Dodaj do ulubionych

Limeryki antydonaldziki :-)

27.04.11, 01:09
Proszę się przyłączać z własnymi pomysłami. Bohaterami limeryków mogą być wszyscy POlitycy z przyległościami. Tu w odróżnieniu od partii Donek nie ma monopolu. Zaczynam od Donaldziego gniazda - Sopotu. Zapraszam!

Całą noc wietrzną, wczoraj w Sopocie
Donald Tusk jeździł wierzchem na kocie.
Lecz mizerne to dzieło,
bo go szybko zdmuchnęło.
Nawet to nie wychodzi miernocie.

W rzadkich krzakach, w mieście Sopocie
Donald Tusk uległ starej kokocie.
Lecz nie sprawił się dzielnie
więc kokota bezczelnie
"Tusk to flak" napisała na płocie.

Gdzieś na molu, w mieście Sopocie
Donald T. stał na wietrze, w łopocie.
Nagle mocniej dymnęło
i pierdołę zdmuchnęło.
Nawet śladu brak po miernocie.

Na Monciaku, w mieście Sopocie.
Donald T.był zapewniał o cnocie.
Polska, Polski, Polacy
Polsce...aż go po glacy
palnął rodak, w dziurawej kapocie.

Dziś w Operze Leśnej w Sopocie
z Tuska ludzie mają sto pociech.
Bo objaśnia na scenie
swoje stąd pochodzenie,
lecz Kaszubi nie wierzą idiocie.

Śniłem: Tusk premier mądry z Sopotu
pełen stał się dowcipu, polotu.
I do zgody skory państwowiec
erudyta i postępowiec
A to wszystko po łyżce blekotu.

Donald Tusk, wielka duma Sopotu,
wczoraj w cyrku był ozdobą namiotu.
Chlastał lwice wytrzeszczem
a tygrysy złowieszcze
swą wymową wiódł do wymiotów.
Obserwuj wątek
    • palnick Bufetowa 27.04.11, 01:11
      Bufetowa z Warszawy - Waltzowa,
      nakazała dziś kwiaty flekować.
      Toć to zwykły idiotyzm
      w głowie tej mizeroty,
      albo wręcz paranoja kwietniowa.
      • palnick Wielkanoc Niesioła 27.04.11, 01:13
        Gdzieś w uroczej wiosce Kurhanki
        Niesioł z jaj swych zrobił pisanki.
        Użył farby i wosku,
        mruczał coś po kurpiowsku
        lżąc Kaczora oraz z PiSu poslanki.
        • palnick Hołdys 27.04.11, 01:18
          Gdzie rozlewa wody swe Nysa,
          postać gruba się jawi Hołdysa .
          Ciągnie Jarka ch...ami.
          Na łbie ma origami.
          No i kora mózgowa jest łysa.
      • bogumilka Chamstwo na Forum Humorum? 28.04.11, 22:40
        A dotychczas była tutaj pełna kultura.
        • palnick Meller katalizatorem :-) 28.04.11, 23:41

          Dziś secesji też chcą w Pacanowie,
          wpis Mellera kołacze im w głowie.
          Lud na czarnym asfalcie
          krzyczy: „Walcie się, walcie”
          i spadajcie polscy panowie.
        • Gość: mamidło Re: Chamstwo na Forum Humorum? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 22:49
          Chamstwo zaczęło się panoszyć od kiedy PiS nie może dorwać się do władzy. I tak już będzie. Smutne ale prawdziwe.
          • palnick Hipokryzja 03.05.11, 23:44
            Cytowanie tego, że Hołdys okeślił Jarosława Kaczyńskiego wyrazem - ch... to chamstwo.

            To natomiast, że Hołdys to powiedział jest cool?
      • feelek Re: Bufetowa 16.06.13, 13:10
        Hanna, Prezydent - babka, Waltzowa
        nakazała metro wybudować,
        i jeszcze most Konopnickiej Marii...
        działa, walczy, pomimo awarii
        i pomimo przezwań: bufetowa.
    • Gość: sajkuś Re: Limeryki antydonaldziki :-) IP: *.play-internet.pl 27.04.11, 16:32
      Z PALINDROMEM EDMUNDA JOHNA

      Przed wyborami (Łysa Polana)
      Donek zawołał: Polsko kochana!
      Obiecuję ci
      Dobrobyt w sto dni
      A NARODOWI PIWO DO RANA!
      • Gość: sajkuś Re: Limeryki antydonaldziki :-) IP: *.play-internet.pl 27.04.11, 16:34
        Z MOIM PALINDROMEM

        Ugryzła Kena we wsi Koryta
        Żmija - wyciągnął raz-dwa kopyta
        A miał (cholera!)
        Dług u premiera
        A TYP KEN ODDA JAD? - DONEK PYTA
        • Gość: sajkuś Re: Limeryki antydonaldziki :-) IP: *.play-internet.pl 27.04.11, 16:35
          Mieszkańcom Pionek
          Wójt krzyknął: Donek!
          Donek jedzie!
          Dawać śledzie
          Bo czuć smród walonek!
          • Gość: sajkuś Re: Limeryki antydonaldziki :-) IP: *.play-internet.pl 27.04.11, 16:38
            Pytał raz skaut spod Gruduska
            O rosyjski raport Tuska
            Ten chcąc miłym być
            Klepnął skauta w rzyć
            A mógł przecież dać całuska!
            • palnick Chemiczny Donald 27.04.11, 18:18

              Pewien facet przy skoczni Skalite
              z dużym trudem przygruchał Lolitę.
              Potem skończył tragicznie,
              bo go Donek chemicznie
              wykastrował, jak jakiegoś bandytę.
              • palnick Bronek z wizytą 27.04.11, 18:25
                Kiedy Bronek zwiedzał piękne Orlando,
                na łeb ruski spadł mu spory żyrandol.
                Lecz nie doznał kontuzji,
                w głowie jak w lufie fuzji
                brak ładunku. On ma jeno tam szambo.
                • palnick Donek Pinokio 27.04.11, 18:28
                  Informują z Donka wiecu, spod Tłuszcza,
                  że gdy kłamał to wciąż gazy popuszczał.
                  Na dodatek on jeszcze
                  obezwładniał wytrzeszczem,
                  Włos sie jeży a czasem przetłuszcza.
                  • palnick Młodzieżówka PO 27.04.11, 18:38
                    Już od dziecka mały Jaś w Poroninie
                    zamiast pieska pragnął mieć świnię,
                    by ją innym podkładać
                    i tak życiu sens nadać.
                    Dziś zasila Platformersów zwierzyniec.
                    • palnick Radek i jego zadek. 27.04.11, 18:44
                      Spośród wartkich nurtów Parsęty
                      ciut wystaje półdupek wypięty.
                      To Sikorski nasz Radek
                      pokazuje swój zadek,
                      bo prócz ego i on jest rozdęty.
                      • palnick król i błazen 27.04.11, 18:50
                        Dziś w Warszawie,za osłoną płota
                        Tusk przytulił był Palikota.
                        Janusz zdał się Tuskowi
                        wręcz śliczniejszy od kobit,
                        śliczna też zda się mu jego cnota.
                  • wolomin_w_nocy Ty Palnick takie naszodziennikowe wersje masz. 27.04.11, 19:36
                    Wersja gazeciana jest tutaj:

                    W szczerym polu -tu bez obrazy-
                    Piardnął był Donald dwa razy.
                    Rwetes się zrobił i krzyki
                    Leci Antek do Ameryki
                    I się skarży: rząd PO używa bojowe gazy!
                    • palnick Elektorat PO 28.04.11, 00:51

                      Miłośnik Platformy, pan Dyzio z Kiczek
                      starą za kudły wlókł na trawniczek.
                      Ty wredna zmoro!
                      Straszna potworo!
                      Ryczał na babę zerkając w słowniczek.
                  • kurrara1 uważaj na cytaty:) 28.04.11, 12:59
                    Re: Piszemy limeryki-kontynuacjaIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
                    Gość: Ruta 28.12.05, 11:19 zarchiwizowany

                    Niebezpieczny zboczeniec spod Tłuszcza
                    wciąż do czynów wszetecznych poduszcza
                    a szczególnie , gdy jeszcze
                    straszy wszystkich wytrzeszczem,
                    włos sie jeży a czasem przetłuszcza
                    • kurrara1 Re: uważaj na cytaty:) 28.04.11, 13:01
                      A propos tego oczywiście: :)

                      Donek Pinokio
                      palnick 27.04.11, 18:28 Odpowiedz
                      Informują z Donka wiecu, spod Tłuszcza,
                      że gdy kłamał to wciąż gazy popuszczał.
                      Na dodatek on jeszcze
                      obezwładniał wytrzeszczem,
                      Włos sie jeży a czasem przetłuszcza.
                      • palnick Waldemar 28.04.11, 14:25
                        Poseł Pawlak ze wsi Końskie Błota
                        kupił wczoraj uczonego kota.
                        Kocur czyta i pisze,
                        wierszem przerywa ciszę,
                        przy nim Waldek to wręcz półidiota.
                    • palnick Re: uważaj na cytaty:) 28.04.11, 14:36
                      kurrara1 napisała:

                      > Re: Piszemy limeryki-kontynuacjaIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
                      > Gość: Ruta 28.12.05, 11:19 zarchiwizowany
                      >
                      > Niebezpieczny zboczeniec spod Tłuszcza
                      > wciąż do czynów wszetecznych poduszcza
                      > a szczególnie , gdy jeszcze
                      > straszy wszystkich wytrzeszczem,
                      > włos sie jeży a czasem przetłuszcza

                      ----------
                      Kurraro,

                      Ja bardzo dbam o szacunek do praw autorskich - dowód:

                      "A tak o abecadlikach napisała moja przyjaciółka Ruta :-)
                      Zakwestionowanie wzmiankowanych urywków tekstu spowoduje realny proces odchodzenia na manowce literatury. Korygowana jednolitość i hermetycznie groteskowa forma ewoluują do częstokroć błazeńskich aberracji.
                      PALNICK 69 1630 | 10.04.2011 14:23 zablokuj "

                      www.palnick.salon24.pl/295738,piszemy-abecadliki
                      Co do przytoczonego limeryka, to byłem pewien, że powstał w drodze stosowanych często przez nas zabaw "ispiracyjnych" (podawaliśmy dwa pierwsze wersy i każdy pisał swoją wariację na temat). Tu jednak kluczowy jest ostatni wers, więc może masz rację, że to cytat.
                      Zapewniam, że nieświadomie zastosowany.

                      pozdrawiam serdecznie,
                      P
    • wolomin_w_nocy Re: Limeryki antydonaldziki :-) 27.04.11, 19:38
      palnick napisał:


      > Całą noc wietrzną, wczoraj w Sopocie
      > Donald Tusk jeździł wierzchem na kocie.
      > Lecz mizerne to dzieło,
      > bo go szybko zdmuchnęło.
      > Nawet to nie wychodzi miernocie.
      >
      > W rzadkich krzakach, w mieście Sopocie
      > Donald Tusk uległ starej kokocie.
      > Lecz nie sprawił się dzielnie
      > więc kokota bezczelnie
      > "Tusk to flak" napisała na płocie.
      >

      To zupełnie inaczej było:

      Sopot. Molo. Donald do pięknej dziewczyny:
      Potrafię czyścić kominy!
      A JK się schował za płotem
      Razem ze swoim kotem
      Bo z innej lepiony był gliny.
      • palnick Czy te oczy mogą kłamać? 28.04.11, 00:53

        Donald Tusk urodzony pod Wrzeszczem
        imponował studentce wytrzeszczem.
        I myślała żałosna,
        że to gra jest miłosna
        a to było spojrzenie złowieszcze.
        • palnick Niesioł. 28.04.11, 01:31
          Pewna pani z gminy Niechorze
          wciąż oddechu złapać nie może!
          Bo znienacka i zgoła
          zobaczyła Niesioła,
          gdy się miotał w telewizorze.
          • Gość: kalka Re: PoNiesioł i wilka IP: *.range81-159.btcentralplus.com 28.04.11, 02:31
            aj rili lont (you) ask
            about Head Poland tusk
            wicz wunderbar
            (czy inny czar)
            doing doc or Donald must ?
            • palnick Schetyna 28.04.11, 14:23
              Za lasami, sześć wiorst od Lublina
              mieszka ponoć bystra blondyna.
              W szachy gra,
              giełdę zna,
              lepiej niż sam Grzegorz Schetyna.
              • palnick A Tusk już ma pomnik! 28.04.11, 14:45

                Postawiono dziś w mieście Pułtusku
                piękny pomnik Donaldu Tusku.
                Posąg ma głowę pustą,
                dupę płaską lecz tłustą.
                Napis ku czci wyryto po rusku.
                • Gość: sajkuś Re: A Tusk już ma pomnik! IP: *.play-internet.pl 28.04.11, 17:03
                  Podobno cała Tirana
                  Widziała pana Stefana
                  Jak radośnie
                  Żarł na sośnie
                  Z małpkami chleb i banana
                  • Gość: sajkuś Re: A Tusk już ma pomnik! IP: *.play-internet.pl 28.04.11, 17:08
                    Bronek (wieś Niemyje-Ząbki)
                    Przed śniadaniem robi pompki
                    Krzepę ma ho ho!
                    Wkrótce zrobi sto!
                    Wtedy budzi go dźwięk trąbki
                    • palnick KomuchRuski 28.04.11, 17:20

                      Wczoraj z Tworek, rozanielony,
                      wrócił Bronek ciut odmieniony.
                      Lecz kuracja zawiła,
                      na panewce spaliła,
                      bo on znowu pieprzy androny.
                      • palnick Bul 28.04.11, 17:22

                        Wczoraj z Tworek, rozanielony,
                        wrócił Bronek ciut odmieniony.
                        Zwolnił dwóch kancelistów,
                        na wieś wysłał cyklistów,
                        w gabinecie zżarł rododendrony.
                        • palnick Dożynacz watahy 28.04.11, 19:33
                          Radek Zdradek bawiąc na Uralu,
                          na raut przyszedł w samym tylko w szalu.
                          A goście zdębieli,
                          po kątach się śmieli
                          on zaś myślał, że to powiew Wersalu.
                          • palnick Rozgrzany sędzia 28.04.11, 20:54

                            Znany wszystkim Wałęsa z Oliwy,
                            sąd uważa za sprawiedliwy.
                            Wygrał z Wyszkowskim Bolek
                            bo przy okrągłym stole.
                            ustalono, kto ma być cnotliwy.
                            • konto.stworzone.do.wandalizmow raz pan palnick mial pier.dolnick... 29.04.11, 04:27
                              Chłopie wyluzuj, bo produkujesz się tylko ty i już błazna z siebie robisz. Nie mówiąc, że dowcipne to jak diabli...
                              • palnick Kopacz 29.04.11, 11:41
                                Za murami szpitala w Rybniku
                                siedzi Kopacz na białym nocniku.
                                Teraz ją odtruwają
                                osobowość zmieniają,
                                by pokazać ją jutro w dzienniku.
                                • Gość: sajkuś Re: podatek IP: *.play-internet.pl 29.04.11, 17:45
                                  Rzekł Donek nad brzegiem Bzury:
                                  -Zmniejszymy w budżecie dziury!
                                  Wprowadzimy nowy
                                  Podatek liniowy
                                  Zaraz po wyborach! -Których?
                                  • palnick Zadłużenie 29.04.11, 19:46

                                    Na YouTube wisi film o miernocie,
                                    która będzie kosztować nas krocie.
                                    To Donaldu niebożę
                                    (ten co działać nie może)
                                    bo podobać się musi hołocie.
                                    • palnick SLD 30.04.11, 18:50
                                      SLD-owiec z miasteczka Sępólna
                                      twierdzi: "żona powinna być wspólna!"
                                      Mówiąc to ma na myśli
                                      żonę kumpla z komisji.
                                      Taka to jest wspólnota szczególna.
                                      • 33qq Re: SLD 30.04.11, 21:12
                                        ot tak sobie posobaczysz i poprawisz swoje samopoczucie, samoposzczucie.

                                        Serio, palnik, nie masz nic mądrzejszego do roboty?

                                        Obawiam się że donek tego nie czyta, a jedyne co , to to, że ty demaskujesz swój idiotyzm
                                        • palnick Jakubiak 01.05.11, 21:18

                                          Gdy przez morze płynęła Elżbieta,
                                          (niewyżyta nadzwyczaj kobieta).
                                          Po kolei piraci
                                          wybiegali bez gaci
                                          z jej kabiny - taka była rakieta.
                                          • Gość: hehehe Re: Jakubiak IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.11, 23:36
                                            hahaha!
                                            • palnick Pieronek 02.05.11, 00:22
                                              W Wielki Piątek gdzieś w Zakopanem,
                                              imć Pieronek był zemdlał nad ranem.
                                              Było skutkiem to szoku,
                                              bo zobaczył na stoku,
                                              jak się baca zaczytuje Koranem.
                                              • palnick PiS 02.05.11, 19:45
                                                Szef koła Platformy z Malinki
                                                nie umiał przystroić choinki.
                                                Ta nowa przegrana
                                                została uznana
                                                za PiS-u diabelskie uczynki.
                                                • palnick PJN - Piękni Jak Niesioł 02.05.11, 20:03
                                                  Za stodołą gdzieś w Kostomłotach,
                                                  Kluzik puszy się niczym kokota.
                                                  Jarka śle na aut,
                                                  z Tuskiem chce na raut.
                                                  Taki z baby bez spodni idiota.
                                                  • wszedlem palnick 03.05.11, 09:13
                                                    kazde spiecie czytelnika
                                                    winduje marny watek palnicka
                                                    niech wie jednak miernota
                                                    jak przasny z niego poeta
                                                    i z naszego fh szybko zmyka
                                                  • palnick Re: palnick 03.05.11, 12:08
                                                    wszedlem napisał:

                                                    > kazde spiecie czytelnika
                                                    > winduje marny watek palnicka
                                                    > niech wie jednak miernota
                                                    > jak przasny z niego poeta
                                                    > i z naszego fh szybko zmyka

                                                    ----
                                                    Rozumiem, że to Twoja próba napisania limeryka. Mnóstwo pracy przed Tobą :-)
    • palnick Czas podsumowań dla Donka nadchodzi... 03.05.11, 13:40
      W mrocznej krypcie w kierunku na Sopot
      siedzi Donald i straszny ma kłopot.
      Marnym jest on premierem -
      pierwszym tak wielkim zerem.
      Serce wpada niedojdzie wciąż w łopot.
      • palnick Przerażacze 03.05.11, 13:54
        Autostradą w kierunku Pionek
        ze Schetyną pomyka Donek.
        Będą PiS-em przerażać
        ich wyborców obrażać,
        bo im słoma wyłazi z walonek.
        • wszedlem Re: Przerażacze 03.05.11, 14:18
          nie, moj drogi. zaprezentowalem ci jaka kiepszczyzna nas tutaj czestujesz czyniac z forum swoje prywatne pole do popisu. od tego sa tlitery, fejse i inne tego typu glupoty, a to ze sie w miare udanie trzymasz wyczytanych w wikipedii regul gry, nie czyni twojej tworczosci nic bardziej interesujacej.
          • Gość: gaśnica na palnika Re: Przerażacze IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 03.05.11, 19:37
            Pewien limerykoPiS Jarkowi dosładza
            Bo nie odpowiada mu Donalda władza
            I wylewa ścieki
            do czystej rzeki
            Ale mącicielowi to wcale nie przeszkadza.
            • palnick Re: Przerażacze 03.05.11, 23:46
              Czysta rzeka ......ale jaja :-)))))))))))))
              • palnick Bul 04.05.11, 23:45

                Wczoraj z Tworek, rozanielony,
                wrócił Bronek ciut odmieniony.
                Zwolnił dwóch kancelistów,
                na wieś wysłał cyklistów,
                w gabinecie zżarł rododendrony.
                • palnick król i błazen 04.05.11, 23:49

                  Dziś w Warszawie,za osłoną płota
                  Tusk przytulił był Palikota.
                  Janusz zdał się Tuskowi
                  wręcz śliczniejszy od kobit,
                  śliczna też zda się mu jego cnota.
                  • irsila Re: po imieniu sie nie tyka 06.05.11, 08:48
                    Gość z rybnickiego psychiatryka
                    się urwał i polityków tyka.
                    Jeśli po imieniu,
                    znajdzie się w więzieniu.
                    Wycieczek osobistych zabrania etyka.
                    • irsila Re: inni jednak"tykają" i dobrze się tym bawią 12.05.11, 06:31
                      "Jarosław Kaczyński wybrał się na zakupy. Kupił cukier, mąkę, jabłka, kurczaka…
                      Zapłacił, mija kasy a tu bramka pika ( PI PI PI PI PI PI PI PI PI )
                      Podchodzą ochroniarze, zaczyna się niemiła sytuacja, zaczynają przeszukiwać Jarosława
                      Rozchylają płaszczyk, a tam dwa wina wsadzone za pasek.
                      Pytają: czemu pan nie zapłacił za te wina… ???
                      Oburzony Jarosław drze się wniebogłosy….
                      TO WINA TUSKA !!!!!!!!!"
                      www.youtube.com/watch?v=b9vs1IeG7Co
                      W necie pełno plag i win Tuska...:)
                      • Gość: kalka Re: inni jednak"tykają" i dobrze się tym bawią IP: *.range86-135.btcentralplus.com 12.05.11, 10:33
                        :) przyganiac kotlu w grze
                        to. ci trip ( pip pip pip)
                        one way ticket- sky- think out, that- you consider all the aspects and details of it before doing anything or making a decision.
                        rozwaz tylko irsilo skim keep kosci (pod skora) nim powezmiesz confusion,,



                        p.s
                        a szanowne ministru -zlote japko.
                        maalina
                        • irsila Re: To wszystko wina Tuska:) 12.05.11, 11:15
                          szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=to+win+TUSKA
                          • Gość: kalka Re: To wszystko wina Tuska:) IP: *.range86-135.btcentralplus.com 12.05.11, 11:37
                            ale to Ty irsillo wytluscilas nieetycznosc osobistych wycieczek. ale dlaczego ich niewlasciwosc ukierunkowalas >w tylko jedna strone?

                            bardzo to po polsku zataczac sie od kraweznika do kraweznika i az strach co kochana wladza zajeta wlasna podworka by nie powiedziec tylko okiennicami we wlasnej bibliotece jeszcze wymysli a' propo calego internetu.


                            co sie porobilo, ze etos naszej gazety wyborczej -pros(ty)tuuje sie? ( i to przez jednego alfie)
                            • irsila Re: To wszystko wina Tuska:) 12.05.11, 17:06
                              Co Ty kobieto taka czepialska jesteś?
                              Co cię to tu w tym wątku obchodzi?
                              W ogóle piszesz, bredzisz, sama nie wiesz co.
                              • eurytka Re: To wszystko wina Tuska:) 12.05.11, 23:54
                                Dopisz się :
                                www.towinatuska.pl/
                                • palnick Gajowy 14.05.11, 16:42
                                  Bronek bawiąc w pięknym Sanoku,
                                  bardzo trudne rozwiązał sudoku.
                                  Lecz się krótko weselił,
                                  Bo mu dobrzy anieli
                                  powiedzieli: to przypadek ty ćwoku!
                              • Gość: kalka Re: To wszystko wina Tuska:) IP: *.range81-151.btcentralplus.com 13.05.11, 11:54
                                a nie Ty zaczelas przyganiac palnickowi w sprawie premiera , po czym rownie "elegancko" uzylas Kaczynskiego.
                                masz jakas dzika przyjemnosc w pastwieniu sie nad ofiarami polskich politycznych bledow?

                                • irsila Re: To wszystko wina Tuska:) 13.05.11, 15:04

                                  Z przykrością Cię informuję, w ramach krytyki,
                                  kalko kallko, kalllko i inne twoje nicki....
                                  Że bardzo daleko Ci do palnicka,
                                  a z twojego bełkotu nic nie wynika:(
                                  Zbyt trudne dla Ciebie, najmarniejsze limeryki.
                                  p.s.
                                  A tak ogólnie i ramach savoir-vivre,
                                  zapewniam Cie, że to ty jesteś ivre!
                                  Żebyś nie musiała grzebać po słownikach,
                                  jak wolisz po prostu pijana ,
                                  ewentualnie naćpana,
                                  prawda taka z tego wynika!
                                  • Gość: kalka Re: To wszystko wina Tuska:) IP: *.range81-151.btcentralplus.com 13.05.11, 19:06
                                    a ja cie informuje zes z ram wyjeta.
                                    koniec informowania- rzecz zamknieta


                                    p.s.
                                    [ *] za powazne naruszenia w netykiecie- stosowanej powszechnie na swiecie.
                                    • irsila Re: To wszystko wina Tuska:) 14.05.11, 02:16
                                      U Kalki byłam na audiencji,
                                      użyczyła mi inteligencji.
                                      Zna się na wszystkim fest,
                                      i we wszystkim jest de best.
                                      Wszystkie jej posty godne są atencji.

                                      p.s.
                                      Z wątku Palnicka pora mi znikać.
                                      Hecami, heca,
                                      nie zaśmiecam.
                                      Na priv proszę kierować, jeśli do mnie krytyka.
                                      • eurytka Re: To wszystko wina Tuska:) 14.05.11, 02:38

                                        Na koniec jeszcze podsumowanie w wykonaniu Wojciecha Młynarskiego:
                                        www.tvn24.pl/2434069,0,0,1,1,wszystkie-winy-tuska,wideo.html
                                        • palnick PiS 14.05.11, 16:17
                                          Szef koła Platformy z Malinki
                                          nie umiał przystroić choinki.
                                          Ta nowa przegrana
                                          została uznana
                                          za PiS-u diabelskie uczynki.
                          • palnick Do Irsili - "Lemingi" 14.05.11, 15:12
                            Przed wnukami babcia spod Łodzi
                            chowa skrzętnie osobisty dowodzik.
                            Bo te niecne padalce
                            myślą o takiej walce:
                            "Niech już babcia na wybory nie chodzi".
                    • palnick Tusk pusty musk. 14.05.11, 15:09
                      Pod z niemiecka mruczącym Opolem,
                      Tusk kibicom przywalił bejsbolem.
                      Potrzebował przykrycia,
                      na rządowy brak życia.
                      On chce kiłę leczyć Amolem :-)

                      To odpowiedź na poniższe:

                      irsila napisała:

                      > Gość z rybnickiego psychiatryka
                      > się urwał i polityków tyka.
                      > Jeśli po imieniu,
                      > znajdzie się w więzieniu.
                      > Wycieczek osobistych zabrania etyka.
      • palnick Triumwirat 14.05.11, 16:29
        Dziś nad ranem spod mostu w Kłobucku
        zagrzmiał śpiew, i to po kałmucku!
        Piała trójca jedyna:
        Bronek, Tusk i Schetyna
        a pieśń miała zabrzmieć po ludzku.
    • palnick Limeryki antydonaldziki :-) 23.09.11, 22:41
      Chlebuś

      Hazardzista, Chlebowski ze Śremu,
      chce ludowi przewodzić polskiemu.
      Pcha się na listy
      ciul oczywisty.
      Przy tym mózg ma nie większy niż emu.
      • palnick Bronkowy minister 23.09.11, 22:48

        Tomasz Nałęcz co mieszka w Siekierkach,
        kiedy mówi to czujesz ból w nerkach.
        Zawsze przy tym się krztusi,
        w końcu raz się udusi,
        bo nie zdąży na czas przybyć erka.
        • Gość: sajkuś Re: Bronkowy minister IP: *.play-internet.pl 02.10.11, 16:03
          Wołał tropiciel spisków w Ornecie:
          -Wiem co TUSKOBUS kryje! Wy wiecie?
          Powiem choć drżę o życie:
          OSKUB STU! Nie wierzycie?
          Więc wnet w kieszeniach to poczujecie!

          Limeryk z anagramem.
          • Gość: sajkuś Re: Bronkowy minister IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 16:42
            Rzekł Tusk: Gdy TUSKOBUS jest popsuty
            Siedmiomilowe zakładam buty
            Zrobię w jednym BOTKU SUS
            I na wiecu jestem już!
            Zaś w obu botkach skaczę na ksiuty!
            • Gość: sajkuś Re: Bronkowy minister IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 16:49
              Napis na desce przy drodze do Łap
              Wciąż komentował tłum zgorszonych bab
              -To pisał jakiś łobuz!
              "Tu stanął raz TUSKOBUS!
              TU BOSS KU chwale partii oszczał grab!"
              • Gość: sajkuś Re: Bronkowy minister IP: 80.50.133.* 05.10.11, 07:54
                Kiedy TUSKOBUS stanął pod Kołem
                Donek po cichu gadał z Niesiołem
                -Co robić by jęzor ostry
                Mieć jak prawo cosa nostry?
                -Co dzień pęk OSTU SKUB nim z mozołem!
                • palnick Re: Bronkowy minister 24.05.13, 22:51
                  Kiedy Niesioł wskazał głupolom,
                  że żreć trzeba szczaw gdzieś nad Sołą.
                  Naród ruszył na pola,
                  na wezwanie ramola.
                  Teraz ludzie PO rozpie....
      • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 30.05.13, 22:06

        Dziś nad ranem w małej wiosce Tropy
        Donald rzekł: trzeba mi do Europy!
        Geniusz mój trzeba użyć,
        żeby wspólnocie służyć.
        Mówi złodziej w samą wigilię wtopy.
        • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 30.05.13, 22:09

          Żył raz leniuch jedyny w Sopocie
          - w polityce zyskał był krocie.
          Otępiały ziołem, gorzałą
          z ryżą bez mózgu pałą
          Będzie rządził Europą mój kmiocie.
    • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 24.05.13, 22:53
      Dziś nad ranem w małej wioseczce Tropy
      Donald rzekł: trzeba mi do Europy!
      Geniusz mój trzeba użyć,
      żeby wspólnocie służyć.
      Mówi złodziej w samą wigilię wtopy.
    • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 27.05.13, 00:57

      Pod z niemiecka mruczącym Opolem,
      Tusk kibicom przywalił bejsbolem.
      Potrzebował przykrycia,
      na rządowy brak życia.
      On chce kiłę wyleczyć Amolem :-)
    • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 27.05.13, 01:00

      Żył raz leniuch jedyny w Sopocie
      - w polityce zyskał był krocie.
      Otępiały ziołem, gorzałą
      z ryżą bez mózgu pałą
      Będzie rządził Europą mój kmiocie.
      • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 30.05.13, 22:13
        Na przedmieściu miasteczka Marki,
        Tusk z Nowakiem mieniali zegarki,
        Na zegarku Nowaka
        Era Donka nijaka,
        Ale kradną powyżej swej miarki!
        • feelek Re: Limeryki antydonaldziki :-) 30.05.13, 23:40
          Na przedmieściu miasteczka Marki,
          tam, gdzie pracę zaczęły koparki,
          Nowak wysila główkę,
          Siódmą już wylotówkę
          wybuduje miast myśleć jak Palnick.
          • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 14.06.13, 03:00
            Donio Tusk wracający z Lichenia
            stwierdził - mamy dziś podtopienia!
            Sza o każdej powodzi,
            bo to słowo nam smrodzi!
            A ten PiS świat sondaży nam zmienia!
            • feelek Re: Limeryki antypalnicki? 14.06.13, 20:46
              Nie lubimy?
              Nie lubimy!
              Spamujemy?
              Spamujemy!
              Się krzywdzimy?
              ----------
              wkładanie tego samego do więcej niż 1 wątku to spam czy nie?
              • palnick Re: Limeryki antypalnicki? 12.08.13, 01:00
                Pytanie retoryczne :-)
                To reklama chyba :-)
      • palnick Re: Limeryki antydonaldziki :-) 23.06.13, 23:10
        Bufetowa z samej Warszawy,
        tunel topi choć taki był klawy!
        Ta w spódnicy debilka,
        nie wie, że tylko chwilka
        a rozliczą szemrane jej sprawy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka