Gość: siju IP: *.net.iton.pl 06.07.03, 00:17 zdarzyło sie wam kiedyś cos nieprawdopodobnego??? ja kiedyś własnoręcznie zrobioną lotką (taka z czterech zapałek igły i kawałka papieru) rzuciłem i wbiła się w stope żelazka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj