anxiety3 24.04.06, 07:05 Gdzie Ty sie ukrywasz? Nie lubisz nas juz? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 13:35 lubię ostatnio coraz mniej na forum bywam, to dlatego.. Wiosna, czas na zmiany Odpowiedz Link
itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 14:47 tygrysio_misio napisała: > majtki? > zastanowię się.. Odpowiedz Link
itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 14:45 kolorowa_diablica napisała: > a co zamierzasz zmienić? > cały czas nad tym myślę Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 13:48 ekhem..mam nadzieje, ze dobrze rozumiem :p, ale w tym momencie ocenialabym wg siebie, a nie wiem, na ile to pradziwe w Twoim przypadku pozdrawiam slonczenie <słonko> Odpowiedz Link
itsnotme Re: Itsnotme :-) 24.04.06, 14:47 anxiety3 napisała: > ekhem..mam nadzieje, ze dobrze rozumiem :p, ale w tym momencie ocenialabym wg > siebie, a nie wiem, na ile to pradziwe w Twoim przypadku nie wiem jak rozumiesz > > pozdrawiam slonczenie <słonko> > wzajemnie Odpowiedz Link