Dodaj do ulubionych

debugowanie co to jest?

IP: 150.254.210.* 04.02.04, 10:36
przegladajac strony internetowe dosyć często wyskakuje komunikat "wystąpił
błąd w czasie wykonywania. Czy chcesz debugować?"
Ponizej jest krótki opis co sie stało. Gdy klikam, że nie chcę debugować, to
okno to uporczywie sie otwiera i nie mogę go ominąć, aby otwierać strony. Jak
klikam OK to otwiera sie okno do debugowania.....i nie bardzo wiem co z tym
zrobić.A jak okno zamykam. komunikat znowu sie pojawia. Jest to nieco
denerwujace.
Czy to nie jest czasem jakieś robactwo?
Proszę o pomoc
pozdrawiam
ppp
Obserwuj wątek
    • netsec Re: debugowanie co to jest? 04.02.04, 13:34
      Gość portalu: ppp napisał(a):

> przegladajac strony internetowe dosyć często wyskakuje komunikat "wystąpił
      > błąd w czasie wykonywania. Czy chcesz debugować?"
      > Ponizej jest krótki opis co sie stało. Gdy klikam, że nie chcę debugować, to
      > okno to uporczywie sie otwiera i nie mogę go ominąć, aby otwierać strony. Jak
      > klikam OK to otwiera sie okno do debugowania.....i nie bardzo wiem co z tym
      > zrobić.A jak okno zamykam. komunikat znowu sie pojawia. Jest to nieco
      > denerwujace.
      > Czy to nie jest czasem jakieś robactwo?
      > Proszę o pomoc
      > pozdrawiam
      > ppp

Debugowanie ? można określić jako śledzenie i analizowanie.
      Najczęściej stosowane w programowaniu, do analizowania kodu programu w fazie jego pisania. Debugowanie stosuje się również przy analizowaniu już skompilowanych programów ?gotowych?. Debugowanie można wykorzystywać do analizy działania np. wirusa komputerowego. Proces debugowania wspierany jest przez dodatkowe narzędzia (inne programy), które w znacznym stopniu ułatwiają i przyśpieszają cała operacje.
      W systemach operacyjnych Windows w przypadku wystąpienia nieobsługiwanego błędu pojawia się pytanie o możliwość debugowania. Opcja ta jest jedynie przydatna dla osób zajmujących się programowaniem lub współpracujących z Microsoft np. dla beta testerów. Zwykły użytkownik powinien ją ignorować.

Mam nadziej, że zaspokoiłem Twoją ciekawość.
      Net
    • netsec Re: debugowanie co to jest? 04.02.04, 13:39
      Gość portalu: ppp napisał(a):

> przegladajac strony internetowe dosyć często wyskakuje komunikat "wystąpił
      > błąd w czasie wykonywania. Czy chcesz debugować?"
      > Ponizej jest krótki opis co sie stało. Gdy klikam, że nie chcę debugować, to
      > okno to uporczywie sie otwiera i nie mogę go ominąć, aby otwierać strony. Jak
      > klikam OK to otwiera sie okno do debugowania.....i nie bardzo wiem co z tym
      > zrobić.A jak okno zamykam. komunikat znowu sie pojawia. Jest to nieco
      > denerwujace.
      > Czy to nie jest czasem jakieś robactwo?
      > Proszę o pomoc
      > pozdrawiam
      > ppp

Odwiedź witrynę skanera antywirusowego On-Line skaner.mks.com.pl/ a potem zaktualizuj sobie system odwiedź WindowsUpdate windowsupdate.microsoft.com/

Net
    • Gość: Jarka Re: Netsec proszę wyjaśnij mi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.04, 22:51
      Bardzo cię proszę pomóz i mnie bo jak widzę masz konkretną wiedzę.Kiedy wchodzę
      na stronę Windowsa i chcę coś aktualizować to mi zaczyna sprawdzać
      autentyczność i blokuje komputer.Mam autentyka a oni tam twierdzą ze nie i za
      każdym razem jakoś samo się to blokuje.No a potem to już tylko format.Co się
      dzieje ze tak jest, jak mam z tym walczyć bo naprawdę mam prawdziwego Windowsa
      na dodatek zarejestrowanego. Czasem już mam dosyć takiej zabawy i zaczynam
      myśleć o Linuxie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka