Gość: Nights IP: 62.17.140.* 01.04.09, 08:37 Fajna sprawa ze mozna od was teraz patche sciagac, ale mala propozycja - czy moglibyscie oprocz wersji polskich zalaczac tez wersje angielskie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj