Dodaj do ulubionych

intenret explorer

16.09.06, 22:41
mma takie pytanie moze proste dla was..mam wersje nagielska windowsa i co za
tym idzie internet explorera tez jak zmienic explorera na jezyk polski,
potrzebuje wersje polka? jesli tak gdzie ja mozna sciagnac a mzoe sa inne
rozwiazania? pomocy
Obserwuj wątek
    • era77 Re: intenret explorer 16.09.06, 22:44
      A musisz explorera ? A np. Firefox ?
    • era77 Re: intenret explorer 16.09.06, 22:48
      I jeszcze coś takiego:
      www.w3.org/International/questions/qa-lang-priorities.pl-pl.php
      • aniaania20 Re: intenret explorer 20.09.06, 23:34
        ale ja nadal mam ie po ang co zrobic?
    • camilla3 Re: intenret explorer 21.09.06, 00:20
      Internet Eksplorer zintegrowany jest z XP. Jak masz wersje angielska windowsa to
      i taki bedzie IE. Kup sobie wersje polska XP i skoncza sie twoje problemy. Albo
      zainstaluj inna przegladarke, np Firefox.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka