01.01.09, 23:39
http://i44.tinypic.com/i753ip.gif

http://i40.tinypic.com/dhbimt.jpg

Czy już nie ma petard? bo my się boimy!

Czy dajecie swoim zwierzaczkom środki uspokajające?
Obserwuj wątek
    • jaga_22 Re: Petardy 02.01.09, 00:11
      Moje trochę się spłoszyły na poczatku,trochę pobiegały z pokoju do pokoju,a było
      dość głośno,bo race śmigały tak,że musiałam uciekać z balkonu do pokoju.Potem
      uspokoiły się i poszły spać.
      http://i42.tinypic.com/14mapvl.jpg
      • aga-kosa Re: Petardy 02.01.09, 09:24
        Mój pies / typu Lessi/ Wywiał przez siatkę w sylwestra .Obszukałam okolicę, dziś
        wieszam zdjęcia . Gdyby zaginęło dziecko, pomogła by policja i wojsko a tak
        serce mi się łamie.aga
        • jaga_22 Re: Petardy 02.01.09, 09:45
          Aga jak mogłaś zostawić psa na dworze wiedząc,że boi się huków.
          Pies typu lessi to raczej nie jest pies podwórkowy.
          Mam nadzieje,że Twój pies wróci,że się odnajdzie.
          http://i42.tinypic.com/2hhoo5h.gif
          • 52ania Re: Petardy 02.01.09, 10:06
            Spokojnie,już po wojniewink.Zwierzaczki się boją,ale Sylwester bez
            fajerwerków byłby smutny dla tych, co to nie chodzą na bale.
            • agata-52 Re: Petardy 02.01.09, 12:54
              Mam nadzieję Ago, że Twój piesek wróci. Powitanie nowego
              roku, to ja rozumiem, ale wybuchy petard zaczynają się już
              od początków grudnia. Szkoda, że ludziom brakuje świadomości,
              że nie sami żyjemy na ziemi.
              http://i40.tinypic.com/28aowno.jpg
              • aga-kosa Re: Petardy 02.01.09, 14:35
                wczoraj go szukałam po wszystkich zakamarkach w pobliżu domu dziś objechaliśmy
                pół powiatu i zostawialiśmy jego zdjęcia i nr telefonów.
                Przed wieczorem listonosz przyniósł emeryturę , on w tym czasie wyszedł i musiał
                ktoś puścić petardę. Pies jest bardzo domowy robi za poduszkę na wersalce.Mam
                nadzieję ,że wróci jak ten z filmu.aga
                • jaga_22 Re: Petardy 02.01.09, 15:35
                  Ojej....bardzo Ci współczuję Aga.Napisz zaraz jak tylko się odnajdzie.
                  http://i40.tinypic.com/o6lbww.gif
                  • aga-kosa Re:Znalazł się. 03.01.09, 12:34
                    Dzis przed 12 zadzwonił pan u którego przebywał nas pies. Około 6 -7
                    km od domu /a przecież szedł chyba lasem/.Pan go miał w stodole w
                    słomie ,więc psu nie było zimno. Zadzwonił bo widział ogłoszenie.
                    Jestem mu ogromnie wdzięczna .Pan ma gospodarstwo i własne psy i
                    pewnie dlatego ma dobre serce. Jesteśmy szczęśliwi .aga
                    • jaga_22 Re:Znalazł się. 03.01.09, 12:46
                      Dzięki Aga za wiadomość dobrą.Bardzo się cieszę,że piesek się odnalazł i nic mu
                      się nie stało.Wyobrażam sobie jego radość jak Ciebie ujrzał.
                      http://i44.tinypic.com/2wf8w1y.gif
                      • agata-52 Re:Znalazł się. 03.01.09, 12:49
                        Ago ja również przyjęłam tą radosną wiadomość bardzo
                        osobiście. Martwiłam się czy mu się coś nie stało. Dziękuję
                        za wiadomość.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka