IP: *.is.net.pl 08.09.04, 23:51
hey no wiec mam dc++0.306 ,ze starszą wersją problemów nie było ale teraz są
ale tylko na 1 płaszczyznie ,no więc moze to głupio zabrzmi ale tylko i wy
łącznie wyszukiwarka mi nie działa<jestem pewna na 98% ze dobrze settings
wypełniłam ,które zreszta sa po ang.>,z początku myslałam ze moze
wyszukiwanych przeze mnie filmów nikt nie ma ale jednak nie w tym rzecz bo
nawet najb. popularnych filmów czy plików nie wyszukuje co jest dosc
dziwaczne a ja nie wiem o co chodzi :/.......pomocy.....moze to prozaiczny
problem tylko ze ja tego nie widze..zlitujcie sie i mnie oświeccie co jest
grane plisssss
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: DC ++ 09.09.04, 08:58
      A jak ustawilas DC? Na passive czy na active? Sprobuj to zmienic na passive,
      zrestartowac program i zobacz czy dziala.
    • Gość: JP Re: DC ++ IP: *.hnllhi1.dsl-verizon.net 09.09.04, 10:52
      Tak sie dzieje jak ustawienie polaczenia jest w trybie active i wpisane IP jest
      inne niz faktyczne. Jezeli masz dynamiczne IP to musisz uaktualniac ten wpis po
      kazdej jego zmiane.
      Oczywiscie w trybie passive wszystko bedzie dzialac (poza znanymi
      ograniczeniami).
      • Gość: JP Re: DC ++ IP: *.hnllhi1.dsl-verizon.net 09.09.04, 11:17
        Wiecej informacji tu:
        dcplusplus.sourceforge.net/faq/faq.php?display=faq&faqnr=21&catnr=3&prog=1&lang=en&onlynewfaq=1

        1. zle IP (jak pisalem wyzej).
        2. zamkniete porty na firewallu lub routerze.
        3. szkola\praca - zablokowaly DC.

        Najnowsza wersja DC++ to 0.401

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka