lexus24
22.11.07, 19:35
Zainstalowałam Firefoxa ale nie mogę się do nie przyzwyczaić.Nie
potrafię dodać ulubionych, z tą czcionką nie tak (czasami za mała) i
w ogóle jakaś taka uboga. Nie znam się za bardzo i być może nie
potrafię uruchomić jej zalet. Napiszcie dlaczego ma być lepsza niż
IE a może nie jest lepsza?
Dzięki za wszystkie sugestie fachowców:-)