otwarty_na_dyskusje
18.05.08, 20:36
Czy możecie mi powiedzieć, jaka przyszłość zawodowa czeka osobę na stanowisku Software Engineer'a/Developera/Programisty w korporacji?
Już teraz widzę, że czyste siedzenie nad kodem to nie jest moje powołanie. Rozumiem, że 25-latek może klepać kod, ale co po 40-ce? Odpadają stanowiska kierownicze. Jakie są poza tym możliwości rozwoju bądź zmiany pracy? Co zrobić, żeby nie utknąć jako "koder".