Dodaj do ulubionych

Praca w Czechach

04.06.06, 16:08
Praca na linii produkcyjnej w firmie elektronicznej w Pilżnie dla kobiet i
mężczyzn stanu wolnego.Wynagrodzenie ok. 1500 zł. + nadgodziny.Hotel zapewnia
pracodawca.Odpłatność-200 zł. potrącane z wypłaty.Pracodawca wypłaca zaliczki
na żywność co tydzień.Dojazd zapewnia pracodawca.Oferta sprawdzona - mój mąż
tam pracuje.Pobieram opłatę w kwocie 200 zł. po zatwierdzeniu terminu
wyjazdu.Wyjazdy co 1 - 2 tygodnie.
Info:
kaczucha74@interia.pl
Obserwuj wątek
    • mala_anja Dlaczego "stanu wolnego"? Co to zmienia? 04.06.06, 16:48
      jw.

    • mcwiek Re: Praca w Czechach 04.06.06, 17:29
      60 koron na godz.brutto,oferta bez żadnych oplat:EURES,WORKSERVICE
      • noki1 Re: Praca w Czechach 04.06.06, 18:00
        stan wolny?a chłopak z i jego dziewczyna?Prosze o więcej informacji na adres
        mailowy...
    • rysiok1 Re: Praca w Czechach 04.06.06, 20:29
      sam pracuje w czechach w fabryce skody w Mlada Bolesław robota ciężka ale pewna
      i jest około 100 wolnych miejsc pensja 65 koron za godzine minus 1000 koron za
      hotel robota pewna ale ciężka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka