Dodaj do ulubionych

Własny adres IP

13.07.03, 21:21
To znowu ja - jak np. zrobić, abym, nie bedac zalogowana na forum, była np.
*.*.*.*.* a nie np. 212.134.345.235?
NJ
Obserwuj wątek
    • Gość: wesoły ślimak Re: Własny adres IP IP: *.pila.gazeta.pl / *.pila.agora.pl 13.07.03, 21:25
      załóż konto w portalu GW, po zalogowaniu będziesz jako
      ktoś_tam@ANTYSPAM.gazeta.pl
      trwa to 5 min, nic nie kosztuje, i masz maila do korespondencji z wybrańcami z
      forum
    • Gość: wesoły ślimak i nie tylko z forum IP: *.pila.gazeta.pl / *.pila.agora.pl 13.07.03, 21:25
    • Gość: wesoły ślimak niestety musisz sie logowac IP: *.pila.gazeta.pl / *.pila.agora.pl 13.07.03, 21:27
    • Gość: piecyk gazowy Re: Własny adres IP IP: *.visp.energis.pl 13.07.03, 21:29
      Zainstaluj Mozillę (www.mozillapl.org ) i uruchom spoofing (pogrzebiesz w
      opcjach, to znajdziesz).
      • Gość: piecyk gazowy to ja może zaprezentuję... :-) IP: *.*.*.* 13.07.03, 21:34
        *.*.*.*

        Pozdrawiam! :-)
      • norma.jean Re: Własny adres IP 14.07.03, 12:05
        uprzejmie dziekuję za podpowiedzi!
        pozdrowionka NJ
      • Gość: gość Re: Własny adres IP IP: *.red.retevision.es 14.07.03, 20:44
        ta
      • qazwsx12 Re: Własny adres IP 15.07.03, 14:49
        uzywam mozilly od pierszej wersiji beta a jakos ta opcje
        przeoczylem. mozem powiedziec gdzie dokladnie jest?
    • Gość: Yossarian Re: Własny adres IP IP: 130.94.107.* 15.07.03, 10:39
      Jest taka stronka www.anonymizer.com/ i tam masz wszystko na ten temat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka