25.01.11, 17:50
czyli zapewne siedzisz sobie przed komputerkiem i......
Obserwuj wątek
    • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 19:09
      I prefer pinky than stinky ;P
      • trusiaa Re: (_._) 25.01.11, 19:18
        (rather)
        • misiania Re: (_._) 25.01.11, 19:20
          tudzież
          • aaricia_szalona Re: (_._) 25.01.11, 19:23
            zali wżdy? ;P
        • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 19:34
          My bad, I should have said: I prefer pinky over stinky, or prefer p. to s.

          Yes, I am horny ;>
          • trusiaa Re: (_._) 25.01.11, 19:38
            Chyba Cię pogięło. ;)
            Pa!
            • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 19:47
              ...nil novi sub sole!
              • aaricia_szalona Re: (_._) 25.01.11, 19:50
                Trusiaaaaaaaa, nie odchodoooooodź!
                Jeszcze się Tobą nie nacieszyłam:)
                • mnop2 Re: (_._) 25.01.11, 20:01
                  normalnie ją wziął i wypłoszył! :D
                • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 25.01.11, 20:43
                  Jaaaa pierdzielę, znów do Canossy! ;/
                  • nessie-jp Re: (_._) 26.01.11, 02:23
                    Gość portalu: ;) napisał(a):

                    > Jaaaa pierdzielę, znów do Canossy! ;/

                    Tak. I to tym razem nie na kolanach, tylko na (_._)
                    • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 26.01.11, 17:14
                      https://atogratka.pl/files/products/20247%20-%20Slizgacz%5B1%5D_m.jpg

                      ;P
                      • aaricia_szalona Re: (_._) 26.01.11, 23:33
                        O, dupozjazd :))))
                        Ja zaposiadałam taki:
                        https://images.sport-shop.pl/large/7046_1.jpg
                        Nazwa oficjalna: jabłuszko zjazdowe
                        • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 26.01.11, 23:46
                          Albo liść zjazdowy ;>

                          D-c :*
                        • Gość: m.z. Re: (_._) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 23:16
                          aaricia_szalona napisała:

                          > O, dupozjazd :))))
                          > Ja zaposiadałam taki:
                          > https://images.sport-shop.pl/large/7046_1.jpg
                          > Nazwa oficjalna: jabłuszko zjazdowe

                          moje dzieci mówiły na to dupolot, ale ja tam nie wiem...
                          • aaricia_szalona Re: (_._) 29.01.11, 08:45
                            To zależy czy się zjeżdża, czy odlatuje ;)
    • Gość: ' .!. IP: *.wroclaw.vectranet.pl 25.01.11, 20:01
      • mnop2 Re: .!. 25.01.11, 20:04
        proszę admina, zeby natychmiast to wykasił
    • 3.14-roman Re: (_._) 26.01.11, 00:04
      Kurczę, ja jestem chyba jakiś nienormalny, mnie ten symbol kojarzy się z misiem Pandą :)
      • nessie-jp Re: (_._) 26.01.11, 02:24
        3.14-roman napisał:

        > Kurczę, ja jestem chyba jakiś nienormalny, mnie ten symbol kojarzy się z misiem
        > Pandą :)

        To zależy z którą częścią misia pandy, nieprawdaż.
        • drzejms-buond Re: (_._) 26.01.11, 12:35
          a wam to tylko ciastka i joysticki w głowie...
      • 3.14-roman Re: (_._) 27.01.11, 00:32
        Z głową misia Pandy, głową odwróconą o 180*. Widać miś panda zwisa smętnie z jakiejś gałęzi.
        • trusiaa Re: (_._) 27.01.11, 06:26
          Ffffszak to hinduska dzieweczka - smutnie spuściła oczy.
          • drzejms-buond Re: (_._) 27.01.11, 09:47
            Kabhi Khushi Kabhi Ghammmmmm...
            widocznie tera jest ghaaaammmm

            www.youtube.com/watch?v=5W-kjg7UCjc&feature=fvst
          • Gość: ;) Re: (_._) IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.11, 15:52
            Ja tam nie mam skojarzeń... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka