Gość: dobra ALE
IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
11.01.09, 14:01
Dobra, szybka i elegancka przeglądarka. Safari bardzo dobrze działa pod Windows. Niestety nie podoba mi się to, że zamiast równomierne powiększać strony, to je wydłuża pionowo i w konsekwencji rozwala. Ten sam problem jest w Chrome kiedyś był w Firefox 2.