candy_2009 22.12.10, 19:59 hej, czy wy tez nie mozecie sie dzis zalogowac na skype? nie ma zadnego komunikatu ooprocz":skype nie moze sie polaczyc". pomoc nie dziala. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 802.11n Re: Skepe - problem z zalogowaniem IP: *.multimo.pl 22.12.10, 20:22 Też nie mogę (v. 4.2.0.152). Odpowiedz Link Zgłoś
user0001 Re: Skepe - problem z zalogowaniem 22.12.10, 20:37 Wygląda na to na większy problem, ja również nie mogę się połączyć (Netia, Skype(beta) 2.1.0.81) Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: Skype - problem z zalogowaniem 22.12.10, 23:40 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8860298,Globalna_awaria_Skype__Problem_zostal_usuniety__ale.html Odpowiedz Link Zgłoś