aniaania20
16.09.06, 22:41
mma takie pytanie moze proste dla was..mam wersje nagielska windowsa i co za
tym idzie internet explorera tez jak zmienic explorera na jezyk polski,
potrzebuje wersje polka? jesli tak gdzie ja mozna sciagnac a mzoe sa inne
rozwiazania? pomocy