Dodaj do ulubionych

Zostałam ciocią!

02.05.07, 08:28
Moja siostra dziś w nocy urodziła dziewczynkę PolęsmileDzidzia urodziła się w
36tyg.(tak jak moja Zosia)Waga 2750g.i 52 długa.Rozmawiałam wczoraj z siostrą
przez tel.i mówiła,że źle się czuje.We wtorek się z nią widziałam i mówiła,że
słabo czuje ruchy dziecka.Dzięki Bogu,że odeszły jej dziś wody,bo jak się
okazało mała była zawinięta pępowiną.Urodziła się podduszona i jest w
inkubatorze.Na szczęście wszystko dobrze się skończyłosmileDziś jadę zaobaczyć
malutką.Kurczę,ale się cieszę!smile
Obserwuj wątek
    • madziaaaa Re: Zostałam ciocią! 02.05.07, 08:39
      Super! Gratulacje!
      Jak ma na imię?
      • anik801 Re: Zostałam ciocią! 02.05.07, 09:57
        Mała dostanie imiona Pola Stefania(Stefania to po teściu mojej siostry,który
        niedawno zmarł-miał na imię Stefan).
        • dzoaann Re: Zostałam ciocią! 02.05.07, 10:31
          Gratuluję i życzę obu panienkom szybkiego powrotu do formysmile
    • edelka Re: Zostałam ciocią! 02.05.07, 10:38
      to gratulujęsmile
      Ja to sobie chyba jeszcze poczekam, żeby zostać prawdziwą ciociąsmile
      • mama_ania77 Re: Zostałam ciocią! 02.05.07, 11:27
        Anik gratulacje!
        A ja pierwszego maja zostałam cioteczną ciocią małego Frania!Urodzony przez
        cesarskie cięcie, 3490g i 54 cm smile
        Obydwoje( mama i syn ) czuja sie dobrze smile
        • anik801 mama_ania! 02.05.07, 12:04
          GratulujęsmileKurczę zostałyśmy prawdziwymi ciotkamiwinkMoja siotra jest szersza ode
          mnie,dziecko było małe i mimo nacięcia popękałasadWięc większe dziecko chyba też
          musiałaby urodzić przez cesarkę.
          • endzi11 Re: mama_ania! 02.05.07, 14:14
            Gratuluje obydwu ciociomsmile))) a dla dzieciaczków duzo zdrówkasmile))
    • gusia210 Re: Zostałam ciocią! 02.05.07, 19:46
      gratuluję
      ja zostanę ciocią w listopadzie.
    • madziaaaa Anik 04.05.07, 09:57
      jak maleństwo?
      • anik801 Re: Anik 06.05.07, 16:25
        Mała jest słodkasmileWczoraj wyszły do domu.Jej tatuś zwariował na jej punkcie,
        wszystko chce przy niej robić,a jakie z nią prowadzi rozmowy!Tylko moja siotra
        jest jeszcze obolała,bo popękała.Do tego pękła jej brodawka.No,cóż nikt nie
        mówił,że będzie łatwo.Ale ogólnie jest oksmile
        • madziaaaa Re: Anik 06.05.07, 18:42
          Fajnie smile)
    • sweet.joan Re: Zostałam ciocią! 07.05.07, 11:09
      Gratuluję!
      Dobrze, że wszystko dobrze poszło. Życzę młodej mamie, żeby jak najszybciej
      doszła do formy. A malutkiej Poli (śliczne imię) duuużo zdrówka!
      • ola_mk Re: Zostałam ciocią! 07.05.07, 15:27
        A ja jestem już ciocią,że tak powiem "pelną gębą" smile
        Mam dwóch siostrzeńców i siostrzenicę,bratanka i bratanicę i jeszcze córka
        szwagierkismile
        i chyba w najbliższym czasie nic się nie szykuje,chociaż kto wie smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka