IP: *.wsb.gda.pl 27.05.02, 11:37
Sauna to bardzo rajcujące miejsce. Co Wy na to? Lubicie tę koedukacyjną
atmosferkę?
Obserwuj wątek
    • Gość: job Re: sauna IP: *.wsb.gda.pl 04.06.02, 12:05
      jesli ktos z 3miasta lubi chadzac na saune, prosze o kontakt
    • mikmik Re: sauna 04.06.02, 14:44
      koedukacyjną zdecydowanie nie, chadzamy ze znajomymi tylko do wydzielonych
      męskich ewentualnie na zamówioną godzinę
      • Gość: ya Re: sauna IP: *.wsb.gda.pl 04.06.02, 15:57
        uwielbiam naturalną nagość, kobieca skóa wilgotna i nagrzana... o mamusiu
        • Gość: Puchatek Re: sauna IP: 195.127.215.* 05.06.02, 11:28
          do sauna sie chodzi dla zdrowia a nie dla podniety, szpanerze!
          Dla ciebie to chyba jedyna mozliwosc nagie kobiety sobie poogladac...
          • Gość: ya Re: sauna IP: *.wsb.gda.pl 06.06.02, 08:13
            na pewno nie jedyna, ale jedna z wielu i fajna :)
            • Gość: Puchatek Re: sauna IP: 195.127.215.* 06.06.02, 10:52
              moze dla ciebie nie jedyna , ale moze najtansza!
              Bordel albo Peep-Show sa drozsze...
              Lepiej zaplac wiecej bo mozesz i dotykac, a po saunie mozesz tylko siebie
              samego dotykac!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka