74l
24.10.06, 09:05
Na przyjęcie teściów oczywiście.Napisz jakie żarełko przygotowałaś, coś
naszego rodzimego czy może kuchnia irlandzka?
A jak długo reściowie u Ciebie zostaną?
Jeśli chodzi o mnie lubię swoją rodzinkę (tak się składa,że to moja mieszka
daleko i to oni przyjeżdżają na dłużej),w zasadzie są niekłopotliwi, mama i
siostra zawsze duuuużo pomagają w kuchni, zresztą ja sama lubię gotować i na
ich przyjazd jestem zawsze przygotowana.
Ale.... Goście to dla mnie totalna dezorganizacja życia!
I to mnie męczy.Po 10 latach zycia z moim mezem samotnikiem sama bardzo sobie
cenie domowa intymnosc.