15.05.05, 14:06
Hej,

od czerwca będę wynajmował nowy pokój. nieumeblowany, więc potrzebuję go
jakoś wyposażyć. główne kryterium to cena. potrzebuję łóżka, biurka, regału,
szafy...
czy możecie coś doradzić? gdzie najlepiej kupować? jakie są koszty transportu
itp..
z góry dziękuję.

Serdeczności,
macut
Obserwuj wątek
    • estera_ja Re: meble 15.05.05, 14:27
      A gdzie mieszkasz? Znam dobry sklep w Groningen.
      • macut Re: meble 15.05.05, 16:07
        jasne, powinienem był dopisać: w delft
        pytałem jednak ogólnie, dlatego też interesują mnie koszty transportu, gdyby
        trzeba było coś kupować daleko...
        • estera_ja Re: meble 15.05.05, 16:30
          Wiesz,ale chyba jednak lepiej kupowac jak najblizej.Jest mnostwo sklepow z
          meblami typu second hand,pewnie rowniez w Delft.Najlepszym sposobem jest
          poszwendanie sie po okolicy,popytanie tubylcow...a moze tez ktos ma cos do
          sprzedania...? Ja ostatnio widzialam regal na ksiazki za 10 euro bodajze! Z tym
          ze mnie to nie potrzebne narazie.
          Powodzenia.
          • macut Re: meble 15.05.05, 17:10
            > Najlepszym sposobem jest poszwendanie sie po okolicy,popytanie tubylcow...

            tak też zrobię. serdeczne dzięki i miłej niedzieli
            z pozdrowieniami,
            ja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka