Gość: ya IP: *.wsb.gda.pl 27.05.02, 11:37 Sauna to bardzo rajcujące miejsce. Co Wy na to? Lubicie tę koedukacyjną atmosferkę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: job Re: sauna IP: *.wsb.gda.pl 04.06.02, 12:05 jesli ktos z 3miasta lubi chadzac na saune, prosze o kontakt Odpowiedz Link Zgłoś
mikmik Re: sauna 04.06.02, 14:44 koedukacyjną zdecydowanie nie, chadzamy ze znajomymi tylko do wydzielonych męskich ewentualnie na zamówioną godzinę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ya Re: sauna IP: *.wsb.gda.pl 04.06.02, 15:57 uwielbiam naturalną nagość, kobieca skóa wilgotna i nagrzana... o mamusiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puchatek Re: sauna IP: 195.127.215.* 05.06.02, 11:28 do sauna sie chodzi dla zdrowia a nie dla podniety, szpanerze! Dla ciebie to chyba jedyna mozliwosc nagie kobiety sobie poogladac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ya Re: sauna IP: *.wsb.gda.pl 06.06.02, 08:13 na pewno nie jedyna, ale jedna z wielu i fajna :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puchatek Re: sauna IP: 195.127.215.* 06.06.02, 10:52 moze dla ciebie nie jedyna , ale moze najtansza! Bordel albo Peep-Show sa drozsze... Lepiej zaplac wiecej bo mozesz i dotykac, a po saunie mozesz tylko siebie samego dotykac! Odpowiedz Link Zgłoś