norma.jean 13.07.03, 21:21 To znowu ja - jak np. zrobić, abym, nie bedac zalogowana na forum, była np. *.*.*.*.* a nie np. 212.134.345.235? NJ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wesoły ślimak Re: Własny adres IP IP: *.pila.gazeta.pl / *.pila.agora.pl 13.07.03, 21:25 załóż konto w portalu GW, po zalogowaniu będziesz jako ktoś_tam@ANTYSPAM.gazeta.pl trwa to 5 min, nic nie kosztuje, i masz maila do korespondencji z wybrańcami z forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesoły ślimak i nie tylko z forum IP: *.pila.gazeta.pl / *.pila.agora.pl 13.07.03, 21:25 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesoły ślimak niestety musisz sie logowac IP: *.pila.gazeta.pl / *.pila.agora.pl 13.07.03, 21:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Własny adres IP IP: *.visp.energis.pl 13.07.03, 21:29 Zainstaluj Mozillę (www.mozillapl.org ) i uruchom spoofing (pogrzebiesz w opcjach, to znajdziesz). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy to ja może zaprezentuję... :-) IP: *.*.*.* 13.07.03, 21:34 *.*.*.* Pozdrawiam! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
norma.jean Re: Własny adres IP 14.07.03, 12:05 uprzejmie dziekuję za podpowiedzi! pozdrowionka NJ Odpowiedz Link Zgłoś
qazwsx12 Re: Własny adres IP 15.07.03, 14:49 uzywam mozilly od pierszej wersiji beta a jakos ta opcje przeoczylem. mozem powiedziec gdzie dokladnie jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yossarian Re: Własny adres IP IP: 130.94.107.* 15.07.03, 10:39 Jest taka stronka www.anonymizer.com/ i tam masz wszystko na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś