iryska2604
31.12.09, 14:51
Nie chowaj urazy,trzeba przebaczac- inaczej ja już dawno uciekłabym stąd ale
juz parę lat tu tkwię,przyzwyczaiłam się,polubiłam to forum,Baskę i inne
forumowiczki.A było parę takich co za wszelka cenę chciały mnie stad
wykopac.Nauczyłam sie na to inaczej patrzec.Na głupotę często nie ma rady a i
jesli ktos sie chce dowartosciowac a inaczej nie potrafi...We wszystkim trzeba
zachowac umiar.Pozdrawiam.