Dodaj do ulubionych

W Boże Narodzenie musi być... film.

18.12.06, 13:58
Kochani, stwórzmy listę filmów które różne kanały MUSZĄ pokazać (i pewnie
pokażą :P), niech się w przyszłym roku już nie męczą pokazując jako nowość
kreskówkę sprzed kilku lat :) Wezmą sobie z listy i już.
Oto jak dla mnie "pewniaki" świąteczne:
1. "Miś"
2."Kevin sam w Nowym Jorku"
Dawajcie następne
Obserwuj wątek
    • Gość: kamila Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 14:00
      no i jeszcze Kevin sam w domu:) zawsze oglądam hehe:)
    • ygloo Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 14:01
      opowieść wigilijna (niezaleznie ktora wersja)
    • niedzwiedzica_sousie Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 14:14
      głupi i głupszy
      sami swoi
      potop/krzyżacy
      • drzejms-buond Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 14:21
        a w wigilię coś koło 19ej
        OBCY
        • betina_betina Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 14:41
          książe w nowym jorku
          nieoczekiwana zmiana miejsc
          top gun
      • barracuda7110 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 22:28
        niedzwiedzica_sousie napisała:

        > głupi i głupszy

        To może budzić pewne złe skojarzenia.
      • aurelia_aurita Sami Swoi 18.12.06, 23:55
        nieee, Sami Swoi to dopiero na wielkanoc.
        w pierwszy dzień świąt część 1.
        w lany poniedziałek część z przemalowywaniem świni na dzika.
        a później, przy okazji, sami swoi w Ameryce.
    • Gość: dudek Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.dip.t-dialin.net 18.12.06, 14:47
      Zakonnica w przebraniu, Zgryzliwi Tetrycy, Brzdąc w opałach
      • Gość: adan Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.acn.waw.pl 18.12.06, 15:10
        szklana pułapka
        • bujaka_jamajka Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 16:17
          Titanic:)
          • Gość: verso Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.bielsko.dialog.net.pl 18.12.06, 21:15
            tak, tak, "Szklana pułapka" jest zawsze
        • Gość: anonim Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.stg.pl 23.12.06, 12:58
          Bethoween
    • t-800 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 21:51
      "Bethoveen", "Akademia Policyjna", "Szklana Pułapka", "Sami
      swoi", "Potop", "Pan Wołodyjowski"...
      • Gość: zenotkq Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 22:23
        Desperado,Ja cie kocham a ty śpisz
    • wampuka Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 18.12.06, 23:41
      Sleeping in Seattle (wyleciał mi z głowy polski tytuł)
      • Gość: sss Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.lodz.mm.pl 18.12.06, 23:57
        bezsenność w Seattle? Keviny oczywiście, Szklana pułapka, Żądło, Trylogia
        • Gość: zenotka Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 00:00
          Orły Temidy
          • Gość: Święty Mikołaj Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 01:29
            NIECH SIĘ STANIE !!!ŻYCZENIA SPEŁNIONE - WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
            • kinia2341 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 22:51
              naj naj najlepszego:)
              ..............
              video.google.pl/videoplay?docid=2662833305514611093&hl=pl
    • dziurawa_rynna Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 07:17
      nie przeglądałem jeszcze programu tv, ale jestem pewien że będzie....Potop,
      bądź coś innego z trylogii...
      nie pamiętam świąt bez Potopu ;-)
      • hholy Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 08:25
        jak cos lekkiego to moze byc "To wlasnie milosc" ale lepsza bylaby "opowiesc
        wigilijna"jak to juz ktos pisal
        ja tam w swieta patrze w oczy bliskim ludziom a nie w ekran tv
        oczywiscie dobrze jest razem obejrzec jakis film po poludniu czy wieczorkiem w
        1 i 2 dzien swiat ale nie rozumiem ludzi ktorzy w dobie dvd narzekaja na
        swiateczny program w telewizji!
        he he zycie bez telewizji jest piekne!
        i w sumie to nie ogladajcie za duzo bo potem nie wiadomo kiedy te swieta minely!
    • Gość: agula Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 09:26
      Dla mnie koniecznie muszą być Święta Grizłoldów (nie mam pojęcia jak sie to
      piszę;) czyli " W krzywym zwierciadle- witaj swięty Mikołaju" . Jak dla mnie
      najlepszy swiateczny film ;))
    • krowa_w_kropki Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 10:03
      Keviny koniecznie, oraz coś z Sienkiewicza lub Zemsta/Pan Tadeusz.
      • meduza7 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 10:27
        Nooo, Pan Tadeusz oczywiście, obowiązkowa pozycja w każde możliwe święto! Nie
        wierzę, żeby się bez niego obyło!
    • brunosch Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 10:24
      Sami swoi, coś z adaptacji lekturowych (Zemsta, Pan Tadeusz, Quo vadis); tzw.
      komedia romantyczna - Masz wiadomość, W świetle księżyca, Ja cie kocham a ty
      śpisz; jakieś filmy dla dzieci - Keviny, Powrót do przeszłości; i kino familijne
      z Santa Clausem.
      • Gość: Justyna Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 11:00
        Bridget Jones, ,,Mojżesz"( ten rysunkowy:)), ,,Rozmowy kontrolowane" i to z
        Krzysztofem Majchrzakiem co przywiezli choinki do miasta.
    • Gość: ren.ka Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 11:16
      Moi mili, zapomnieliście o:
      -"Działa Navarony"
      -"Przeminęło z wiatrem"

      Ale ja sobie Zycze droga telewizjo "ŻYWOT BRIANA" prosze prosze prosze wtedy
      zniose i przełknę te pozostałe wielokrotne-knoty.
      • hania261 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 11:21
        Swieta Grizwoldow i Heidi.
        • Gość: rybka Nemo Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.w90-26.abo.wanadoo.fr 19.12.06, 12:39
          a ja stawiam na Keviny, Nagą broń, ewentualnie Glinarzy z Beverly Hills,
          Grizłoldowie jak zawsze, i oczywiście z powtórka z ekranizacji lektur szkolnych.
    • stara_dominikowa Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 13:01
      książę w nowym jorku
      • Gość: maedma Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.06, 13:19
        Urbi et Orbi
    • brunosch Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 13:42
      i koniecznie jakaś patetyczna mega-hiper-holyłoodzka produkcja z cyklu
      biblijnego. Np "Żywot Jezusa" .
      • jedzoslaw Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 14:26
        Ben Hur, Quo Vadis (z 1954 roku), Keviny, Szklana Pułapka (wszystkie części),
        Gliniarz w przedszkolu, ten polski film, gdzie Zbigniew Buczkowski był
        złodziejem przebranym za Mikołaja (tytuł mi wyleciał), może też Asterix (dowolny
        film) i oczywiście wszystkie USA-ńskie filmy o świętach (Witaj św. Mikołaju,
        Grinch-świąt nie będzie, Zły Mikołaj, Opowieść wigilijna)
    • Gość: re Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.eu.org 19.12.06, 14:31
      bodyguard z costnerem i houston
      • Gość: Sh Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.stacje.agora.pl 19.12.06, 15:43
        Zabójcze bronie, części od 1 do 59,
        • monikate Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 19.12.06, 19:12
          Jeszze: "Uwolnić orkę"
    • kasiaba1 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 21.12.06, 09:51
      No i proszę:
      film.onet.pl/0,0,1453787,wiadomosci.html
      Prawie niczego nie brakuje, a jak zachwalaja te "rarytasy" :D
    • kasiaba1 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 21.12.06, 09:53
      "Karino"- o mamoooooooooooo- koszmar mojego dziecinstwa powraca 8/
      "koń kuleje, koń kuleje..." brrrrrrrrrrrrrrr
    • kohol Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 21.12.06, 11:16
      Zapomnieliście o krzepiacyh i wzruszających filmach z Shirley Temple :)
    • heca7 Re: W Boże Narodzenie musi być... film. 22.12.06, 15:40
      No i jeszcze "Śnięty Mikołaj" czy jakoś tak.
      • Gość: zuzi Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 21:45
        powrót do przyszłości i przeszłości i gdziekolwiek jeszcze się da :)
    • Gość: martkka Re: W Boże Narodzenie musi być... film. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 13:05
      no bez Keffina to normalnie karp na Wigilię nie smakuje!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka