Dodaj do ulubionych

przewóz paczek

03.10.06, 11:00

witam
w sumie to nie wiem gdzie zamieścić ten watek ...:/
chodzi mi o namiary na firmy dostarczajace paczki z polski do niemiec taniej
i pewniej niż poczta polska.
jakies propozycje? moze korzystaliście juz z takich "usług" ?

bede wdzieczna za pomoc:)

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Rene Re: przewóz paczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 12:08
      Taka paczke mozesz podac przez kierowce autobusu za niewielka oplata
      • martelinka Re: przewóz paczek 03.10.06, 13:50
        hmm tylko ze gwarancja słaba ze paczka dojdzie .... ale dzieki :)
        • Gość: Rene Re: przewóz paczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 16:48
          Robiłem to już kilkanaście razy w jedną i w drugą stronę i zasze bez
          najmniejszego problemu
    • Gość: dori111 Re: przewóz paczek IP: *.play-internet.pl 21.10.13, 14:09
      możesz spróbować zgłosić się do tej firmy - dar-trans.pl - sama korzystałam z ich usługi przewozu, choć nie wiem jak jest w przypadku paczek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka