IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 11.01.09, 14:01
Dobra, szybka i elegancka przeglądarka. Safari bardzo dobrze działa pod Windows. Niestety nie podoba mi się to, że zamiast równomierne powiększać strony, to je wydłuża pionowo i w konsekwencji rozwala. Ten sam problem jest w Chrome kiedyś był w Firefox 2.
Obserwuj wątek
    • Gość: :o) [...] IP: *.chello.pl 08.06.10, 10:05
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: KriSs` Re: Safari IP: *.static.icpnet.pl 15.03.11, 19:06
      polecacie safari wersja 5.0...?
    • Gość: di Re: Safari IP: *.home.aster.pl 16.04.12, 12:57
      karawa jakieś uranium backup a nie safari~!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka