Gość: Jacek
IP: *.autocom.pl
19.09.07, 13:23
Sytuacja wygląda tak: włączam komputer, zaczyna się proces
uruchamiania windowsa. Proces trwa do momentu kiedy pojawia się
plansza z napisem Windows i paskiem obrazującym procent ładowania
się systemu. Pasek dochodzi gdzieś do połowy i w tym momencie
komputer, na dosłownie chwileczkę, zostaję jakby zresetowany i
uruchamianie zaczyna się znowu i tak w koło! System nie chce się
uruchomić w żadnym trybie awaryjnym. Jedynym sposobem na dostanie
się do niego jest uruchomienie w trybie debugowania. Dodam jeszcze,
że mam Windowsa 2000 Professional. O co chodzi i co zrobić?? Macie
jakieś diagnozy??? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.