Dodaj do ulubionych

Skepe - problem z zalogowaniem

22.12.10, 19:59
hej, czy wy tez nie mozecie sie dzis zalogowac na skype? nie ma zadnego komunikatu ooprocz":skype nie moze sie polaczyc". pomoc nie dziala.
Obserwuj wątek
    • Gość: 802.11n Re: Skepe - problem z zalogowaniem IP: *.multimo.pl 22.12.10, 20:22
      Też nie mogę (v. 4.2.0.152).
    • user0001 Re: Skepe - problem z zalogowaniem 22.12.10, 20:37
      Wygląda na to na większy problem, ja również nie mogę się połączyć (Netia, Skype(beta) 2.1.0.81)
    • jan-w Re: Skype - problem z zalogowaniem 22.12.10, 23:40
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8860298,Globalna_awaria_Skype__Problem_zostal_usuniety__ale.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka