f.l.y
13.10.09, 14:03
nie wiem dokładnie czy to o tę ulicę mi chodzi, ale czy mieszkańcy
osiedla graniczącego z kanałkiem nie mają czasem problemów z wodą?
tzn mam wrażenie, że od kilku dni 'skądś' wylewa się do kanałku
woda od strony domów na os.Viking (który nr to nie wiem) chyba
ul.Lapońska (?)
słychać szum cieknącej wody i widać spore rozlewiska kanałku na
odcinku od Współczesnej w stronę Lapońskiej/Jesiennych Liści i
dalej w stronę os.Derby
może gdzieś pękła jakaś rura? czy mieszkańcy Vikingów nie mają
mniejszego ciśnienia w kranach?
sprawdzcie to proszę od swojej strony, bo z drugiej nic nie widać
dobrze...