Moja siostra dziś w nocy urodziła dziewczynkę Polę

Dzidzia urodziła się w
36tyg.(tak jak moja Zosia)Waga 2750g.i 52 długa.Rozmawiałam wczoraj z siostrą
przez tel.i mówiła,że źle się czuje.We wtorek się z nią widziałam i mówiła,że
słabo czuje ruchy dziecka.Dzięki Bogu,że odeszły jej dziś wody,bo jak się
okazało mała była zawinięta pępowiną.Urodziła się podduszona i jest w
inkubatorze.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło

Dziś jadę zaobaczyć
malutką.Kurczę,ale się cieszę!