Dodaj do ulubionych

najlepszy jest start ...

25.08.05, 23:01
Obserwuj wątek
    • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 26.08.05, 23:30
      Bo lądowanie najgorsze ;)
      • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 27.08.05, 13:05
        zgadzam sie:) mala nicki juz Cie lubie :)
        • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 27.08.05, 15:39
          Dopiero teraz??:)
          • talencja Re: najlepszy jest start ... 27.08.05, 15:40
            ja startu nie cierpie i zawsze sie zle czuje, to jak on nabira okropnie
            predkosci jak trzesie i dziwnie halasuje jest dla mnie okropne,juz wole z tego
            wszystkiego ladowanie bo juz zawsze blizej ziemi ;-))
            • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 27.08.05, 17:13
              Wszystko zależy od tego jakim samolotem lecisz :)
              • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 27.08.05, 21:22
                hehe:) chcialabym kiedys z Toba poleciec :P ale bede Ci marudzic :P
                • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 28.08.05, 07:55
                  Na pewno nie bardziej niż wczorajsi pasażerowie. Młodzież z Solidarności
                  leciała, już dawno tak się nie użerałam z pasażerami. Nie dośc, ze nietrzeźwi
                  to jeszcze agresywni, rejs był opóźniany co chwile z innego powodu. Dobrze, że
                  ten rejs trwał tylko godzinę, bo jak bym miała gdzies dalej się z takimi męczyc
                  to byłby problem. Zostałam nazwana wredną stewardesą :D:D bo nie pozwoliłam
                  pic piwa na pokładzie :)
                  • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 28.08.05, 12:11
                    powiem Ci, ze jak lecialam czarterem CW z Hiszpanii do PL. Na wiesc, ze
                    kapitanem jest kobieta, mezczyzni zaczeli pic wszystko co tylko mieli. Nikt nie
                    zaragowal ! Wiec moze dlatego samolot wewnatrz wygladal okropnie !!!
                    • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 28.08.05, 16:27
                      ładnie, ja az takich akcji jeszcze nie miałam, ale może za krótko pracuje. Choć
                      mam nadzieję, ze nigdy nie bede miała :)
                      • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 28.08.05, 18:30
                        zaluje, ze na karcie nie mialam juz miejsca. Napewno porobilabym pare fotek :P
                        dla pokolen :D
                        • go-2k Re: najlepszy jest start ... 30.08.05, 12:23
                          hey!

sorki ze sie wtrace, ale wybieram sie niedlugo i mam pytanie, czy przed/na
                          pokładzie można pić? Pytanie może głupie, ale nie chodzi mi o picie non-stop,
                          tylko jak to się mowi "jednego dla odwagi" bo chyba bez tego nie wsiade....
                          • Gość: mloda Re: najlepszy jest start ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.05, 12:42
                            ja zawsze pije. ostatnio przelalam sobie wodke z sokiem do butelki plastkowej i
                            popojalam wlasnie dla oidwagi. mialm ja schowana do podrecznego bagazu.tak robi
                            co drugi
                            • go-2k Re: najlepszy jest start ... 30.08.05, 13:44
                              Sadze, ze masz chyba racje :) Wodki nie lubie, ale zrobie sobie duzego drinka
                              zubrowki z sokiem jablkowym :p
                              • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 30.08.05, 20:11
                                Uważajcie tylko, bo jeśli stewa zorientuje się, ze to alkohol to moga byc
                                problemy. Poza tym w powietrzu, działa on o wiele szybciej i mocniej na
                                orgaznizm, a ludzie czasami są nieobliczalni po alkoholu. Przez to własnie jest
                                najwięcej problemów na pokładzie.
                              • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 04.09.05, 00:09
                                zubrowka najlepsza :) hehehe :D
                  • lotawiec Re: najlepszy jest start ... 01.09.05, 18:49
                    TY niedobra:D:D:D:D Jestem ciekawy jak im to oznajmilas...czy:
                    -przepraszam Panstwa,ale spozywanie alkoholu w samolocie jest zabronione...

...czy....

-AAAALEEE PROOOSZE TO SCHOOOOOWACCC!!!!!!! (identycznie jak pani w okienku
                    biletowym w filmie Miś)

-----------------------
                    mam nadzieje,ze to drugie:DDDDDD
                    • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 21:03
                      Na początku byłam bardzo grzeczna i tłumaczyłam panu spokojnie, ale potem
                      poprosiłam pana z obsługi żeby to zrobił, albo wycofamy pana z rejsu i
                      pomogło :)
                  • aircrew Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 19:41
                    Mala a ile razy zdarza sie u nas na rejsach w LOT ze pax pije kupiona wodke na
                    duty pod tzw fotelem?? Multum. A potem problemy. Rzucanie sie z piesciami na
                    nas, glaskanie nas po pupie, nachalne przystawianie sie etc. A potem sluzby
                    bezpieczenstwa. Ostatnio lecialam na trasie ORD-WAW prywatnie i jeden pax sie
                    tak upil, ze trzeba bylo go uspokoic sila. A zdazaly sie przypadki ze samolot
                    zawracal do portu wylotowego.
                    • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 21:03
                      Wszystko dlatego, ze nie latamy na tak długoch trasach. A swoją droga to
                      chciałabym zobaczyc ATRka nad atlantykiem :D:D:D:D:D:D
                      • quetendre Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 22:09
                        Niedoczekanie twe:D:D:D

mala_nicki napisała:

> Wszystko dlatego, ze nie latamy na tak długoch trasach. A swoją droga to
                        > chciałabym zobaczyc ATRka nad atlantykiem :D:D:D:D:D:D
                        • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 22:13
                          Na szczęście :D
                          • aircrew Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 22:40
                            Też tak myśle wole Benki...
                      • Gość: wiadomo kto Re: najlepszy jest start ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 23:54
                        ale suuuper,qrde...ile by sie lecialo:D:D:D Jak ELO wprowadzi takie polaczenia
                        to dajta znac:D
                        • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 04.09.05, 22:53
                          Ale komu mamy dac znać??:>
                          • aircrew Re: najlepszy jest start ... 05.09.05, 08:29
                            po humorze można by było powiedzieć, że to nasz stary dobry znajomy
                            • lotawiec Re: najlepszy jest start ... 05.09.05, 11:57
                              nie taki stary,nie taki stary;-) oczywiscie-trafione;-)
                              • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 05.09.05, 16:04
                                Ale Wy to jesteście :P ja tu robię podchody a Wy tak bez pardonu :P
                                • lotawiec Re: najlepszy jest start ... 05.09.05, 21:23
                                  yyy....bo my prosci ludzie,ze wsi jestemy:D:D:D
                                  • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 05.09.05, 21:26
                                    Jasne, a ja z tej największej :D
                                    • aircrew Re: najlepszy jest start ... 05.09.05, 22:29
                                      Ino ja podobno mieszkam w jeszcze wiekszej :D
                                      • lotawiec Re: najlepszy jest start ... 06.09.05, 01:44
                                        aaa....no widzicie..bo ja to mieszkam miescie:D:D:D:D:D:D:D:D:
                                        • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 07.09.05, 19:22
                                          wow, w miescie ?:D
    • iwciaczek Re: najlepszy jest start ... 01.09.05, 16:52
      Start i lądowanie i wszystko co sie wiaze z lataniem...
      • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 02.09.05, 18:19
        ZGADZAM SIE:) absolutnie :D
    • Gość: olla Re: najlepszy jest start ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 20:01
      start jest super..wbija w fotel, ale ladowanie to tragedia poprostu..wlasnie
      dzisiaj wrocilam z Bułgarii i po tym ladowaniu jestem przerazona...mialam
      wrazenie ze spadamy...A teraz tak z innej beczki....widzieliscie kiedys mijajcy
      was samolot tam w powietrzu??? ale widok...mmmm
      • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 07.09.05, 20:06
        widok, widok :D
        ale i tak wole ogladac obloczki podczas startow :D
      • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 07.09.05, 21:12
        Super widok jeśli jeszcze to jest samolot z tej samej linii :) Mieliśmy tak
        przy ladowaniu w Monachium :)
        • Gość: monika Re: najlepszy jest start ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 21:48
          jaka linia, lufthansa?
          • aircrew Re: najlepszy jest start ... 08.09.05, 08:53
            Start Chicago wieczorem. WAW o 21.35 a KRK 21.55 jezeli sie nie myle. Ostatnio
            LO 004 startowal z jednego pasa a LO 008 z pasa obok. To jest dopiero
            widok :D:D Aparatu nie mialam :(
          • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 08.09.05, 15:08
            Niestety tylko nasza rodzima linia...
            • anuskasz Re: najlepszy jest start ... 09.09.05, 22:41
              ale rodzima firma dobra:D
              • mala_nicki Re: najlepszy jest start ... 11.09.05, 19:31
                Szkoda tylko, ze z miesiąca na miesiąc mniej płaci :-/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka