agata-52 01.01.09, 23:39 Czy już nie ma petard? bo my się boimy! Czy dajecie swoim zwierzaczkom środki uspokajające? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaga_22 Re: Petardy 02.01.09, 00:11 Moje trochę się spłoszyły na poczatku,trochę pobiegały z pokoju do pokoju,a było dość głośno,bo race śmigały tak,że musiałam uciekać z balkonu do pokoju.Potem uspokoiły się i poszły spać. Odpowiedz Link
aga-kosa Re: Petardy 02.01.09, 09:24 Mój pies / typu Lessi/ Wywiał przez siatkę w sylwestra .Obszukałam okolicę, dziś wieszam zdjęcia . Gdyby zaginęło dziecko, pomogła by policja i wojsko a tak serce mi się łamie.aga Odpowiedz Link
jaga_22 Re: Petardy 02.01.09, 09:45 Aga jak mogłaś zostawić psa na dworze wiedząc,że boi się huków. Pies typu lessi to raczej nie jest pies podwórkowy. Mam nadzieje,że Twój pies wróci,że się odnajdzie. Odpowiedz Link
52ania Re: Petardy 02.01.09, 10:06 Spokojnie,już po wojnie.Zwierzaczki się boją,ale Sylwester bez fajerwerków byłby smutny dla tych, co to nie chodzą na bale. Odpowiedz Link
agata-52 Re: Petardy 02.01.09, 12:54 Mam nadzieję Ago, że Twój piesek wróci. Powitanie nowego roku, to ja rozumiem, ale wybuchy petard zaczynają się już od początków grudnia. Szkoda, że ludziom brakuje świadomości, że nie sami żyjemy na ziemi. Odpowiedz Link
aga-kosa Re: Petardy 02.01.09, 14:35 wczoraj go szukałam po wszystkich zakamarkach w pobliżu domu dziś objechaliśmy pół powiatu i zostawialiśmy jego zdjęcia i nr telefonów. Przed wieczorem listonosz przyniósł emeryturę , on w tym czasie wyszedł i musiał ktoś puścić petardę. Pies jest bardzo domowy robi za poduszkę na wersalce.Mam nadzieję ,że wróci jak ten z filmu.aga Odpowiedz Link
jaga_22 Re: Petardy 02.01.09, 15:35 Ojej....bardzo Ci współczuję Aga.Napisz zaraz jak tylko się odnajdzie. Odpowiedz Link
aga-kosa Re:Znalazł się. 03.01.09, 12:34 Dzis przed 12 zadzwonił pan u którego przebywał nas pies. Około 6 -7 km od domu /a przecież szedł chyba lasem/.Pan go miał w stodole w słomie ,więc psu nie było zimno. Zadzwonił bo widział ogłoszenie. Jestem mu ogromnie wdzięczna .Pan ma gospodarstwo i własne psy i pewnie dlatego ma dobre serce. Jesteśmy szczęśliwi .aga Odpowiedz Link
jaga_22 Re:Znalazł się. 03.01.09, 12:46 Dzięki Aga za wiadomość dobrą.Bardzo się cieszę,że piesek się odnalazł i nic mu się nie stało.Wyobrażam sobie jego radość jak Ciebie ujrzał. Odpowiedz Link
agata-52 Re:Znalazł się. 03.01.09, 12:49 Ago ja również przyjęłam tą radosną wiadomość bardzo osobiście. Martwiłam się czy mu się coś nie stało. Dziękuję za wiadomość. Odpowiedz Link