macut
15.05.05, 14:06
Hej,
od czerwca będę wynajmował nowy pokój. nieumeblowany, więc potrzebuję go
jakoś wyposażyć. główne kryterium to cena. potrzebuję łóżka, biurka, regału,
szafy...
czy możecie coś doradzić? gdzie najlepiej kupować? jakie są koszty transportu
itp..
z góry dziękuję.
Serdeczności,
macut