Dodaj do ulubionych

Ranking ginekologów

IP: *.c151.petrotel.pl 29.12.05, 12:50
Witam!Tak jak w tytule. Ustalmy może ranking płockich ginek.
Obserwuj wątek
    • Gość: emi Re: Ranking ginekologów IP: *.c156.petrotel.pl 29.12.05, 15:04
      El Khadib
      • Gość: martyna Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 10.01.06, 08:21
        Muchametczyn-super lekarz, prywatnie i w szpitalu
      • Gość: eSTe Re: Ranking ginekologów IP: 193.59.95.* 09.02.06, 11:25
        El khatib dobry?

mnie się pytał co mi przepisać gdy miałam problemy z uregulowaniem okresu!!!!!!!
    • Gość: kasia Re: Ranking ginekologów IP: *.c242.petrotel.pl 23.01.06, 11:40
      Artymiak - KRÓLEWIECKA
      • Gość: ona Re: Ranking ginekologów IP: *.c157.petrotel.pl 29.11.06, 18:27
        Muchametczyn
      • Gość: magda Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.07, 00:04
        dr Artymiak, jesdno wiem napewno, już nigdy ale tp przenigdy do niego nie
        pójdę, nawet gdyby był jedynym lekarzem w Płocku. Jak byłam u niego zażądał
        rozebrania się do naga......zarówno góra i dół. Nigdy nie spotkałam się z taką
        praktyką..........to jest zboczone.
    • Gość: pataya Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 18:01
      zdecydowanie Pedraszewski !
      za El Khatiba dziekuje bardzo, bylam kilka razy, nie polecam
      poza tym poczekalnia u niego swieci pustkami przez wiekszosc tygodnia !
      • Gość: eSTe pedraszewski IP: 193.59.95.* 09.02.06, 11:29
        no właśnie dobry ale jakie terminy!!!!!!!!!!

miły sympatyczny delikatny

ciekawe jak prowadzi ciążę i jaki jest przy porodzie....
        • vioziel1 Re: pedraszewski 03.03.06, 15:45
          Dr Pędraszewki odbierał mój poród na Winiarach - poprostu miał dyżur. Bardzo
          miło go wspominał, nie prowadził mojej ciąży, nic z tych rzeczy tak wypadło
          akurat. Z czego bardzo się cieszę. Robił mi USG stwierdził ze łożysko się
          starzeje (tydzień po terminie)i kazał od razu wywołać poród (przebił pęcherz
          płodowy i dostałam oksytocynę). W trakcie porodu zaglądał dość często (jak na
          pacientkę którą widzi pierwszy raz) i był bardzo miły, zero niestosownych uwag.
          Polecam.
    • Gość: gość Re: Ranking ginekologów IP: *.c155.petrotel.pl 23.01.06, 20:43
      a ja polecam Jędrzejewskiego. Konkretny, odpowiada na każde pytania, tłumaczy,
      ma czas dla pacjentki a do tego miły.
      • Gość: JANKA Re: Ranking ginekologów IP: 193.59.95.* 24.01.06, 11:22
        JASNE ŻE MIŁY BO BIERZE ZA TO KASĘ JAK JAK NAWET NIE BIERZE BO LECZYSZ SIĘ NA
        KASĘ CHORYCH TO WEŹMIE ZA CHWILĘ BO PRZECIEŻ USG TRZA BĘDZIE ZROBIĆ ALBO
        JESZCZE JAKIES INNE WYMYŚLI BADANIE. JĘDRZEJEWSKI TO NIE JEST DOBRY GINEKOLOG.
        CHYBA NIE DO KOŃCA WIE NA CO LECZY PACJENTKI. NIE POLECAM . MOZE I SYMPATYCZNY
        ALE NIE TEGO WYMAGAM OD LEKARZA .
        • Gość: gosia Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 24.01.06, 13:58
          Jędrzejewski odpada,beznadziejny. Muchametczyn-super lekarz, pod każdym
          wzgledem w dodatku zdobył tytuł:"lekarz przyjacielem kobiety", a to tez o
          czyms świadczy
        • Gość: gość Re: Ranking ginekologów IP: *.c153.petrotel.pl 25.01.06, 20:11
          czy leczyłaś sie u niego,"zaszkodził ci", czy tylko powtarzasz nie do końca
          sprawdzone informacje
          • Gość: gosia Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 26.01.06, 07:24
            leczyłam sie, dlatego piszę!!!
        • joana1980 Re: Ranking ginekologów 01.03.06, 19:05
          Pretensje,że musisz płacić za dodatkowe badania możesz mieć do kasy chorych, a
          nie do lekarza.Jak żałujesz na usg,to się nie lecz wogóle-pewnie lepiej ładnie
          wyglądać,na fryzjera,kosmetyczkę nie szkoda.Wiec,że takie badanie nie raz może
          uratować Ci życie!Tak było też w moim przypadku!Dzięki temu lekarzowi(tj. dr
          Jędrzejewskiemu) i postępowi medycyny(patrz USG) mam szanse dalej żyć.Gdyby nie
          wczesne badanie USG pewnie nie mogłabym już mieć dzieci.Była to bardzo rzadka
          choroba,w dodatku nietypowa dla mojego wieku.
          Polecam tego lekarza.
          A Tobie Janko radze nie szczędzić na dodatkowych badaniech zarówno u ginekologa
          jak i u innych lekarzy,bo nasz wspaniały NFZ już ma plany nie leczyć nas na
          nowotwory po 60 roku życia!!!!!!!!
      • Gość: gość Re: Ranking ginekologów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.06, 09:00
        Gorąco polecam dr Ostrowskiego,który przyjmuje w "Terapii" na
        Podolszycach.Mlody,mądry,chętny do pracy,a przy okazji przystojny.Wyszedł spod
        ręki dr Żurawika
    • Gość: EWA Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 26.01.06, 07:31
      Kruczyński Grzegorz-przyjmuje prywatnie naprzeciwko Przedwiośnia i pracuje w
      szpitalu na Kościuszki-b. w porządku
      • Gość: Dee-Dee Re: Ranking ginekologów IP: *.c241.petrotel.pl 27.03.06, 19:37
        Z Grzegorzem Kruczyńskim mam zupełnie inne doświadczenia. Może prywatnie jest w
        porzędku - tego nie wiem, ale państwowo był do niczego. Gorzej niż wojna!
    • Gość: aga Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 15:06
      dr kacprowicz
      • Gość: aga Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 11:38
        dr. Ryszard Kruczyński ul.Połsudskiego
    • bibionka Re: Ranking ginekologów 02.02.06, 12:06

KISIELEWSKI ul. Kolegialna !
    • Gość: Matka Re: Ranking ginekologów IP: *.68.66.182.kutno66.tnp.pl 03.02.06, 19:33
      ja polecam Węcka. przyjmuje na bytnara
    • Gość: Matka Re: Ranking ginekologów IP: *.68.66.182.kutno66.tnp.pl 03.02.06, 19:34
      ja polecam Więcka. przyjmuje na bytnara
    • Gość: gość Re: Ranking ginekologów IP: *.c157.petrotel.pl 04.02.06, 19:28
      Więcek. Nigdy. Bardzo nieprzyjemny facet. Zjadł wszystkie rozumy. Traktuje
      pacjentki jak zło konieczne, które daje pieniądze. Nie oddaje na czas wyników
      badań.
    • Gość: Beata Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 23:48
      Tylko dr.Więcek.
      Wyleczył mnie z niepłodności (9 miesięcy staraliśmy się o dziecko a po leczeniu
      u doktora Więceka udało się nam zajś w ciąże już po pierwszym miesiącu
      leczenia) tam gdzie inni szanowni lekarze wymienieni w tym wątku postawili na
      mnie krzyżyk.
      Ma ogromną wiedzę i doświadczenie a z rozmów z osobami pracującymi na starym
      szpitalu dowiedziałam się że najlepiej operuje w tym szpitalu więc zdania nie
      zmienię.
      • Gość: Gość Re: Ranking ginekologów IP: *.c157.petrotel.pl 07.02.06, 20:11
        Gratuluję, że po 9 miesiącach udało Ci się zajść w ciążę. Mnie po 2 latach
        leczenia nie powiodło sięa dr Wiecek nie wie dlaczego.
      • Gość: eSTe Re: Ranking ginekologów IP: 193.59.95.* 09.02.06, 11:35
        A czym Cię leczył?
        i który z lekarzy Cię nie wyleczył?
        • Gość: Beata Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 14:26
          Zlecił mi i mojemu mężowi wszystkie konieczne badania mogące wskazać na
          ewentualne przyczyny niepłodności i stwierdził że wina jest kilku czynników a
          zabużenia dotyczą zarówno mnie jak i męża.
          Dostałam stosowne leki a mąż porady i zadziałało.
          Leczyłam się wcześniej u dr. Muchametczyna ale mnie nie wyleczył, mówił że
          powinnam sobie zmienić partnera.
          A co do sprawy "gość" to nie możliwe że 2 lata leczysz się tylko u jednego
          lekarza czy dopiero teraz zaczęłaś chodzić na wizyty do doktora Więcka?
          Pytam bo jeżeli masz problemy z zajściem to musisz mu o tym wszystkim dokładnie
          powiedzieć a wtedy napewno Ci pomoże a jeżeli nie to skieruje do profesorów/a
          którzy specjalizują się tylko w leczeniu niepłodności.
      • bizz5 Re: Ranking ginekologów 29.03.06, 13:55
        Tylko dr.Więcek.
        > Wyleczył mnie z niepłodności (9 miesięcy staraliśmy się o dziecko a po
        leczeniu
        >
        > u doktora Więceka udało się nam zajś w ciąże już po pierwszym miesiącu
        > leczenia) tam gdzie inni szanowni lekarze wymienieni w tym wątku postawili na
        > mnie krzyżyk.
        > Ma ogromną wiedzę i doświadczenie a z rozmów z osobami pracującymi na starym
        > szpitalu dowiedziałam się że najlepiej operuje w tym szpitalu więc zdania nie
        > zmienię.

To chyba jakis cud !!!!

U mojej kolezanki pomylił ciążę z polipem !

No nie poszło Chłopakowi !
        ale zawsze może sobie postrajkować ja inni lekarze!
        • Gość: Anka Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 30.03.06, 09:13
          A ja polecam dr Kujawę-pracuje na Kościuszki, dobry specjalista, miły, po
          prostu ok
          • Gość: aaa100 Re: Ranking ginekologów IP: *.225.c64.petrotel.pl 20.09.07, 22:52
            miły, wtedy jak mu się płaci w gabinecie; w szpitalu to własnych
            pacjentek nie poznaje.
        • Gość: Medyczka Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.06, 17:48
          bizz ale z ciebie idiotka a nie mówiąc już o twojej naiwności :)
          Dawno się nie uśmiałam z takiej debilnej wypowiedzi.
          To co zobaczył czyność serca polipa?
          Ha ha.
          I niech koleżanka opowie czy urodził się jej ładny polip, jakiej płci był i ile
          ważył?
          Ty i ta twoja durna koleżanka powinnyście się ostro w łeb palnąć zanim
          napiszecie takie farmazony.
          Cudem jest to że tacy ludzie jak ty sa wśród nas a przecież era kamienia
          łupanego już przeminęła.
          P.S Każdy lekarz ma prawo do strajku i każdy ma prawo do godnych zarobków
    • Gość: maja Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 12:55
      Najlepsza wg. mnie to dr.Sabatowska przyjmuje na Kolberga i pracuje w szpitalu
      na Kościuszki-chyba jedyny lekarz w Płocku który nie naciąga pacjentek na
      kasę,myślałam że takich nie ma :-) a jednak.Oprócz tego bardzo dobry
      fachowiec.Szczerze polecam,prowadziła moją ciążę.
      • Gość: L Re: Ranking ginekologów IP: *.dls.pl / *.dls.pl 08.02.06, 20:49
        AJAKIS KONTAKT DO PANI DOKTOR
        • Gość: K Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 09.02.06, 07:24
          Przyjmuje koło P&G na Otolińskiej
          • anet78 Re: Ranking ginekologów 10.02.06, 12:53
            dr. Panek przyjmuje ul. Jachowicza. nie naciąga na kasę, wszystko wytłumaczy i
            oczywiście miły.
            • Gość: Beata Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 17.02.06, 07:59
              dr Kacprowicz była przy mnie podczs porodu, bardzo zainteresowa całym porodem,
              zaglądała do mnie już po rozwiązaniu kilka razy.
              dr Rybczyński-nie polecam, przychodzi na dyżury się wyspać!!!
            • Gość: trudna pacjentka:) Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.mm.pl 07.09.07, 22:38
              zgadzam sie w 100%,dr. Panek jest swietny , nie panikuje,nie
              straszy,jest rzeczowy i bardzo przyjazny kobiecie,wszystko dokladnie
              i cierpliwie tlumaczy, mnie wyslal na dodatkowe badania do wawy gdyz
              w plocku nie ma takiej aparatury by przeprowadzic badanie,jestem mu
              za to bardzo wdzieczna, nie naciaga pacjentek. bardzo kulturalny i
              mily, i bardzo delikatny przy badaniu, czego nie moge powiedziec o
              Lewandowkiej, bardzo mila ale bardzo niedelikatna
            • Gość: aaa100 Re: Ranking ginekologów IP: *.225.c64.petrotel.pl 20.09.07, 22:55
              skrót dr nie należy pisać z kropką...
    • Gość: Anita Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 13:24
      Marek Muchametczyn
    • Gość: agulka Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 14:40
      Tylko Piotr Pędraszewski !!! Jest moim lekarzem od 8 lat, prowadził moje dwie
      ciąże (zagrożone !!!), "odebrał" moje dwa porody. Nigdy nie miałam do niego
      żadnych zastrzeżeń. Super Lekarz (przez duże L). Zdecydowanie polecam !!!
    • judyta5551 Re: Ranking ginekologów 01.03.06, 19:31
      Ja leczę się u dr Jędrzejewskiego i gorąco go polecam(2 razy prowadził u mnie
      ciążę).Jest przemiłym lekarzem,tuż po przejściu progu gabinetu opada
      napięcie,tak przecież częste przy wizycie u ginekologa. Od kiedy zaczęłam się u
      Niego leczyć wizyty u ginekologa nie budzą u mnie obawy.Teraz muszę sie
      przekonać do jakiegos dentysty:). A może ktoś z Was moze kogoś polecić?
      • Gość: pchełka Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.msk.pl / 80.48.4.* 20.04.06, 18:33
        Witam. Proponuję ci stomatologów z Terapii ul. Łączniczek 2. Wcześniej też
        strasznie bałam się tych wizyt, bardzo długo nie chodziłam wcale. Po pierwszej
        wizycie w Terapii przekonałam się i teraz chodze co miesiąc. Naprawdę polecam
    • Gość: ninka Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 09:40
      a co sądzicie o Pazdraku??, wybieram się do niego...
      • Gość: ala Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 03.03.06, 13:02
        Daj sobie z Nim spokój.Polecam dr Kujawę i Muchametczyna
        • Gość: Vera Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 22:00
          A co sądzicie o doktorze Juchnowiczu przyjmuję na Kwiatka swego czasu był
          bardzo polecany.
          • Gość: ola_22 Re: Ranking ginekologów IP: *.c243.petrotel.pl 29.06.06, 00:34
            ja uważam że dr. Juchnowicz jest ok!!przede wszystkim jest delikatny i
            niekrepujacy odpowie na kazde pytanie(tylko trzeba zapytac)!
            pozdrawiam
          • Gość: L4 Re: Ranking ginekologów IP: *.c153.petrotel.pl 16.06.07, 11:38
            sczerze nie polecam.wlasnie zrezygnowala z prowadzenia ciazy u doktorka. przez
            cały okres ciązy tzn 6 miesiecy nigdy nie maial dla mnie czasu. dzwoniacx z
            bolem brzucha stwierdza ze nie moze mnie przyjac przez nastepny miesiac bo ma
            juz terminy zajete to jakas kpina . to jest lekarz az sie plakac chce. bedac w
            szpitalu nawet mi nie omowil wyników twierdzac ze ma wazniejsze sprawy
            wychodzac ze szpitala byłam tak samo zielona jak tam trafiłam podobno z
            zagrozona ciążą. Acha doktorek czesto wymysla jakies problemy po to aby sobie
            kase nabijac nie zwazajac na stan psychiczny przyszłych mama!!!!!!!!!!!!!!
            wybor nale3zy do Ciebie ale szczerze odradzam.
            pozdrawiam
    • Gość: mama ali Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 11:50
      Tylko DR.SABATOWSKA !!! jest naprawdę super
    • Gość: malina Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 11:58
      dr. Sabatowska !!! -leczyła mnie po poronieniu w szpitalu i nie byłam
      jej "prywatną" pacjentką a mimo to okazała mi wiele cierpliwości,współczucia i
      zainteresowania.Póżniej prowadziła moją ciążę-jest b.dobrym specjalistą i
      faktycznie nie liczy tylko na "łapówki" jak co niektórzy lekarze.nawet przy
      wizytach prywatnych nie bierze dodatkowych opłat za niektóre badania np. usg.
      Gorąco polecam.
      • ziabuchna Re: Ranking ginekologów 13.03.06, 19:34
        a ja się podpisuję pod tym- jestem na świeżo po pobycie w szpitalu, mam bardzo
        dobre zdanie na Jej temat!
        • pepsi30 Re: Ranking ginekologów 13.03.06, 20:55
          Podajcie proszę dokładny adres gabinetu pani doktor. Od lat ,wielu lat
          systematycznie chadzam do ginekologów w Płocku,ale jakoś z żadnym nie mogę
          nawiązać bliższej "współpracy". Może uda mi się z panią doktor. Uważajcie na
          Hawryluka RZEżNIK. Bardzo dobry-Panek,gabinet 3-go Maja,ale masa ludzi w
          poczekalni.Nie pamiętam natomiast nazwiska,ale przyjmuje w podwórzu banku BPH na
          Tysiąclecia???? Ten to nieźle kroi kasę.Potwierdzenie informacji z własnej karty
          choroby 40zł. O pomyłkach w diagnozach nie wspomnę!!!!!!!!!!!!
          • Gość: ewa Re: Ranking ginekologów IP: *.c151.petrotel.pl 14.03.06, 12:17
            To czemu rezygnujesz z Panka. Do d-ra mozna się umowić. Ja chodze do
            Muchametczyna i jestem b. zadowolona
            • Gość: Ewa Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.06, 23:11
              Muchametczyn jest przereklamowany. Nie rozpoznał u mnie choroby. Tylko zdrowe
              pacjentki nie sprawiają mu problemów i ciężarne, a z problemami
              ginekologicznymi ma kłopot.
              Szczerze polecam dr Sabatowską, nie tylko wspaniały lekarz ale i człowiek.
              • Gość: babeczka81 Re: Ranking ginekologów IP: *.c154.petrotel.pl 19.03.06, 19:54
                a gdzie na kase przyjmuje muchametczyn, jeśli mogę prosic o namiar????
                • Gość: Ewa Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 11:24
                  Muchametczyn przyjmuje tylko prywatnie.
            • av7 Re: Ranking ginekologów 04.11.06, 00:09
              Ostrzegam przed Muchamedczynem.Postawił 3 błędne diagnozy.Przez 2 tygodnie
              żyłam w strachu przed zabiegiem(na który szybko wyznaczył termin) Dla pewności
              poszłam do drugiego ginekologa i okazało się że jestem zdrowa a polip był tylko
              ciałkiem G.pojawiającym się u każdej zdrowej kobiety podczas cyklu.
            • Gość: he Re: Ranking ginekologów IP: *.chello.pl 09.05.07, 19:42
              jako mąż i nie mąż kilku dziewczyn powiem wam że czołówka płocka typu
              muchamedczyn, kujawa, panek są dobrzy jak jest dobrze. ale jak jest niedobrze
              to jest tragedia...
              • Gość: dosy wredna Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.mm.pl 07.09.07, 23:00
                nie zgodze sie z Toba, Panek jest swietny , ja mam duze problemy i
                doktor super sobie z nimi radzi, jest bardzo dobrym lekarzem i
                czlowiekiem, dodaje otuchy, robi bardzo dokladne badania i nie
                zauwazylam nigdy braku wiedzy i kompetencji. skoro ma tyle pacjentek
                to chyba tez o czyms swiadczy. Hawryluka nie polecam, malo wiedzy i
                do tego pazerny.
        • Gość: $ Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.msk.pl 09.08.07, 09:06
          Mineły już te czasy kiedy to dr Sabatowska chciala zaskarbic sobie
          klientki robiac niektóre badania nieodplatnie... Minely juz te czasy
          kiedy to pani dr nie "leciala" na kase...Teraz juz nie slyszy sie
          samych pozytywnych opinii na jej temat. I wyszlo szydlo z worka.
    • Gość: Jak dla mnie Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 10:16
      Jak dla mnie - TYLKO DR. SZCZYGIELSKA!!! Uratowała moją nienarodzoną dzidzię, a
      kiedy leżałam w szpitalu, codziennie na obchodzie, dowiadywała się o mój stan
      zdrowia, wyjaśniał wszystkie wątpliwości, rozmawiała, zresztą obserwowałam, że
      podchodzi tak do wszystkich swoich pacjentek - po prostu świetnie o nie dba!
      Dzięki niej odzyskałam spokój i zdrowie moje i maleństwa!!! Bardzo dziękuję p.
      doktor za okazaną pomoc!!!
      • Gość: Ania Re: Ranking ginekologów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.06, 14:58
        gdzie ta Pani doktor przyjmyje
    • Gość: Aśka Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 21:55
      Najlepszym diagnostą jeżeli chodzi o sprawy ginekologiczne, leczenie
      niepłodności jest doktor Więcek.
      Pomógł mi i wielu moim koleżankom.
      Fachowiec bez zbędnego ciućkania, bardzo konkretny.
    • Gość: ali Re: Ranking ginekologów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.06, 13:40
      O matko... kobieto, wysil się trochę i poczytaj wczesniejsze wypowiedzi! Temat
      fryzjerów przewija się już setny raz na tym forum...
    • maja20022 Re: Ranking ginekologów 17.04.06, 08:17
      polecam dr Kacprowicz prowadzila mi ciaze sympatyczn a konkretna po trafi
      doradzic wysluchac a przede wszystkim pomoc
      • Gość: ja Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 22:53
        ja gorąco polecam dr. Jędrzejewskiego - jest miły a do tego zna sie na rzeczy
        • ola92 Re: Ranking ginekologów 23.05.06, 22:01
          Każdy ginekolog jest dobry dopuki nic nie dolega. Ja chodziłam do Artymiaka i
          wszystko było w porządku dopuki nie zaczęłam potwornie się czuć po pigułkach w
          czasie okresu. Pan doktor zamiast wykonać odpowiednie badanie, żeby dobrać mi
          odpowiednie hormony zrobił ze mnie króliczka doświadczalnego i testował co 4
          miesiące inne pigułki tłumacząc za każdym razem, że to już napewno te i nic mie
          nie będzie a mnie nadal wykańczała potworna migrena. W końcu dałam sobie spokój
          i wybieram się do dr Sabatowskiej. Już kilka koleżanek mi ją poleciło.
          • Gość: Ewa Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 08:16
            Uważam Sabatowską za prawdziwą lekarkę z powołania i moge ją polecić.
            • Gość: asia Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.06, 11:59
              zgadza się tylko stawki ma jak ordynatorzy jest bardzo droga jak by przyszło
              chodzić przez całą ciąże to można zbankrutować
        • Gość: zdziwiona Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.mm.pl 07.09.07, 23:05
          tak sie zna ze gdy uzywal wziernika (ciezkiego metalowego), to go we
          mnie zostawil i odszedl po cos zamiast zawolac pielegniarke, gdy
          powiedzialam ze nie dam rady utrzymac tego wziernika bo jest ciezki
          to powiedzial " to niech pani sobie go trzyma" . bez komentarza.
          • Gość: zdziwiona Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.mm.pl 07.09.07, 23:10
            moj post byl kierowany do "ja" ,pisalam o Jędrzejowskim
    • Gość: ja Re: Ranking ginekologów IP: *.plock.msk.pl / 80.48.4.* 25.05.06, 14:57
      Tadeusz Zurawik !!!!!
      jest bardzo dobrym lekarzem i w ogóle super!!!
      • Gość: Anita_18 Re: Ranking ginekologów IP: *.c241.petrotel.pl 30.06.06, 18:27
        Witam czy moze mi ktos powiedzieć cos na temat dr.Juchnowicza!bo przedemną
        pierwsza wizyta u ginekologo i sie bardzo boje i wstydze!a musze iść bo mam
        silne bóle jajników!Moja koleżanka chodzi właśnie do Juchnowicza i mi go
        poleca, ale chce wiedziec jaki on jest! czy jest dobrym lekarzem??prsze niech
        mi ktos cos o Nim napisze konkretnego!
        Z góry dziękuje
        • Gość: Jola Szczygielska Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 10:10
          Jest ok, miła i sympatczna.
    • Gość: mada Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 19:22
      a co sądzicie o dr Kisielewskim?? czy któraś z was była lub słyszała coś??
      • Gość: Mirka Re: Ranking ginekologów IP: *.c245.petrotel.pl 08.11.06, 08:05
        Podobno dr Kisielewski w porządku, ale ja do niego nie chodziłam. Ja chodzę do
        dr Kruczyńskiego na Tumską i uważam,ze jest ok. Wszystko dokładnie wyjaśni bez
        dopytywania, miły, delikatny. Ogólnie jestm zadowolona
        • Gość: mada Re: Ranking ginekologów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 21:02
          dzieki a czy ktos jeszcze cos o nim slyszał?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka