niestetylaik
22.01.06, 18:39
Witajcie,
jestem kompletnym laikiem, stąd moje pytanie. Od kilku tygodni mam konto na
jednym z portali randkowych. Nick różni się od nazwy konta, hasło moim
zdaniem trudne, no i nikt poza mną nie korzysta z mego kompa. Przedwczoraj
coś mnie podkusiło, by wrzucić własny nick na serwisową wyszukiwarkę i
okazało się, że byłam on-line, w czasie gdy spałam!!! Od tamtej pory ktoś
kilkukrotnie figurował pod moim nickiem i wizytówką jako ja!!! Rozumiem,że
ktoś mi się włamał do skrzynki, mylę się? Co zrobić, by się tego
nieproszonego "gościa" pozbyć i jak zabezpieczyć się na przyszłość ?
Pozdrawiam
laik