Dodaj do ulubionych

A moze tak na ryby

IP: 154.5.159.* 23.03.01, 04:58
Szukam wymiany doswiadczen jezeli chodzi o wedkowanie. Interesuja mnie ciekawe miejsca w
Polsce (np. duzy szczupak), albo za granica (lososie, marliny, albo cos podobnego).
Obserwuj wątek
    • Gość: grogreg Re: A moze tak na ryby IP: *.ek.univ.szczecin.pl 01.04.01, 18:00
      Bug na wysokości Siemiatycz, W prawdzie wyplycony, ale w glebszych miejscach
      (filary mostów), mozna na prawde trafic cos wiekszego. Jeno ze spiningowaniem
      problemy, bo woda strasznie metna.
      Zalecanam nocna wyprawe na suma. Metoda gruntowa, przyneta: Duza rosowka, kurze
      wnetrznosci, watroba. (na zywczyka jestem za wrazliwy)
    • Gość: kaja Re: A moze tak na ryby IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.01, 19:39
      Też szukam dobrego łowiska i sprawdzonej dobrej zabawy! Planuję wyjechać może
      za granicę i szukam mocnych wrażeń z kimś z którym mógłbym ostro powędkować!
      Lista propozycji jest skromna, a być może to my nie mamy dostępu do pewnych
      informacji o w miarę tanich i pewnych łowiskach. Mam czas w drugiej połowie
      lipca i zamierzam za wszelką cenę złowić rekord swojego życia!
      Może razem będzie raźniej i taniej?! - mój adres j.kapela@interia.pl
      • Gość: dorsz Re: A moze tak na ryby IP: 195.41.66.* 19.06.01, 17:07
        Na ryby to polecam wyprawe do Danii. Karta na caly rok kosztuje 100 koron a jak
        sie wrzuci wedke do morza to sukces murowany. Ze kazdym razem jest cos na haku.
        Jedyny minus, to to, ze glownie ponizej oczekiwanego wymiaru: dla fladry 27 cm
        a dla dorsza 35 cm. 90% zdobyczy ma odpowiednio 26 cm i 34 cm. Ale kolacja jest
        zawsze murowana. Na spinning lapia sie jesze takie dlugie ale smukle torpedy z
        iglasym nosem, podobno smakowite. Maja kolo 80 cm dlugosci ale waza niewiele bo
        sa smukle. No i maja fajny kolor - bialy metalic.

pzdrw

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka