raks5
19.02.06, 18:53
Witam
szukalem w archiwum, ale nic swiezego nie znalazlem.
Proste pytanie- czy w Warszawie dobrze to dziala? Do ktorej neostrady mozna
porownac, jesli chodzi o predkosc.
Nie potrzebuje w zasadzie nic sciagac (muza, filmy), tylko poczta,
komunikatory, proste www
dzieki za podpowiedzi