Gość: turystka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 23:39 Poradzcie prosze, jak NAJTANIEJ dojechac z Warszawy do Krakowa. Czy znajdzie sie cos tanszego niz 36zl za bilet pociagiem po promocji? Znacie moze jakies tansze autobusy? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: Wawa-Krakow 21.10.04, 00:01 obawiam sie ,ze taniej to juz tylko rowerem:) A Autobusow jest wsciekle drogi PKS i polski Express ale raczej nei sa tansi niz 36 zl Odpowiedz Link
Gość: ADAM Re: Wawa-Krakow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 10:01 Heja... Istnieje coś takiego jak LAST MINUTE w INTERCITY, bilet kosztuje 10 zł!!!!!!!! zależy od pociągu(nie wszystkie) i dnia wyjazdu.. Proponuję sprawdzić na stronie INTERCITY TANIEJ JUŻ NIE MOŻNA!!!! pozdrawiam i życze udanej wycieczki... Odpowiedz Link
Gość: turystka Re: Wawa-Krakow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 11:27 Dziekuje Wam za odpowiedzi:) Niestety taniej sie faktycznie nie da:(, a last minute oczywiscie nie dziala na tak 'chodliwej' trasie. Odpowiedz Link
Gość: ADAM Re: Wawa-Krakow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 12:37 No faktycznie....można się było tego spodziewać. Przypomniało mi sie, że jest coś takiego jak "UMAWIANY AUTOSTOP" mają swoją strone w internecie... cholera nie pamiętam adresu, musisz pogoooglać...jest bezpiecznie, bo kontakty- adresy PRZEWOŻNIKÓW zostają....to może tu...? Odpowiedz Link
Gość: turystka Re: Wawa-Krakow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.04, 12:52 o, to poszukam, chociaz nie wiem, czy bym sie nie bala... ale dzieki za pomysl:) Odpowiedz Link
Gość: ADAM Re: Wawa-Krakow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.04, 14:32 MAM ! www.jazdazagrosze.pl/index.php?module=help Odpowiedz Link
Gość: on Re: Wawa-Krakow IP: *.170-78-194.adsl-fix.skynet.be 27.10.04, 10:44 auto stop lub jak masz duzo czasu pospieszny przez Kielce Odpowiedz Link