Dodaj do ulubionych

Herbata. Czajnik 48.

18.04.07, 21:14
Skowronek
Śpiewa cały dzień,
I dnia za mało.

Basho
Obserwuj wątek
    • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 18.04.07, 21:15
      Do herbaty wiśniowa nalewka, by uczcić teremowe zwycięstwo nad pit-emsmile
      • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 18.04.07, 21:22
        Z wielką przyjemnością
        • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 18.04.07, 21:43
          Lipton, bedzie przy TV, ale duchem jestem z wami, chociaz bardzo ten duch
          zmeczony smile
    • terem Re: Herbata. Czajnik 48. 18.04.07, 21:46
      To ja poproszę kropelkę tej naleweczki, bo w domu nic nie mamy z napojów
      rozweselających, a wieś moja już dawno śpi i sklepy wiejskie też,więc nie ma
      gdzie zrobić zaopatrzenia o tej porze... Więc tylko wirtualny napitek mi
      pozostał wink)))
      • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 19.04.07, 19:49
        W czajniku cos się pobulgotało smile) wracam do własciwego imbryka. Po dniu
        pelnym wrażen i obrzydliwych wydarzeń należy wypic herbaty samowar i nalewek
        przeróżnych sporo.
    • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 19.04.07, 20:11
      Przyszła ulewa. Prawdziwa nawałnica z wielkimi, letnimi kroplami. Tylko
      temperatury bardzo wczesnowiosenne. Herbata z sokiem malinowym.
      • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 19.04.07, 20:29
        Oj pobulgotało, ale juz wrócilam do szeregu wink)
        • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 19.04.07, 21:34
          A co sie dzieje, Alfredko? O jakich wydarzeniach piszesz? Bo ja nic nie wiem,
          nawet TV nie ogladala. Mam nadzieje, ze nic zlego nie dzieje sie w herbaciarni,
          a to najwazniejsze. Przynioslam pieczone jablka - moze ktos jest chetny?
    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:08
      Wieczorna sencha
      • wodnik33 Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:19
        To i ja przysiadam z czarnym Yunanem. Jak minal dzień?? u mnie dosc ponuro ale
        juz otrzaslem sie jak psiak po kapieli a kapiela byl dobry filmsmile))
    • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:21
      Zaraz nadleci do herbaciarni Pszczolasiasmile
      Zapraszam na czarny yunansmile
      • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:24
        już jestemsmile) czarny yunnan o tej porze by mi w żołądku dziure wypaliłbig_grin tak
        generalnie to ja sie z czarną nie zaprzyjaźniłam. wole te zielone, czerwone,
        białą i moja ulubiona Liptona - Kenia z imbirem..pychota!!wink) faaajnie tu..sie
        rozglądam cichutkosmile))
    • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:22
      bry wieczórwink dostałam zaproszenie na herbatę od Wedrowcasmile)))
      urzekly mnie te pieczone jablka przyznamsmile)
      piję zieloną z opuncjąwink)
      • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:26
        To ja też proszę pieczone jabłuszko.
        • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:28
          tak mysle w sumie..moze o tej porze nieludzkiej to grzech..ale pieczone
          jabluszko!! mniam..no chyba bym zgrzeszyła chętniewink)
          • wodnik33 Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:31
            Jabluszko pieczone z konfitura wisniowa ,/ albo bez/ dobre o kazdej porze.
            Siadaj i pij z nami herbate. Ostatnio u nas pustawo ale mamy takie dni
            przestoju by potem pisac pisac pisac.
            • kanoka Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:34
              Witaj, Pszczółko smile)
              Stałych Bywalców, też witam serdecznie dopijając kolejny kubek czarnego yunana
              • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:37
                Witajcie Pszczółko i Kanokosmile
                • kanoka Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:40
                  Witaj i Ty, ale ja już muszę wybyć z herbaciarni. Jutro rano zrywam się o 5.30
                  i w drogę. Miłego herbatkowania przy pieczonych jabłuszkach smile
                  • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:42
                    witam i dobranocsmile) jeszcze kęsik i ja tyz będe spadać. co prawda nie bede
                    jutro do pracy szla, ale musze wreszcie odespac caly tydzien niespaniawink
            • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:39
              a dobry wieczór dory wieczórwink) dziękuje za zaproszeniesmile) chyba wszędzie
              ostatnio pustawo...bierzemy to na karb wiosny i pogodywink
              te jabłuszko to wole bez konfiturki, za to z cynamonem. chociaz ostatnio
              slyszalam niepokojące wieści o cynamonie, ale co tam! raz kozie śmierć! wink)
              to moze ja sie przedstawiesmile)
              jestem Pszczolaasia z Gdyni, lat 33 w tym rokuwink) jak juz pisalam , dostalam
              zaproszenie od Wędrowcasmile) musze przyzanc, ze starszna ze mnie gadula;-/ sama
              wiem ze to okropne, ale jak widac na zalaczonym obrazku nie umiem sie
              powstrzymac. po prostu musze ta wade przyjac z godnoscią...wink) mam nadzieje,
              ze moje pytlowanie tak szybko sie wam nie znudzi i ze nie pogonicie mnie
              dzikimi psami, ani po ostrym zuzlu nie przeciagniecie wink)
              • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:43
                Dobry wieczor, przynosze nowe jabluszka z cynamonem smile Witaj Pszczolaasiu,
                bardzo tu potrzebna gadula, bo nas starych jakos milczek gnebismile Milo bedzie
                pogadac przy herbatce (dzisiaj szary kasiaze Liptona).
                • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:44
                  PS. narazie ide obejrzec film - do poczytania jutro smile
                • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:48
                  jeny, ale fajnie..smile) takiego milego przyjęcia sie nie spodziewałamsmile) witam
                  rownież i musze przyznac, ze gęba to mi sie śmieje do monitorka do was mocnosmile))
                  a teraz faktycznie chyba tyz uciekam w ramiona Morfeusza sie udac. bardzo mi
                  milo, herbatka pyszna była w tak uroczym towarzychu a jabłka..palce lizac!
                  dobranocki zyczewink)))
                  • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:50
                    Witam także nową bywalczynię smile
              • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:46
                Przyrzekam w imieniu bywalcow herbacianych, że po żużlu przeciągać nie
                będziemy bo cóżby zostało z pszczółki po takim przeciągnięciu, ojoj już wolę
                nie wyobrażać.Dingów /ding?/ też nie hodujemy. Ja też idę w ślady Kanoki, do
                jutra, heeej smile)
                • pszczolaasia Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 22:50
                  no troche skrzydla moze by zakurzylo, ale wstane sie otrzepie i gadam dalej;-D
                  branoc juz naprawde!! obiecuje!!
                  p.s. a dzikie koty?
                  • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 20.04.07, 23:00
                    keine koty!!!! smile
                    • jan.kran Re: Herbata. Czajnik 48. 21.04.07, 19:44
                      Ja zagladam na moment z zielona pracowa herbatka i witam nowa Herbaciarkesmile
                      Kran
                      • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 21.04.07, 20:02
                        Sobotnia noc w pracy. Mam nadzieję, że nie gorączkowawink
                        Dołączę z yunanem.
                        • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 21.04.07, 22:03
                          Wieczorny lipton, troche emocji w oczekiwaniu na powrot syna. (mloda pojechala
                          po niego na lotnisko). Oj, bedzie opowiadan. Milego wieczoru (zwlaszcza na dyzurze).
                          • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 21.04.07, 22:50
                            Wievczorna sencha
                            • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 14:51
                              Wypijam w pospiechu poobiednią herbatę.O tej porze pusto tu ale może
                              wieczorem zbierzemy sie po spacerach, robotach działkowych i innych wizytach i
                              re- ... Pszczółkaasia, napracowawszy się przy kwiatkach płatkach i pyłkach, też
                              może wpadnie. Naobiecywała wielkie pisanie gadanie trajkotanie i niiiic sad( a
                              tak chętnie przyłączyłabym się. No to do wieczora, heeej !!
                              • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 15:57
                                Ja tez przy poobiedniej herbacie, zwlaszcza, ze wieczorem ide do teatru. Ale
                                spektakl dosc kroetki (1,5 godz), to jeszcze zajrze smile
                                • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 18:17
                                  Zagladam z senchą, ciekawam także wieści teatralnych Mm
                                  • czubatek Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 20:03
                                    Po dlugiej nieobecnosci dolaczam sie z herbatka Hagebutte i torcikiem
                                    czekoladowym wedlowskim,ktory dostalam w prezencie od znajomych z
                                    Polski,zapraszam milosnikow slodkosci wedlowskich na torcika
                                    • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 21:14
                                      Dołączam z yunanem i sięgam po torcik z Polskiwink
                                    • popaye Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 21:17
                                      dobry wieczor,-
                                      herbatka z dzikiej rozy i inne ziolka ("... pij ziolka - radzila
                                      Przyjaciolka!") raczej nie reflektuje, ale hmm... torcik wedlowski - zawsze!smile
                                      Milo, ze znow Jestes z nami.
                                      pozdrowienia,-

pE
                                      (Lipton czarny, bez dodatkow)
                                      • czubatek Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 22:13
                                        Pozna pora na slodkosci,ale juz dokladam na talerzyk i z checia
                                        czestuje,smacznego
                                        • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 22.04.07, 23:58
                                          na zyczenie Omeri - "Male zbrodnie malzenskie" w Ateneum. Graja Zawadzka i
                                          pietraszek. Dosc zabawne, ale bez przesady smile Jutro konferencja, na ktorej mam
                                          prezentacje wiec uciekam do lozeczka. Pa!
    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 23.04.07, 17:53
      Sencha i do sprawdzania
      • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 23.04.07, 18:37
        Yunan z jutrzejszym wykładem.
        • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 23.04.07, 19:03
          Bez wykładu, bez sprawdzania ale po ciężkiej
          wizycie "ciąglenarzekającejpani".Bez herbaty też, za dużo dzisiaj wypiłam smile)
          Dzień minął spokojnie, bez większych wstrząsów politycznych / to wszystko
          jeszcze przed nami/, więc cieszę się że taki spokojny poniedzialek.
          • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 23.04.07, 21:22
            Ufff! Konferencja zaliczona, prezentacja wypadla b.dobrze, teraz pora odpoczac
            przy liptonie smile
            • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 23.04.07, 21:33
              Gratuluję Mammajosmile Zasłużyłaś na filiżankę dobrej herbatysmile
              Mój zjazd, poświęcony sprawom zawodowym odbędzie się dopiero we wrześniu. Nie
              mogę doczekać się, by mieć to z głowy. Od roku zajmujemy się jego
              organizowaniemsad
              • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 23.04.07, 22:45
                mam nadzieje, ze nie zepsuje ci to wakacji, Wedrowcze smile
    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 24.04.07, 21:02
      Samotna sencha
      • domator211 Re: Herbata. Czajnik 48. 24.04.07, 21:51
        Rzadko bywam tutaj bo rzadko mam dostep do komputera /ostatni w kolejce/. Pije
        Ynan lisciasty.
        Prac wiosennych nie wykonuje bo ani ogrodu ani pola ani wehikulu. Mam nadzieje
        ze jeszcze bede mial /pojazd/. juz mnie dwa razy wylogowalo, moze teraz zdaze
        pozdrawiam
        • warum Re: Herbata. Czajnik 48. 24.04.07, 22:09
          Pozdrawiam "herbatniczki i herbatnikowsmileDomatorowi zycze wymarzonego pojazdu, ja
          pozbylam sie zludzen na temat wlasnego, gdy kolega otworzyl moj samochod swoim
          kluczykiemsad
          • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 24.04.07, 22:17
            O! Witam milych , rzadkich gości w herbaciarni
            • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 24.04.07, 22:45
              Witam serdecznie herbaciarzysmile
              Yunan przed snem.
              • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 24.04.07, 22:49
                A ja pije herbatke z aronii, bo moze te pozne liptony powoduja ze nie moge
                zasnac? Tez pozdrawiam, oczywiscie smile
    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 25.04.07, 20:41
      Czarny lipton z kanapką
      • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 25.04.07, 21:11
        Dzisiaj lipton i czekajace mnie jeszcze prasowanko sad
        • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 25.04.07, 22:03
          Yunan i gromadzenie rzeczy przed wyjazdemsad
    • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 26.04.07, 18:21
      Herbata wśród pakowanych rzeczy. Jutro wyjazdsmile
      • czubatek Re: Herbata. Czajnik 48. 26.04.07, 20:58
        Prawie wszyscy wyjezdzaja,bedzie pusto w herbaciarni,zycze przyjemnej podrozy
        wedrowcom i szybkiego powrotu do nas,zapraszam na dobra herbatke.
        • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 26.04.07, 22:10
          Jeszcze jestem i popijam senchę smile
          • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 27.04.07, 21:22
            To ja dzisiaj pierwsza?? samowar zimny.... więc przychodzę z czarnym Yunanem
            i z chałwą z orzechami. Dzień był raczej bezstresowy, radia i tv z
            wiadomościami nie włączałam więc i nastrój pogodny.Porządkując książki na
            wysokich półkach trafiłam na Księgę Nonsensu czyli rozsądne i nierozsądne
            wierszyki wymyślone po angielsku / tu autorzy/ napisane po polsku przez
            Marianowicza i Nowickiego. Nie zaglądałam do niej już ponad 20 lat. Ciekawe czy
            z czasem nie stępiało u mnie poczucie humoru. Przekonacie się po moich
            wpisachsmile))
            • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 27.04.07, 23:31
              Witam wieczornie z liptonem i lampka czerwonego wina
              • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 28.04.07, 19:32
                W zastępstwoe Wędrowca wojażującego, otwieram herbaciarnię. Nie spodziewam się
                dzisiaj wielu herbaciarzy. Pogoda była tak piękna, że chyba wszyscy do póżnego
                wieczora nie zdzierżą i zlegną, dotlenieni i łonem natury nasyceni. Domatorze,
                jak się udała przejażdżka rowerowa?
                • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 28.04.07, 20:11
                  Swiat jest maly, a wedrowiec jakkolwiek bez polskich czcionek, to zawsze zawita
                  do herbaciarniwink
                  • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 28.04.07, 21:28
                    Wrocilam i marze o herbacie i wyspaniu sie, po dwu dniach pelnych wrazen smile
                    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 28.04.07, 21:38
                      Wieczorna sencha
                      • teodozja_z Re: Herbata. Czajnik 48. 28.04.07, 22:53
                        Imbirowa. To chyba dobre na chłodne dni? Czyżby dzisiejsze "lato" miało odejść?
                        • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 29.04.07, 19:40
                          Spokoj w domu przy herbacie lipton, nie ma za to nic do herbaty smile
                          • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 29.04.07, 19:58
                            oooooooooo sad( i my zjedlismy wszystko co najlepsze do herbaty, nawet chalwy
                            nie mam.Bedzie tylko dobre czerwone wytrawne, zapraszam
                            • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 30.04.07, 14:00
                              Na ino sie nie zalapalam, ale jak zostalo krzynke to zostaw na wieczor! Herbata
                              poludniowa przy ciezkiej pracy smile
                              • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 30.04.07, 21:47
                                Znowu samotna herbata smile
                                • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 30.04.07, 21:57
                                  Nie Mammajko, nie jesteś samotna ,siedzę sobie cichutko i słucham radia.
                                  Przyzwyczaiłam się do rmf clasic, a po 22 przrzucam się na IIPR, wtedy czytam
                                  albo rozwiązuję krzyżówki i tak mi upływa czas do północy.Wesołe jest życie
                                  staruszka smile))
                                  • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 01.05.07, 00:26
                                    Bardzo mily sposob spedzania wieczoru, Alfredko - czasem zapominam ze jest
                                    radio i potem zaluje!
                                    • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 01.05.07, 22:59
                                      Wszyscy pewnie odjechali na mojowki, a ja wreszcie mam chwile odpoczynku po
                                      gosciach i z rozkosza pije herbate wieczorna smile
                                      • jan.kran Re: Herbata. Czajnik 48. 02.05.07, 02:54
                                        A ja sobie nocnie popijam najnowsza herbatke Twiningsa:

www.twinings.co.uk/Infusions/BlendedForYou/BlendedtoRevitalise.html
                                        Mam nadzieje ze mnie ozywi na dyzurzesmile
                                        K.
                                        • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 02.05.07, 21:32
                                          Milego dyzuru Kraniku smile) napisz coś więcej o tej herbacie bo mi się
                                          trochę "przepił' czarny Yunana.
                                          • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 03.05.07, 23:24
                                            Skonczylam pisac projekt, jutro wysylam. Wreszcie odpoczne smile Teraz herbata z
                                            cytryna, zimno okropnie!
                                            • jan.kran Re: Herbata. Czajnik 48. 04.05.07, 07:45
                                              Alørfedko , Twinings ma sporo fajnych herbatek , ja do fabryki kupuje w
                                              woreczkach wiem ze to pogwalcenie zasad herbacianych ale jakie wygodnesmile
                                              • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 04.05.07, 20:33
                                                Herbata z pieknej Hesjiwink
                                                Pozdrawiam i jutro wracamsmile
                                                • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 04.05.07, 23:08
                                                  Herbata z pieknej Badenii, w niedziele wpadam na dluzej smile
                                                  • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 04.05.07, 23:18
                                                    No to ja już nie wiem skad ta moja herbata, ale pije ja na skraju Warszawy -
                                                    lipton poprostu smile
                                                  • jan.kran Re: Herbata. Czajnik 48. 05.05.07, 14:05
                                                    Ale sie rozpodrozowalysciesmile))
                                                    Kran z pewnoscia w Oslosmile
                                                  • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 05.05.07, 16:30
                                                    A alfredka na Pomorzanachsmile), przed chwilą odezwała się wędrówka , już jest w
                                                    Kassel, może jeszcze zdąży o przyzwoitej porze do Herbaciarni.
                                                  • czubatek Re: Herbata. Czajnik 48. 05.05.07, 19:07
                                                    Czekalam na wiadomosci od werowniczka,myslalam,ze moze znajdzie troche czasu na
                                                    spotkanie ze mnia,szkoda,byloby mi milo poznac naszych przyjaciol z forumsad(
    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 06.05.07, 16:05
      Zapraszam na zieloną herbatę www.teekampagne.de
      • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 06.05.07, 16:06
        www.teekampagne.de
        • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 06.05.07, 17:26
          Omeri zaprasza tutaj www.teekampagne.de/ a ja na tradycyjnego yunanasmile
          • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 06.05.07, 17:45
            Witam powrocone Herbatniki, milo ze udaly wam sie podroze i powroty. Czemam z
            liptonem i wafelkami (nic lepszego nie mam, ze wzgledow zasadniczych smile
            • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 06.05.07, 21:51
              Wieczorna sencha i jutro do pracy!
    • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 07.05.07, 21:00
      Yunan z ... specyficznym dla Hesji serkiem "Handkäse mit Musik"wink
      Handkäse to ręcznie wyciskany ser z kwaśnego mleka, serwowany w lokalach
      podających wino jabłkowe jako Handkäs mit Musik, czyli przystawka zachęcająca
      do tańca i zabawy. Podawany jest z sosem z posiekanej cebuli, octu i oliwy.
      Jest bardzo smaczny, ale nie wszyscy czują jego smak. Zapach wszyscywink
      Jadłam go w czasie pożegnalnej kolacji w regionalnej restauracji i dziś, już w
      domu, kupiony w sklepie.
      • czubatek Re: Herbata. Czajnik 48. 07.05.07, 21:52
        Dolatuje do mnie ten zapach pysznego sera,w zwiazku z moja dieta nie moge
        pozwolic na takie smakolyki,pozostaje przy herbacie owocowej i miodemsmile)
        • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 07.05.07, 23:18
          Serek ten pamietam z pobytu na stypendium w GieBen...
          Witam wieczornie z herbatą po wspanialym przedstawieniu "Boska" z boska Jandą!
          Dawno sie tak setnie nie ubawilam Polecam gorąco !!!
          • mammaja Re: Herbata. Czajnik 48. 07.05.07, 23:20
            Patrz Omeri, a ja w piatek nie dostałam biletów ! Szkoda! Ale i tak pojde smile
            • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 07.05.07, 23:25
              Kupione byly przed premierą, tuz przed weekendem długim smile
    • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 15:38
      Zielona herbata zaparzona i chwila relaksu
      • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 17:11
        Dawno nie piłam zielonej herbaty. Zaraz zaparzę.
        • kanoka Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 21:10
          Witam z herbatą - czarny yunan (oskarowy - oczywiście)
          • alfredka1 Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 21:23
            Na długoś nam zawitała??? witaj, tak tu pusto bez Ciebie. Piszemy, staramy się
            ale do kompletu daleko. A tyle spraw nowych i starych komentarzy sie
            domaga.Może do jesieni znów się skompletujemy smile) Kanoko, a może tak kilka słow
            o działce, roślinkach, przymrozkach które może u was takich szkód nie
            narobiły .Pozdrawiamy wraz z Wodnikiem
          • wedrowiec2 Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 21:40
            Witaj Kanokosmile
            Zostań jak najdłużejsmile
            • kanoka Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 21:49
              W czwartek rano wybywam. Przymrozki? Oj, były sad(. W mojej okolicy (lasy i łęgi)
              tylko na niektórych dębach było widać efekty mrozu - listki czarne, zwinięte,
              kruszące się w palcach w ciągu trwającej od dłuższego czasu suszy, Na miedzach -
              grusze ulęgałki, chyba przetrwały. A truskawki na polach, tak w okolicy
              Wierzbicy - pewnie nie, ale tam nie byłam. Co w sadach - tez nie wiem. W mojej
              okolicy, tylko te grusze na miedzach i trochę rachitycznych, zaniedbanych
              jabłonek, wiśni i i śliw na przychaciach.....
              • jan.kran Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 21:55
                Milo Cie widziec Kanokosmile))
                • kanoka Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 22:00
                  I mnie Was również smile))
                  Idę po kolejny yunan
                  • omeri Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 22:34
                    Taka wizyta a mnie nie bylo! Ściskam
                    • jan.kran Re: Herbata. Czajnik 48. 08.05.07, 22:51
                      A gdziez Wedrowiec z nowym haiku i samowarem w objeciach ?
                      K.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka