liisa.valo
06.06.09, 07:37
Mnie za śpiewanie rano.
I za to, że ich ochrzaniam, kiedy ich pies na mnie skacze.
Sąsiadka z dołu twierdzi co jakiś czas, że pękła nam rura i ją zalewamy.
Problem w tym, że nie pozwala zobaczyć nam, że faktycznie ją zalaliśmy, a ja,
póki nie zobaczę szkody, nie poczuwam się do winy.
---
W chwilach uniesienia mruczę jak bolid.