Dodaj do ulubionych

Windows nie chce się uruchomić

IP: *.autocom.pl 19.09.07, 13:23
Sytuacja wygląda tak: włączam komputer, zaczyna się proces
uruchamiania windowsa. Proces trwa do momentu kiedy pojawia się
plansza z napisem Windows i paskiem obrazującym procent ładowania
się systemu. Pasek dochodzi gdzieś do połowy i w tym momencie
komputer, na dosłownie chwileczkę, zostaję jakby zresetowany i
uruchamianie zaczyna się znowu i tak w koło! System nie chce się
uruchomić w żadnym trybie awaryjnym. Jedynym sposobem na dostanie
się do niego jest uruchomienie w trybie debugowania. Dodam jeszcze,
że mam Windowsa 2000 Professional. O co chodzi i co zrobić?? Macie
jakieś diagnozy??? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: Windows nie chce się uruchomić IP: *.chello.pl 19.09.07, 13:40
      Uruchom instalator z plyty, wybierz instalacje, a nastepnie naprawe systemu (jest to ta druga opcja naprawy).
    • Gość: xfm Re: Windows nie chce się uruchomić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.07, 15:35
      Mam dokladnie taki sam problem Niestety nie zrobilam plyt z
      systemem, a oczekiwanie na plyty z serwisu wynosi ok 3 tyg. W
      zwiazku z tym mam pytanie czy instalator z plyty stworzonej na innym
      laptopie (ten sam model co moj) zadziala? pytanie moze sie wydawac
      glupie, ale nie wiem czy instalator dziala tylko na komputerze o
      okreslonym nr seryjnym, na ktorym zostal utworzony czy nie ma to
      znaczenia?
    • Gość: Asik Re: Windows nie chce się uruchomić IP: *.chomiczowka.waw.pl 19.09.07, 19:26
      może masz uszkodzone kostki pamięci? jeśli podczas ładowania sie
      windowsa pokaże sie jakby na sekunde niebieskie tło z napisami, po
      czym zrobi się restart - może być opcja nie wczytania pamięci
    • kasiawojtek Re: Windows nie chce się uruchomić 22.09.07, 21:24
      zrób sobie nakładkę a jak to nie pomoze to czeka cię formacik i nowy
      windows musisz juz mieć fest namieszane w win

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka