Dodaj do ulubionych

Koszmar:(( Wszyscy chorzy...

10.04.07, 16:21
Te Święta były dla nas okropne.
Kuba pokasływał juz od środy, ale łudziłam się,że mu przejdzie.Sobota zastała
nas już wszystkich chorych...
Dzieci kaszlą potwornie, echo idzie...W nocy nie mogę ich słuchać. Mąż stracił
głos, a i tak musiał do pracy przez całe Święta zasuwać. Chyba ja jestem
najlżej chora- mam tylko okropny katar...
Chłopaki dostają antybiotyki od wczoraj(nie ma jak wizyta w szpitalu na
Święta. Dziś trochę lepiej się poczułam, więc trochę pomyłam naczynia(sic!!!
niemyte całe Święta--szok, dobrze, że moja mama tego nie widziała!. Dzieci
polegają przed TV (dzięki Bogu za kanały z bajkami), a mąż niby mający dziś
wolne, pojechał na szkolenie, buu...
Och, wiem, że się rozpisałam, ale choć trochę sobie ulżyłam.
Mam nadzieję,że Wasze Świeta były lepszesmile
Obserwuj wątek
    • edelka Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 10.04.07, 19:33
      No u mnie na Święta córcia też się rozłożyła, w pierwszy dzień rozwolnienie na
      całego, mąz dołaczył do niej w nocy sad
      W Drugi dzień Świąt byliśmy z małą na Pogotowiu bo dalej miała biegunkę, a dziś
      jeszcze poszłam do lekarza naszego dla pewności...
      Także moje Święta tez do udanych się nie zaliczają...
      Zdrówka dla Was wszystkich!!!!
      • madziaaaa Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 10.04.07, 20:01
        Współczuję Wam dziewczyny i życzę wszystkim zdrówka.
      • sweet.joan Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 10.04.07, 20:01
        I mój Młody chory wrócił. Kasłał, kasłał i wykasłał. Dzis cały dzień w
        samochodzie z gorączką. Jutro idziemy do lekarza.
        • gusia210 Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 10.04.07, 20:05
          zdrówka życzę szybciutko
          • dzoaann Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 10.04.07, 20:15
            Och..Czy to wina pogody? Takiej zdradliwej? Niby ciepło, ale wiatr zimny i nie
            wiadomo jak sie ubrać?
            A może to u moich dzieci, szczególnie u Kuby, jakis syndrom odpowiedzialności
            szkolnej??
            Jak chodzi do szkoły to wszystko jest oki( założył sobie, że nie opuści ani
            dnia), a tylko wolne na horyzoncie to od razu chory. Chorowal w Boże Narodzenie,
            w ferie i teraz w Wielkanoc... może coś w tym jest?smile

            współczuję wszystkim chorym i powrotu do zdrowia życzę.
            • sarah_black38 Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 11.04.07, 07:44
              Zdrówka życzę!
    • madziaaaa Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 11.04.07, 11:17
      No i jak? Dziś troszkę lepiej?
      • dzoaann Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 11.04.07, 13:13
        Chłopaki niby lepiej, nie kaszlą tak często (wcześniej to się buzia nie zamykala
        żadnemu), ale kaszel brzydki... za to ja... gorzej. Do moich smarków dołączył
        też kaszel.
        Buu..
        Pogoda piekna, na dworze ciepło, ale strach wychodzić. Wcześniej tacy
        podsmarkani korzystaliśmy z pogody i żle to się skończylo. Teraz siedzimy w
        domu. I juz sama nie wiem. Powinno się wychodzić z chorymi dziećmi, czy nie??
        Oni niespecjalnie mają na to ochotę, bo są z deka zdechli, ale tak ogólnie pytam??
        Zawsze miałam co do tego wątpliwości.
        • madziaaaa dzoaann 11.04.07, 13:24
          na siłę ich nie ciągaj, lepiej mieszkanie przewietrz porządnie.
          Z katarkiem to mozna chodzić, ale mówiłaś, ze oni potężnie kaszla, wiec moze
          odpuść.
          • dzoaann Re: dzoaann 11.04.07, 13:37
            No właśnie...
            Mieszkanie wietrzę oczywiście i tęsknie spoglądam na dzieci śmigające na
            rowerach i grające w piłę( tu jeszcze ferie wielkanocne są) i szkoda mi, że moje
            praktycznie całe wolne od szkoły przechorująsad((
    • sweet.joan Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 11.04.07, 13:59
      Byliśmy u lekarza. Na szczęście płuca oskrzela czyste. Tylko gardziołko
      brzydkie. Będziemy psikać. Może damy radę. Mamy czas do piątku, żeby się polepszyło.
    • mama_ania77 Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 11.04.07, 14:22
      Zdrówka wszystkim chorym!!!
      A nas tez podłapuje jakis wirusik od kilku dni; i starszak i ja codziennie
      budzimy się z bólem gardła i troche nosami ciągamy.Łykamy rutinoscorbin i
      psikamy w gardła z nadzieją, że nas nie rozbierze...
      • mama_ania77 Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 12.04.07, 09:02
        Buuu, rozebrało.... Apsik!
    • 74l Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 11.04.07, 14:52
      zdrówka życzę wszystkim Chorutkom
    • dzoaann Re: Koszmar:(( Wszyscy chorzy... 12.04.07, 13:01
      Ludzie, juz głupieję normalnie...
      wydawało mi się, że Kuba lepiej, a tym czasem wieczorem przed zaśnięciem dał
      taki koncert, że aż ściany huczały od jego kaszlusad((
      W nocy spal w miarę, a dziś tez kaszle potwornie. Taki głuchy kaszel. Nie wiem
      co robić, na antybiotyku są 4 dzień, jeszcze 6.
      I nie wiem, czy ten antybiotyk cos pomaga, leciec do lekarza(z góry wiem,że każe
      wybrać antybiotyk do końca), czy co...normalnie nie mogę go słuchać...jak mu ulżyć?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka