mnop2 25.01.11, 17:50 czyli zapewne siedzisz sobie przed komputerkiem i...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 19:09 I prefer pinky than stinky ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 19:34 My bad, I should have said: I prefer pinky over stinky, or prefer p. to s. Yes, I am horny ;> Odpowiedz Link Zgłoś
aaricia_szalona Re: (_._) 25.01.11, 19:50 Trusiaaaaaaaa, nie odchodoooooodź! Jeszcze się Tobą nie nacieszyłam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 20:43 Jaaaa pierdzielę, znów do Canossy! ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: (_._) 26.01.11, 02:23 Gość portalu: ;) napisał(a): > Jaaaa pierdzielę, znów do Canossy! ;/ Tak. I to tym razem nie na kolanach, tylko na (_._) Odpowiedz Link Zgłoś
aaricia_szalona Re: (_._) 26.01.11, 23:33 O, dupozjazd :)))) Ja zaposiadałam taki: Nazwa oficjalna: jabłuszko zjazdowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 26.01.11, 23:46 Albo liść zjazdowy ;> D-c :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.z. Re: (_._) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 23:16 aaricia_szalona napisała: > O, dupozjazd :)))) > Ja zaposiadałam taki: > > Nazwa oficjalna: jabłuszko zjazdowe moje dzieci mówiły na to dupolot, ale ja tam nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
aaricia_szalona Re: (_._) 29.01.11, 08:45 To zależy czy się zjeżdża, czy odlatuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
3.14-roman Re: (_._) 26.01.11, 00:04 Kurczę, ja jestem chyba jakiś nienormalny, mnie ten symbol kojarzy się z misiem Pandą :) Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: (_._) 26.01.11, 02:24 3.14-roman napisał: > Kurczę, ja jestem chyba jakiś nienormalny, mnie ten symbol kojarzy się z misiem > Pandą :) To zależy z którą częścią misia pandy, nieprawdaż. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: (_._) 26.01.11, 12:35 a wam to tylko ciastka i joysticki w głowie... Odpowiedz Link Zgłoś
3.14-roman Re: (_._) 27.01.11, 00:32 Z głową misia Pandy, głową odwróconą o 180*. Widać miś panda zwisa smętnie z jakiejś gałęzi. Odpowiedz Link Zgłoś
trusiaa Re: (_._) 27.01.11, 06:26 Ffffszak to hinduska dzieweczka - smutnie spuściła oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: (_._) 27.01.11, 09:47 Kabhi Khushi Kabhi Ghammmmmm... widocznie tera jest ghaaaammmm www.youtube.com/watch?v=5W-kjg7UCjc&feature=fvst Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.11, 15:52 Ja tam nie mam skojarzeń... ;) Odpowiedz Link Zgłoś