Dodaj do ulubionych

Kraków-Berlin

IP: *.warlock.pl 29.10.03, 09:37
Jak sie dostać najtanie?
zna ktoś sposób?
G
Obserwuj wątek
    • Gość: Kali Re: Kraków-Berlin IP: 195.150.76.* 09.03.04, 16:51
      Stopem:) POWAŻNIE!!!!
    • Gość: ja Re: Kraków-Berlin IP: *.piekary.net / *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 14:24
      Kiedy chcesz jechać?
      • Gość: goshja Re: Kraków-Berlin IP: *.warlock.pl 12.03.04, 13:50
        Już byłam:) Do wrocławia i stąd jest pociag pospieszny do kostrzyna (29pln
        studencki), chwila na
        >przesiadkę i zaraz odjeżdża stamtąd do berlina, nazywa się chyba regio
        express, kosztuje 5 euro
        miłej podrózy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka