Dodaj do ulubionych

Dobry stomatolog/dentysta Toruń

18.12.13, 19:37
Podrzućcie namiar na dobrego stomatologa. Kogo polecacie?
Zastanawiam się nad panią Staruch - Jasińskią na ul. Żelaznej, ale nie jestem przekonany. Tam prawie nie ma ludzi i kolejek, to chyba o czymś świadczy :D No chyba, że się mylę.
Obserwuj wątek
    • 2chanelkaa Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń 19.12.13, 22:19
      to na pewno nie jest dobra.....do mojej zapisy marzec/kwiecień
      • nawb Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń 21.12.13, 11:46
        A do kogo chodzisz?
        • 2chanelkaa Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń 23.12.13, 21:53
          Agnieszka Damps......przesympatyczna i fachowiec
    • Gość: lili Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń IP: *.opera-mini.net 07.01.14, 13:13
      Chodzę do niej i jestem zadowolona (ceny porównywalne, jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół godne polecenia).
    • Gość: Weronika Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.14, 14:38
      Postanowiłam sprawdzić gabinet Dentusa w Toruniu na placu teatralnym. No i musze przyznać, moje wrażenia są bardzo pozytywne. Praktyka zapewnia bardzo kompleksową usługę stomatologiczną od konsultacji po program leczenia (każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z koszami. Ceny dużo niższe niż u konkurencji. Jeśli chodzi o zabieg to nie mam zastrzeżeń w zasadzie bezbolesne podanie znieczulenia jak i cały zabieg. Nie jest to na pewno najbardziej luksusowe centrum stomatologiczne, ale tak czy tak POLECAM. Weronika
    • anita432tyler Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń 15.11.15, 12:18
      W trudnych przypadkach sprawdza się Pani Katarzyna Jakubiak-Berndt z Centrum Przyzębia. Ja również do niej trafiłam bo inny lekarz zawiódł. Mogę polecić z czystym sumieniem.
    • bynio_ok Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń 30.11.15, 19:41
      Polecam gabinet na Żwirki i Wigury
    • bynio_ok Re: Dobry stomatolog/dentysta Toruń 30.11.15, 19:42
      Polecam dentystkę na Żwirki i Wigury

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka