno dojechaliśmy i dalibyśmy rady znaleźć niczego innego późnym wieczorem. No i po podróży nie mieliśmy na to po prostu siły. Rezerwacji dokonaliśmy na podstawie zdjęć z netu, które mają się nijak do rzeczywistości.
      Pokoje może i były jakiś czas temu remontowane, ale raczej nie był to kapitalny remont, a tylko lekkie odświeżenie ścian i podłóg. Nie udało usunąć się smrodu z łazienek i pokoi. Łóżka totalnie zdezelowane, jakby miały z jakieś dobre 40-50 lat. W sumie nie to jest straszne, ale to że materace były brudne, zapleśniałe i śmierdzące. Mogli by je wymieniać raz na 10 lat, albo wtedy gdy już nie nadają się do użytku. I do tego te pościele niewiele młodsze niż materace. Podobno były wyprane, ale raczej na to nie wyglądało... Baliśmy się z żoną, że jakiegoś syfa tam złapiemy. Do tego wszystkiego dodam porozwalane gniazdka, stary kaloryfer, który grzał kiedy chciał, a nie wtedy kiedy było nam zimno...
      Jedzenie było nie najgorsze i było go dużo. Mi smakowało, choć żonie trochę mniej. Ale ja z natury jestem mało wymagający, w górach prawie wszystko mi smakuje smile.
      Obsługa za to była tragiczna. Nie wiem jak można przejść obojętnie kiedy klient jest niezadowolony. Jakby zupełnie im nie zależało, czy tam zostaniemy czy nie. Chyba trochę ich rozpieszczają czasy w środku sezonu, kiedy nie ma mowy o zmianie ośrodka i wszyscy godzą się na warunki jakie zastali na miejscu, bo nie mają innego wyboru.
      Podsumowując, nie polecam nikomu nocowania w tym miejscu. Jeśli już to proponuję wybrać się na obiad wieczorem do restauracji na parterze, ale też nie za często smile
    • Gość: p Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.szczecin.mm.pl 27.01.11, 22:55
      Planowałem zarezerwować noclegi w Willa Astor, ale POZYTYWNE opinie zawarte tutaj mnie od tego powstrzymały.
      Po pierwszych negatywnych opiniach pojawiły się trzy bardzo pozytywne, przy czym:
      1. Wszystkie są z tego samego dnia: 05.11.2009 r.
      2. Wpisane są pomiędzy 12:03, a 12:14.
      3. No i wszystkie są z: *.neoplus.adsl.tpnet.pl.
      4. O ... na końcu nie wspomnę ...
      Parafrazując pewien film: Kłamać trzeba umić...
      • Gość: tomek Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.11, 17:47
        Witam dzis byłem w odwiedzinach w Karpaczu i jak zawsze zajechałem na obiad do ASTOR...ale to był mój ostatni tam obiad, powód?, po pierwsze ceny , po drugie jedzenie było koszmarne. Jeśli chodzi o obsługę to było bardzo miło ,ale jak dostałem zimna golonkę , mama odgrzewanego pstrąga a żona spalony placek po węgiersku to stwierdzam ,że dziś byłem tam ostani raz ...a byłem stałym bywalcem od 7 lat. Na plus mogę jedynie dodac ,ze podaja pyszną kawe ....
      • Gość: Jak to będzie? Re: Karpacz,willa Astor? IP: 79.173.51.* 12.08.12, 13:33
        Wykupiłam pobyt rodzicom ...jadą niebawem. Nie korzystam zwykle z gruponu ale stwierdziłam, ze skorzystam. Przy pierwszych kontaktach pojawiły się niejasności co do pewnych kwestii sprawa jednak się wyjaśniła. Bardzo liczę, że rodzice będą mieli udany wyjazd bo jeśli nie to zrobię wiele aby to miejsce nigdy już nikogo nie zwabiło i nie rozczarowało! Byłam tak i ogólnie wydawało się ok ale mam bardzo duży niesmak po tym co tu napisano...oby to się nie potwierdziło.
    • Gość: Magdalena Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.11, 19:30
      Bylismy ze znajmomymi w polowie czerwca i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obiekt naprawde bardzo ładny( ludzie co wy chcecie od tego obiektu???!!!), pokoje czyste i ładne, jedzenie bardzo smaczne i dużo, świetny widok z pokoju na góry. Niektóre pokoje mają ładne tarasy. Przede wszystkim jest bliziutko do szlaków turystycznych, nie trzeba dojeżdżać samochodem. polecam wszystkim niedowiarkom a tych, którzy wypisuja tak bzdurne komentarze, proszę o zastanowienie się nad soba!!! takim postępowanie można kogoś skrzywdzić...
    • Gość: Roman Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.11, 15:09
      Wczoraj wróciłem z narzeczoną z Astora i muszę powiedzieć, że przy rezerwacji się troche przestraszyłem, czytając te negatywne komentarze. Na miejscu byłem mile zaskoczony. Te komentarze sa bezpodstawne. Obiekt naprawdę jest świetny, stylowy, pokoje ładne. Mają super restaurację i mimo brzydkiej pogody, jaką mieliśmy podczas naszego pobytu, to jesteśmy bardzo zadowoleni. Willa poprostu jest ok!!! Nie ma co sie czepiać, podejrzewam, że to może być nawet zazdrosna konkurencja, bo Astor mimo złych komentarzy ma dużo gości. Nawet rozmawialismy z innymi wczasowiczami tego obiektu i również byli zadowoleni. Szczerze polecamy Roman i Agnieszka ze Szczecinka!!!
    • Gość: groupowiczka Re: Karpacz,willa Astor? IP: *.play-internet.pl 17.05.12, 13:57
      Chociaż jeszcze tam nie byłam to nie polecam!!!Dziwne, co? Ostrzegam tylko klientów grouponu, którzy przez właścicielkę są traktowani jak klienci drugiej kategorii. Wykupiłam tam groupon i okazało się, reklamowany przez nich WAKACYJNY wyjazd okazał się październikowym lub listopadowymsad Dla grouponu mają tylko takie terminy,cwaniacy,wtedy kiedy jest zastój, ale jak zadzwoniłam jako zwykły klient to terminy były bez problemu. Tak się nie robi!!! Oszustwo!!!
      • Gość: grupowiczka2 Re: Karpacz,willa Astor? IP: 82.177.103.* 20.06.12, 01:04
        Racja, ja właściwie zaraz po kupieniu kuponu, zadzwoniłam, żeby zarezerwować długi weekend czerwcowy nie mówiąc, że jestem z grouponu, to Pani potwierdziła, że ma miejsca, jednak gdy zapytałam, czy mam podać kod kuponu, to od razu powiedziała, że dla grouponu miejsc nie ma, a w ofercie nie było żadnych ograniczeń miejscowych ..! oszustwo!
        • Gość: gosc Re: Karpacz,willa Astor? IP: 82.177.103.* 25.06.12, 18:31
          Nie polecam! Właścicielka zaprowadziła nas do pokoju w przyziemiu, gdzie było zimno(mimo że na dworze było +18C) , śmierdziało, było ciemno,internet działał tylko w jednym miejscu-przy oknie. W dodatku mieliśmy widok na stary rozwalony mur i samochody parkujące pod szklanymi drzwiami. Na śniadanie ser seropodobny, na dwie osoby 4 kromki najtańszego chleba, a w innym dniu same piętki, parówki jak dla psa, dżem jak jakiś zastygnięty kisiel. Wieczorami siedzieliśmy w grubych spodniach i bluzach, bo nie dało się wytrzymać z zimna, a właścicielka odmówiła zmiany pokoju czy chociaż odkręcenia grzejników. Nie dajcie się nabrać na ładną stronę w internecie! Wg właścicielki telewizja satelitarna to 3 ledwo działające programy.
    • grumphy Re: Karpacz,willa Astor? 13.02.19, 18:14
      Wybralismy sie z dziewczyna na spotkanie rodzinne do Karpacza tuz przed sylwestrem. Nie zwazajac na recenzje zabookowalismy dwie noce ktore kosztowaly nas ponad 800 PLN. Pokoje jakby zostaly z lat 80, zarwane lozko, brak recznikow nie mowiac o tym ze poza czajnikiem elektrycznym w pokoju nie bylo nawet szklanek nie mowiac juz o herbacie. W polowie nocy postanowilismy ze sie przeniesiemy gdzies do hotelu ( za 400 pln mozna dostac naprawde o niebo lepszy standard). Nastepnego poranka poszlismy do recepcji i poprosilismy o zwrot pieniedzy za ta jedna noc, grzecznie mowiac ze standardy tutaj sa ponizej jakiejkolwiek normy i tutaj zaczela sie uwodzicielska gra pracownikow o kotrej dopiero poniej przeczytalem w opiniach innych gosci. Stara spiewka ze teraz nie ma szefowej i ze nie moga bez niej zrobic przelewu.Oczywiscie nie bylo to dla mnie problemem gdyz wierzylem w ich dobra wole. Po tygodniu stan konta nie wykazywal zadnego zwrotu wiec zadzwonilem i co uslyszalem? Stara bajke ze nie ma szefowej i ze jak tylko wroci to dokona przelewu. Od tego momentu moj telefon zostal dodany do zablokowanych przez Pania Szefowa. Tydzien temu postanowilem zadzwonic raz jeszcze.... tym razem uslyszalem glosno i wyraznie od jednego z pracownikow ze nie dostaniemy zadnych pieniedzy z powrotem a kiedy spytalem czy zdja sobie sprawe z tego ze zachowuja sie jak zlodzieje uzyskalem odpowiedz ze nie interesuje ich to. Drodzy Panstwo przestrzegam Was przed tym miejscem i przed 'Szefowa Widmo' ktora jednozacznie mozna nazwac zlodziejka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka