Dodaj do ulubionych

Za co sąsiedzi was nie lubią?

06.06.09, 07:37
Mnie za śpiewanie rano.
I za to, że ich ochrzaniam, kiedy ich pies na mnie skacze.
Sąsiadka z dołu twierdzi co jakiś czas, że pękła nam rura i ją zalewamy.
Problem w tym, że nie pozwala zobaczyć nam, że faktycznie ją zalaliśmy, a ja,
póki nie zobaczę szkody, nie poczuwam się do winy.
---
W chwilach uniesienia mruczę jak bolid.
Obserwuj wątek
    • ziolo.zielone Re: Za co sąsiedzi was nie lubią? 06.06.09, 08:08
      forum.gazeta.pl/forum/w,384,96127433,96127433,Za_co_sasiedzi_Was_nie_lubia_.html
    • mnop2 Re: Za co sąsiedzi was nie lubią? 06.06.09, 11:00
      nie odgapiaj!
    • gazeta_mi_placi Re: Za co sąsiedzi was nie lubią? 08.10.09, 10:59
      Sąsiadki: że jestem szczupła,zadbana i super ubrana a ich mężowie często się za mną odwracają.
      Sąsiedzi-za to że już mam męża.
      W sumie jakby nie spojrzeć-przechlapane :/
      • skanke Re: Za co sąsiedzi was nie lubią? 08.10.09, 11:20
        za palenie w kuchni-smród unosi się piętro wyżej- wolnoć tomku w swoim domku,,,
        • happymom skanke 08.10.09, 12:02
          Gdybym była Twoją sąsiadką też bym Cię nie lubiła. Choćby za samo
          podejście do tematu.
          • Gość: skanke Re: skanke IP: 80.240.166.* 08.10.09, 15:29
            lubi, nie lubi, kocha, nie kocha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka