Dodaj do ulubionych

Wymyśl sobie dodatek

19.01.06, 11:57
Mam 27 lat i jestem facetem – ustawa senioralna mnie nie obejmie, na becikowe
też nie mogę liczyć, a chce dostawać jakiś dodatek!!! W końcu żyję w państwie
socjalnym, w którym brzydzimy się liberałami, więc powinienem dostawać jakiś
dodatek!!! Może po 1000 zł dla wszystkich, którym robi się niedobrze na widok
naszych polityków...
Obserwuj wątek
    • Gość: żaba Re: Wymyśl sobie dodatek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 12:03
      bykowe, browarowe, nasze kawalerskie...
    • kaszpir_74 Re: Wymyśl sobie dodatek 19.01.06, 12:12
      Mitsubishi daje samochodzikowe - wszystkim
    • Gość: lubella Re: Wymyśl sobie dodatek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.06, 12:19
      kawalerskie i panienskie - dla wszystkich niezaspokojonych :)
    • Gość: rzarufka Re: Wymyśl sobie dodatek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.06, 13:51
      Stanikowe - kasa na: powiększanie, zmniejszanie, modelowanie itp. ... słowem
      wolna amerykanka w biustonoszu !
      Pocieszne - dla wszystkich, którzy chcieli dobrze (obojętnie w jakiej
      dziedzinie) ale im nie wyszło,
      Dresowe - dla tych, którzy nie noszą i są dyskryminowani przez osobników z 3
      paskami,
      Orientacyjne - dla wszystkich, którzy czują się wiekszością seksualną powód j.w.
      Pozdro
    • xxx131 Re: Wymyśl sobie dodatek 19.01.06, 14:28

      Nic dziwnego, od lat Polsce rzadza socjalisci, SLD, PSL, AWS w koncu PiS... I widac jak sie konczy ta utopia...
    • batutka Re: Wymyśl sobie dodatek 20.01.06, 03:26
      a ja chce forumowe - 1000 zl za jedno forum (ja przesiaduje na kilku :-))
      • xxx131 Re: Wymyśl sobie dodatek 20.01.06, 19:44

        2000 zl - za opiekowanie
        + 1000 zl za wlascicielstwo.
    • Gość: jkiol Re: Wymyśl sobie dodatek IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 20.01.06, 12:12
      Ja chcę kacowe.imprezowe, i zapomoge przy kazdorazowym wyrzucaniu ze studiów..
      • mesty8 Re: Wymyśl sobie dodatek 20.01.06, 20:01
        ja chcę penisowe płatne co roku.
        w końcu muszę go pielęgnować i dbac o niego, a może on się przyczynić do
        narodzin obywatela!
        • makosia_69 Re: Wymyśl sobie dodatek 20.01.06, 20:04
          A ja mogę brać pecikowe za każdorazowe rzucenie palenia.
          • Gość: mimi Re: Wymyśl sobie dodatek IP: *.chello.pl 20.01.06, 20:44
            ja chcę
            zmywakowe - za zmywanie naczyń
            śmieciowe - za wyrzucanie śmieci
            zakupowe - na codzienne zakupy
            kosmetykowe - na kosmetyki
            książkowe - na kupno książek
            gazetowe - na gazety
            wszystko razem 10.000 netto/msc
            • mesty8 Re: Wymyśl sobie dodatek 20.01.06, 20:46
              to ja chce jeszcze browarowe!
              a tak bez powodu.
    • byla.sobie.kozia Re: Wymyśl sobie dodatek 22.01.06, 23:28
      Komórkowe - i to od każdej karty SIM (bo są tacy co mają niejedną). One
      potrzebują dużo czułości, i rozmów, i opieki... Ale przede wszystkim są
      wiecznie wściekle GŁODNE! I z czego tu je dokarmiać...???
    • krowa_w_kropki Re: Wymyśl sobie dodatek 23.01.06, 10:56
      wódeczkowe - trzeba się rozgrzać bo zimno :)
      • makosia_69 Re: Wymyśl sobie dodatek 23.01.06, 11:00
        ch.jowe za każdy ch.jowy dzień w życiu
        • Gość: trista Re: Wymyśl sobie dodatek IP: 82.79.174.* 23.01.06, 11:17
          ch...jowe tez chce. moze byc niewielkie bo jak policze kazdy taki dzien to na
          wille i lamborgini sie uzbiera...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka