Gość: piecyk gazowy IP: *.visp.energis.pl 26.09.03, 23:28 Moja propozycja: KRZYŻÓWKA = DZIECKO A dlaczego? Bo to krzyżówka mamy i taty! :-))) Np. można spytać koleżankę/kolegę: „Jak tam wasza krzyżówka?” :-DDD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj