Gość: Levy
IP: 62.148.85.*
10.11.04, 03:12
Przypobieraniu listy grup OE łączy się z serwerem a zaraz potem komunikuje ze
nie mogł pobrac listy grup. W zakładce "szczegóły" pojawia sie komunikat j.w.
( 480....). Dotyczy to każdego serwera. Co to? Nadmienie że łącze się poprzez
sieć lokalną. Z góry dzięki za rady.