Gość: mam problem
IP: *.is.net.pl
08.09.04, 23:51
hey no wiec mam dc++0.306 ,ze starszą wersją problemów nie było ale teraz są
ale tylko na 1 płaszczyznie ,no więc moze to głupio zabrzmi ale tylko i wy
łącznie wyszukiwarka mi nie działa<jestem pewna na 98% ze dobrze settings
wypełniłam ,które zreszta sa po ang.>,z początku myslałam ze moze
wyszukiwanych przeze mnie filmów nikt nie ma ale jednak nie w tym rzecz bo
nawet najb. popularnych filmów czy plików nie wyszukuje co jest dosc
dziwaczne a ja nie wiem o co chodzi :/.......pomocy.....moze to prozaiczny
problem tylko ze ja tego nie widze..zlitujcie sie i mnie oświeccie co jest
grane plisssss