Gość: klarciaxxx IP: 212.160.99.* 15.06.07, 11:08 Lecimy z meżem do Turcji w terminie 04 lipiec z Warszawy- może jeszcze ktoś leci?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj