IP: *.net.iton.pl 06.07.03, 00:17
zdarzyło sie wam kiedyś cos nieprawdopodobnego???
ja kiedyś własnoręcznie zrobioną lotką (taka z czterech zapałek igły i
kawałka papieru) rzuciłem i wbiła się w stope żelazka.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka