mjr_nemo
19.01.06, 11:57
Mam 27 lat i jestem facetem – ustawa senioralna mnie nie obejmie, na becikowe
też nie mogę liczyć, a chce dostawać jakiś dodatek!!! W końcu żyję w państwie
socjalnym, w którym brzydzimy się liberałami, więc powinienem dostawać jakiś
dodatek!!! Może po 1000 zł dla wszystkich, którym robi się niedobrze na widok
naszych polityków...