anna451
30.11.09, 18:53
miałam problem ze spybotem więc go odinstalowałam.Zainstalowałam
pande cloud antivirus.Problemu nie mam i komputer znacznie
przyspieszył.Ale nie wiem czy to wystarczy i trzeba jeszcze coś
doinstalować.Proszę o ewentualne wskazówki.