Dodaj do ulubionych

Google Chrome

IP: *.chello.pl 03.09.08, 22:15
Ciężko będzie z konkurencją z Firefox, z IE......... Może??????
Obserwuj wątek
    • Gość: Sniper Re: Google Chrome IP: *.systemymrk.net 04.09.08, 01:32
      Z firefox moze tak, ale IE raczej spadnie w krotkim czasie
    • Gość: ohr Re: Google Chrome IP: *.gsz.pl 04.09.08, 08:32
      ale z oprera tak latwo sobie nie poradzi
    • Gość: o Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 08:41
      Opera rządzi
    • Gość: specjalizta BP ARi Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 10:41
      pracuje w arimrze i nic ni robie juz od 4 miesiecy :-)
    • pszet A my Chromolimy Chrome! 04.09.08, 10:46
      pszetfurnia.blogspot.com/2008/09/chromolimy-chrome.html
    • Gość: Vac Re: Google Chrome IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.08, 12:37
      a gdzie wersja na mac os?
    • Gość: michal Re: Google Chrome IP: *.chello.pl 04.09.08, 18:46
      do ludzi ktorzy mowia ze z opera sobie nie poradzi....
      hehehe juz dawno sobie poradzil. Opera ma 0.8% rynku a chrome 1,1% po 24h od wydania ;)
    • Gość: o Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 09:46
      chodzi o to że opera jest najlepsza.
      a to, że ludzie nie wybierają najlepszego produktu mimo, że wszystkie sa za darmo to zagadka marketingu
    • Gość: Gość Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 18:35
      nie ma co lepsza od opery ale nie dogoni firefoxa i explorera. a ranking szacuję tak

      1. Firefox
      2. Internet Explorer
      3. Google Chrome
      4. Opera

      i tak pewnie będzie
    • Gość: gość Re: Google Chrome IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.08, 12:38
      pomyliłeś się! ranking wygląda następująco.

      4. Firefox
      3. Internet Explorer
      2. Google Chrome
      1. Opera
      • Gość: Tim Re: Google Chrome IP: *.multimo.gtsenergis.pl 29.09.08, 18:58
        Prawdziwy ranking wygląda tak:
        1. Internet Explorer
        długo, długo nic
        2. Firefox
        3. Google Chrome
        4. Opera
        I niech mądrale pomyślą czemu Opera jest ostatnia. Pewnie ludzie są
        głupi, tylko nieliczni miłośnicy Opery to "inteligencja".
        Pozdrawiam
        T.
        • drugie_wcielenie Re: Google Chrome 02.10.08, 13:24
          a czy ten ranking ma jakies wieksze znaczenie poza rozwojem wodotryskow ?
    • Gość: Opera sucks Re: Google Chrome IP: 86.46.46.* 13.10.08, 09:34
      Tiaaa, Opera rządzi...ale tylko na forach!
    • Gość: gość Re: Google Chrome IP: 89.108.249.* 18.10.08, 15:04
      program bardzo mi się podoba, funkcjonalny, szybki i prosty w obsłudze, polecam wszystkim!
    • Gość: Sosse Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 14.11.08, 04:52
      Fanboye Opery! Google Chrome już dawno przebiło waszą ukochana przeglądarkę! I co wy na to? :D
    • o.neill Google Chrome 20.11.08, 18:32
      1. Opera
      2. Firefox
      3. Google Chrome
      4. MSIE

      ponadto prawie wszystko od microsofta jest u mnie na końcowym miescu :D
    • Gość: thats really speed Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 11.01.09, 13:48
      Chrome jest niewątpliwie najszybszą przeglądarką. Pod tym względem wyprzedza IE, Firefoxa, Operęi Safari.
      Czy jest bezpieczniejszą, choćby od Firefoxa, czy Opery? Wątpię.
      Na razie Chrome jest za krótko na rynku. Czas pokaże. Niemniej jednak jest to przeglądarka z dużym potencjałem i m szansę zdobyć liczne grono wiernych użytkowników.
    • Gość: mogłaby być lepsza Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 11.01.09, 14:04
      Chrome nie potrafi równomiernie powiększać przeglądanych stron internetowych. Przy kombinacji Ctrl + wydłuża je i w konsekwencji strona się rozwala. Mam nadzieję, że to naprawią.
      Ode mnie Chrome ma 4 gwiazdki, w większości za szybkość.
    • bogdan331 Re: Google Chrome 12.01.09, 18:13
      chrome 2......... a guzik u mnie wasze propozycje zainstalowania chrome 2 -prebeta- a instaluje 1.1.... i kuku czemu oco w tym bajzelku biega?;)
    • Gość: Gość Re: Google Chrome IP: *.mysmart.ie 17.01.09, 15:16
      @bogdan331: rzeczywiście, lekki bajzelek... jeśli masz zainstalowane chrome 1, musisz zmienić kanał aktualizacji. Ze strony dev.chromium.org/getting-involved/dev-channel pobierz Google Chrome Channel Changer, uruchom go i wybierz Dev. Potem wystarczy odpalić Chrome i zaktualizowac. Powodzenia :)
    • Gość: herman Re: Google Chrome IP: 93.179.216.* 17.03.09, 16:35
      A co z tym szpiegowaniem w Chrome ,jakos cicho sie zrobiło w tym temacie.Warto zainstalowac czy nie.
    • Gość: meg Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 19.03.09, 23:19
      Przeglądarka naprawdę superszybka! Firefox, Opera i Safari się chowają! Poza tym Chrome jest przeglądarka prostą, przejrzystą i ładną.
      Nie mogę się doczekać wtyczek, takich jak Ad Block, WOT, NoScript.
      Mogłoby być trochę więcej opcji w samej przeglądarce, typu zapamiętywanie ostatniej sesji, poprawne skalowanie strony (w Safari 4 beta już jest), menedżer haseł, usuwanie historii przeglądania, ciasteczek itp.,

      A to, że Google Chrome jest na 3 miejscu na świecie (2.8%), to tylko dobrze świadczy o przeglądarce tym bardziej, że jest niespełna rok na rynku, a konkurencja jest duża i nie śpi!
    • Gość: ms Re: Google Chrome IP: 80.48.43.* 25.03.09, 09:47
      szkoda ze na maca jeszcze nie ma chroma ;/
    • Gość: ratta Re: Google Chrome IP: *.hsd1.il.comcast.net 26.03.09, 16:12
      Na swiecie jest 77 % idiotow, 18 % imbecyli, 4 % debilow i 1 % ludzi myslacych. W tej sytuacji ranking przegladarek (63 % IE, 32 % Firefox, 3 % Chrome, 2 % Opera) staje sie bardziej zrozumialy...
    • Gość: gosc Re: Google Chrome IP: *.dsl.irvnca.sbcglobal.net 05.06.09, 10:52
      niestety mylicie sie bo tylko liczy sie SAFARI
    • Gość: do ratta, maniaka Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 23.06.09, 18:31
      "Na swiecie jest 77 % idiotow, 18 % imbecyli, 4 % debilow i 1 % ludzi myslacych. W tej sytuacji ranking przegladarek (63 % IE, 32 % Firefox, 3 % Chrome, 2 % Opera) staje sie bardziej zrozumialy..."

      Czy myślący znaczy masochista??? Bo dla wielu "gorszych" od sekciarzy Opery ludzi używanie waszej jedynie słusznej przeglądarki kojarzy się z masochizmem! Tak jak używania Linuxa! Dlatego nie dziwi wcale, że Operowcy to często zgrzybiali Linuksiarze LOL,a ich cudowne programy, dla myślących inaczej (z silnymi objawami paranoi i manii prześladowczych) od wielu lat są na samym dnie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka