Dodaj do ulubionych

Anoagato !

31.12.09, 14:51
Nie chowaj urazy,trzeba przebaczac- inaczej ja już dawno uciekłabym stąd ale
juz parę lat tu tkwię,przyzwyczaiłam się,polubiłam to forum,Baskę i inne
forumowiczki.A było parę takich co za wszelka cenę chciały mnie stad
wykopac.Nauczyłam sie na to inaczej patrzec.Na głupotę często nie ma rady a i
jesli ktos sie chce dowartosciowac a inaczej nie potrafi...We wszystkim trzeba
zachowac umiar.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • anoagata Re: Anoagato ! 01.01.10, 15:50
      żeszszszs dopiero to przeczytałam,dziękuję dobra kobieto,żadnej urazy tu nie mam
      tylko wspomiałm o incyudencie coś w rodzju pierwszej miłości.Baśkę tu ocztwiście
      też lubię ale to imię przepraszam bardzo okropnie mi się żle kojaży i na to nie
      mam wpływu.Pozdrawiam z Nowym Rokiem.
      • tamaryszek44 Re: Anoagato ! 01.01.10, 15:57
        Ej, a czy coś mnie ominęło. Czy tu znowu jakieś niesnaski były. ?
        Mało mam czasu i po łepkach lecę, tak aby się utrzymać na fali. Teraz trochę więcej czasu będzie. Ufff
        • anoagata Re: Anoagato ! 01.01.10, 16:07
          Tymaraszku ja też lubię jak coś się dzieje ale to o czym chcesz w3ioedziś to
          działo się pół wieku temu i nie wracajmy ,jest okej,pozdrawiam Noworocznie.
    • pragata Re: Anoagato ! 01.01.10, 17:50
      anoagato,irysko2604 i wszyscy, którzy czują się jakoś dotknięci i
      niemile zaskoczeni,

      chyba to jest normalne,że czasem kogoś poniesie i wyżyje się na Bogu
      ducha winnej osobie, która akurat nawinęła się na oczy.Tak jest w
      pracy w domu, czasem wśród przyjaciół nawet.
      Nie ma co robić afery.Ja akurat też niedawno wycofałam się do kąta,
      aby to i owo przemyśleć.
      Wyszło mi że właśnie stanęłam na linii strzału.
      Ale polubiłam Was,przykro by było się ciężko obrażać.
      Jestem więc .
      A na uspokojenie nastrojów i może przemyślenia nad minionym
      proponuję:
      www.youtube.com/watch?v=zNuHTG6TRfw
      • 52ania Re: Anoagato ! 01.01.10, 18:16
        Tak trzymać w Nowym Roku!Pozdrawiam Wszystkich noworocznie smile.
        • anoagata Re: Anoagato ! 01.01.10, 18:22
          Pragato agato itp pragato cieszę że wylazłaś z tego kąta ,bądż tu i ówdzie, i
          tak trzymać jak piszą 52 anie.A co tam 152 Anie.
          • pragata Re: Anoagato ! 02.01.10, 19:44
            ..no to wyłażę,z radością w nowym roku i nadzieją w sercu na lepsze
            wszystko,czego Wam Forumki płci obojej też życzę.Wszystkim!!!
            • cortyzol Re: Pragata 02.01.10, 19:47
              Cieszę się ,że jesteś pragata jak fregata przypłynęłaś do macierzystego portu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka