grlt
02.11.05, 17:38
Jak dla mnie sprawa jest jasna: Jeśli użytkownik zgodził się na instalowanie czegoś takiego [podczas instalacji musiała pojawic się jakaś licencja czy coś takiego; np. EULA] to wszystko jest zgodne z prawem [choc wysoce nieetyczne] Ale z tekstu żródłowego wynika ze w EULI Sony[/First 4 Internet] nawet się nie zająkneło o czymś takim...
Oczywiście gdybym powiedział o władzy korporacji nad komputerami użytkowników to zostałbym okrzyknięty oszołomem?...