Dodaj do ulubionych

Itsnotme :-)

24.04.06, 07:05
Gdzie Ty sie ukrywasz?
Nie lubisz nas juz? smile
Obserwuj wątek
    • itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 13:35
      lubięsmile
      ostatnio coraz mniej na forum bywam, to dlatego..
      Wiosna, czas na zmianywink
      • kolorowa_diablica Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 13:37
        a co zamierzasz zmienić? smile
        • tygrysio_misio Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 13:42
          majtki?
          • itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 14:47
            tygrysio_misio napisała:

            > majtki?
            >
            zastanowię się..
        • itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 14:45
          kolorowa_diablica napisała:

          > a co zamierzasz zmienić? smile
          >
          cały czas nad tym myślę
      • anxiety3 Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 13:48
        ekhem..mam nadzieje, ze dobrze rozumiem :p, ale w tym momencie ocenialabym wg
        siebie, a nie wiem, na ile to pradziwe w Twoim przypadku smile

        pozdrawiam slonczenie <słonko>
        • itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 14:47
          anxiety3 napisała:

          > ekhem..mam nadzieje, ze dobrze rozumiem :p, ale w tym momencie ocenialabym wg
          > siebie, a nie wiem, na ile to pradziwe w Twoim przypadku smile
          nie wiem jak rozumieszsmile

          >
          > pozdrawiam slonczenie <słonko>
          >
          wzajemniesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka