Gość: goshja IP: *.warlock.pl 29.10.03, 09:37 Jak sie dostać najtanie? zna ktoś sposób? G Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Kraków-Berlin IP: *.piekary.net / *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 14:24 Kiedy chcesz jechać? Odpowiedz Link
Gość: goshja Re: Kraków-Berlin IP: *.warlock.pl 12.03.04, 13:50 Już byłam:) Do wrocławia i stąd jest pociag pospieszny do kostrzyna (29pln studencki), chwila na >przesiadkę i zaraz odjeżdża stamtąd do berlina, nazywa się chyba regio express, kosztuje 5 euro miłej podrózy Odpowiedz Link